Şimdi Ara

Hepsiburada Logitech Z-506 ve Z-906 en uygun fiyatlarda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
6.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

@Why me???

Ben ne diyom sen ne diyon. Logitec`e tırt deyen oldumu ? 5+1 işi yalan diyorum. 2+1 alın diyorum nerenle dinliyon beni ? Neyse beni anlayan anladı..

Sadece müzik dinliyorsun değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Microlab solo serisinden 2+1 alın arkadaşlar. 5+1 işi aldatmaca birazda.

logitech yerine microlab önerisi kusura bakma ama saçma olmuş.

ayrıca konusu burada mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_45543021/tm.htm

Ne çok biliyonuz arkadaş! Tekrar yazıyorum 5+1 işi yalan.

Microlab Solo 7 alın bence.

Hepsiburada Logitech Z-506 ve Z-906 en uygun fiyatlarda

İkisininde kullanım amacı farklı arkadaşım.Birde kalkmış 5+1 aldatmaca diyorsun git biraz öğren şu konuları.

• hepsiburada'da adam seçenek koymuş süper hızlı gönderi, normal gönderi, 3-7 gün içindeki gönderi diye. sen süper hızlı olmayan şeyi isterken yarın kargoya verilmesini beklemeyeceksin. benim de çok uzun süre gelmeyen ürünlerim oldu ama bana acil lazım olan şeylerde o ibare yoksa almıyorum. kargo bedavaya 50 kuruşa bant var 2 liraya top pompası var 3 liraya badminton seti var dün aldım birikmiş puanları çeke döndürüp 7 lira mı ne tuttu bakalım ne kadar zamanda gelecek.

her neyse arkadaşların dediği gibi 5+1 denilen olay bass sesi olması sağdan soldan karşıdan ses gelmesi sizi o filmin havasına sokmak için icat edilen birşey. 5+1 e aldatmaca diyen arkadaş açıklamadan böyle birşey demiş ama onun ne demek istediği gene de anlaşılıyor. önerdiği iki hoparlör de salonlarınıza gayet de şık durur. ama iki kategori birbirinden farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Microlab solo serisinden 2+1 alın arkadaşlar. 5+1 işi aldatmaca birazda.

logitech yerine microlab önerisi kusura bakma ama saçma olmuş.

ayrıca konusu burada mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_45543021/tm.htm

Ne çok biliyonuz arkadaş! Tekrar yazıyorum 5+1 işi yalan.

Microlab Solo 7 alın bence.

Hepsiburada Logitech Z-506 ve Z-906 en uygun fiyatlarda

İkisininde kullanım amacı farklı arkadaşım.Birde kalkmış 5+1 aldatmaca diyorsun git biraz öğren şu konuları.

2005den beridir Philips A500 5+1 kullanıyorum. Ayda yılda 1 izlenecek film için 5+1 gereksiz diyorum. Solo7 serisi seçilmeli diyorum. Benim yazdıklarım kullanıcı yorumu.

• Ben analamadım seni , sen ayda yılda bir film izliyorsan almazsın haftada bir film izleyen varsa gider alır herkesin tercihleri senin gibimi ve sen ayda yılda bir film izlencek film diye 5+1 yalan demiyorsun ''Microlab solo serisinden 2+1 alın arkadaşlar. 5+1 işi aldatmaca birazda. '' diyorsun yani ne dediğini bilmiyorsun şimdi lafı çevirme ben şunu demek istedim der gibi. ilk mesjında nekadar saçma bir mesaj olduğu aşikar.Ben müzikleride 5+1 dinliyorum oldumu şimdi :) Sanarsın 6 kanal müzik yok.

Yani Film için , müzik için herşey için insan istediğini alır.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olununca böyle oluyor.

Önemli bilgi alabiliyorsanız optic girişli 5+1 almanız yönünde ozaman müzik keyfini size anlatamam , eskiden kullandığım z5500'da Özel DTS kodlu Konser cdlerini koyar yada 5+1 kanallı Müzikleri dinlerken Cevre seslerini kapatır sadece center kolondan şarkıyı söyleyenin sesini açık bırakırdım hiç bir çalgının sesi yok sadece şarkıcının sesi var. Bu acayip bir duygudur. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Ben analamadım seni , sen ayda yılda bir film izliyorsan almazsın haftada bir film izleyen varsa gider alır herkesin tercihleri senin gibimi ve sen ayda yılda bir film izlencek film diye 5+1 yalan demiyorsun ''Microlab solo serisinden 2+1 alın arkadaşlar. 5+1 işi aldatmaca birazda. '' diyorsun yani ne dediğini bilmiyorsun şimdi lafı çevirme ben şunu demek istedim der gibi. ilk mesjında nekadar saçma bir mesaj olduğu aşikar.Ben müzikleride 5+1 dinliyorum oldumu şimdi :) Sanarsın 6 kanal müzik yok.

