Şimdi Ara

Hepsiburada Mobil APP Ev Dekorasyon ürünleri | 30x30 Tablolar 2.91 TL | 3'lü ayna 8.40 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusu açıldı mı bilmiyorum ama hepsiburada'da Mobil uygulamaya özel 35% indirim mevcut.

Örnek: 5'li tablo; 6,30 TL ödemişim.

Hepsiburada Mobil APP Ev Dekorasyon ürünleri | 30x30 Tablolar 2.91 TL | 3'lü ayna 8.40 TL

TOPLAM ÖLÇÜLER: 48x100 Cm
    Parça Ölçüleri
    1 Adet: 48x20 Cm
    2 Adet: 40x20 Cm
    2 Adet: 30x20 Cm
    https://www.hepsiburada.com/antiqa-trendy-collection-5-parcali-mdf-tablo-anq103-p-HBV00000BUCWH?magaza=CADRAN

Şahsen ne varsa doldurdum diyebilirim.

Aldıklarım:

• Fiyatlar artmış sanki
  • Gemeo kullanıcısına yanıt
    Hayır sepete atınca düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    düşmüyor maalesef
  • Düşmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Yahu düşüyor :D

Sepette:

Bir diğer örnek tablo:

Sepette:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 28 Temmuz 2018; 3:31:47 >

• Sepette düştü, ödemede düşmedi.

Problem yok, yazan ücreti çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguron -- 28 Temmuz 2018; 4:8:13 >

• ozguron O kullanıcısına yanıt

• Kargo tarihi 15 Ağustos diyor hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepette de düşmüyor artık

• Dün gece başıma geldi. HB indirim li 56 gösteriyordu. Toplam tutarı çekti. İptal edince de indirimli iade etti. HB nin son aşama ödeme detayları problem maalesef. Uğraş dur şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Kargo tarihi 15 Ağustos diyor hocam
    Hocam aliexpress gibi düşünürsek ortada sorun kalmaz bence.

Yeter ki gelsin.
  • bende arkadaş konuyu açtığında yattığım yerden 45 tl masrafa girdim.. umarım gelir baya şey aldım..
    indirimli ürünlerin üstüne mobil sepette ekstra %35 indirim hatası vardı sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

bende arkadaş konuyu açtığında yattığım yerden 45 tl masrafa girdim.. umarım gelir baya şey aldım..
    indirimli ürünlerin üstüne mobil sepette ekstra %35 indirim hatası vardı sanırım?
    Hayırlı olsun hocam. Fiyatlar aşırı düşük geldi bende işkillendim 11 parçaya 60 lira verdim bakalım ne olacak. Gelirse çok iyi olur. Zira o tablo 19.90 TL falandı eskiden. 6-7'liraya kartonunu alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 28 Temmuz 2018; 10:35:5 >
  • hocam senin verdiğin kadar fiyatlar düşmüyor ya. altında yeşil ne yazıyorsa sepette o görünüyor bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

hocam senin verdiğin kadar fiyatlar düşmüyor ya. altında yeşil ne yazıyorsa sepette o görünüyor bende.
    Hocam mobilde oluyor hala ekstra olarak düşüyor. Bende sorunsuz mobil uygulamasından girin.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    tamam hocam pardon başlığı okumadan denedim mobilde sorunsuz düşüyor ama gelmez herhalde, çünkü ankara sitelerde 30x30 boş mdf isteseniz vermezler bu fiyata :D

• Bende yaklaşık 20 25 parça ürün aldım hediye dağıtırım artık bence çok uygun konu sahibine teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.