Şimdi Ara

Hepsiburada Mobil APP Ev Dekorasyon ürünleri | 30x30 Tablolar 2.91 TL | 3'lü ayna 8.40 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birçoğu çerçöptü ürünlerin hazine bulanlara hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönderirler mi acaba
  • Bence gönderirler. Duvar saati alayım dedim yorumları okuyunca vazgeçtim

Hepsiburada Mobil APP Ev Dekorasyon ürünleri | 30x30 Tablolar 2.91 TL | 3'lü ayna 8.40 TL

Hepsiburada Mobil APP Ev Dekorasyon ürünleri | 30x30 Tablolar 2.91 TL | 3'lü ayna 8.40 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sepet 45 ödenecek tutar 69tl. ödemeyi düşüremedim bi
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar öyle görünsede düşük olan tutar karttan çekiliyor. Benimde 93 görünüyordu. Ama alt kısmında 65 yazıyırdu. 3d ile ödemeyi seçtim ve gelen mesajda 65tl yazıyordu. Dönemiçine de 65 olarak yansımış.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Ben de bunları aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

tamam hocam pardon başlığı okumadan denedim mobilde sorunsuz düşüyor ama gelmez herhalde, çünkü ankara sitelerde 30x30 boş mdf isteseniz vermezler bu fiyata :D
    Farkındayım hocam MDF, Sunta fiyatlarını iyi bilyorum

@sempatikboy666 Rica ederim ne demek

@mersin123Çok iyi hocam hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

tamam hocam pardon başlığı okumadan denedim mobilde sorunsuz düşüyor ama gelmez herhalde, çünkü ankara sitelerde 30x30 boş mdf isteseniz vermezler bu fiyata :D
    niye gelmesin hocam bilerek kampanya yapmış hb ilan etmiş. bi de zaten bunlar uyduruk şeyler. sık sık bu fiyatlara düştü çeşitl yerlerde daha ben bunlardan alıp da iyi diyeni görmedim
  • İndirim oluyor fakat ödeme kısmında yazan fiyat daha fazla.Örneğin ödeme kısmına kadar sepetim 30 küsür TL'ydi. Ödeme yapmadan hemen önce ödenecek tutar 47 TL görünüyordu. Hesaplayınca da farkettim ki ödenecek tutarın %35 indirimli hali benim sepet tutarında gördüğüm fiyattı.Yanlışlık yapmışlar herhalde,ürünleri sepete ekleyince indirimsiz fiyattan 2 defa %35 indirim oluyor.Ama bu yanlışlığı ödeme kısmında düzeltmişler. Alan arkadaşlar ödediği miktarı ve sepet tutarını kontrol etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Birçoğu çerçöptü ürünlerin hazine bulanlara hayırlı olsun.
    Osmanlı tabloları var orda, nasıl çer çöp dersin bre gafil
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    İyi oku birçoğunun dışında kalan onlar zaten bre gasgafil.
  • Tek alınacak ürün camlı duvar saati gibi gözüküyor. Diğer herşey belli ki çok kalitesiz.

• SADECE burada mı başka kategorilerde de oluyor mu? (sadece mdf tablo ve saatte mi geçerli.. kanvas tabloda olur mu mesela yada başka ev dekarosyon ürünlerinde ... konfeti yada meşale gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tusunami47 -- 29 Temmuz 2018; 3:31:20 >
  • Kacirdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kişisel organizasyonum için hediye dağıtmam lüzum ediyordu. 60 saat, 20 mutfak askılığını 525₺’ye aldım. 15 gün önce aynı yerde ve ürünlerde 1 alana 1 bedavayı kaçırdığımdan beri takip ediyordum. İyi oldu. Hadi hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.