Yani Film için , müzik için herşey için insan istediğini alır.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olununca böyle oluyor.

Önemli bilgi alabiliyorsanız optic girişli 5+1 almanız yönünde ozaman müzik keyfini size anlatamam , eskiden kullandığım z5500'da Özel DTS kodlu Konser cdlerini koyar yada 5+1 kanallı Müzikleri dinlerken Cevre seslerini kapatır sadece center kolondan şarkıyı söyleyenin sesini açık bırakırdım hiç bir çalgının sesi yok sadece şarkıcının sesi var. Bu acayip bir duygudur. :)

olsun 5+1ler yalan

• Gerçekten HB yi Övecek Gibi Olacak AMa Adamlar Banamı Kıyak Geçio Anlamadım Süper Hızlı Gönderiler 3 Saatte Gönderiliyo Olmayanları en fazla 20 saatte gönderiyolar.Şimdiye Kadar Sadece Satın Aldığım Modemi Gönderdim Kargo Ücretini Onlar Karşıladı Ve Modem,n Yenisi 18 GÜnde Geldi.Tabi Yeni Modemi İThalatçı Gönderiyor amaOlsun .Az Önce Sipariş Ettim Ayak Hediyeli Gelecek Bakalım İncelemesinide Yapacağım
  • z506 sorunlu bir seri almamaya çalışın derim. bir çok kullanıcı cızırtı sorunu sebebiyle iade ediyor ürünlerini, ki bende bunlardan biriyim. ses sistemlerindeki başlıktan bakabilirsiniz.

ekleme: ayrıca z506 nın arkasında askı yeri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 1 Nisan 2012; 13:37:00 >
  • Fiyat şu an 230 TL görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazy

Fiyat şu an 230 TL görünüyor.

Evet Fiyatlar Arttı.Bekle Haftasonu Vatan %25 İndirim Yaparsa 220 Lira Üzerinden %25 İndirim Hesapla Okadar Fİyata Gelir
  • Tüh be, ayaklarla falan resmen bedavaymış, kaçırmışız. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazy

Tüh be, ayaklarla falan resmen bedavaymış, kaçırmışız. :/

Kaçırmadan Aldım İyiki Nispet Yapar Gibi Oldu
  • z506nın sesi güzel dün tekrar denedim MM`de gerçekden sesi güzel ancak bass sesi yeterli değil gibi geldi belkide geniş alanda dinlediğim içindir evlerine bu sistemi alan arkadaşlar bass sesini yeterli buluyor mu acaba
    Z906 hala indirimde 800 lira civarıydı fiyatı enson.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

z506nın sesi güzel dün tekrar denedim MM`de gerçekden sesi güzel ancak bass sesi yeterli değil gibi geldi belkide geniş alanda dinlediğim içindir evlerine bu sistemi alan arkadaşlar bass sesini yeterli buluyor mu acaba
    Z906 hala indirimde 800 lira civarıydı fiyatı enson.

Gelince Senin İçin Detaylı İncelem Yapacağım
  • eyvallah dostum hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

eyvallah dostum hayırlı olsun.

Önemli Değil
  • Ben z506 yı dip ses yüzünden iade etmiştim. Onun yerine Vatan Bilgisayardan edifier m3300sf aldım şu anda çok memmunum. Özellikle müzik dinlemek için 5+1 lerden çok daha iyi..
  • Müzik dinleyecek adam gider 5.1 parasının tamamını stereo bir sete yatırır. Oyun ve film için ise 5.1 alınır. Ben müzik, VCD ve TV yayını gibi stereo sesleri, Onkyo stereo hoparlörlerimden dinlerken, oyun ve dvd film sözkonusu olunca analog 5.1, mkv film olunca da dijital 5.1 setten dinliyorum. Herşeyin yeri farklı, elma ile armudu karşılaştırmayın.
  • Z-506 geçen cuma geldi. Ayaklarıda hediye olarak. TV de MP3 çalarda Seste bir cızırtı vs.. henüz hissetmedim. ama tecrübelerimi aktarırım..
  • Bugün Geliyor Sistem.yarın Detaylı-Vİdeolu İnceleme Yaparım :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.