Şimdi Ara

Hepsiburada KDV Fırsatı 17 Ocak 2018 Saat: 18:00 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
7.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunluk önce bindirim yapılıyor sonra indiriliyor diyor ama bu kısmen geçerli kısmen de değil. Black Friday günlerinde MSI gt73evr-831 modelini satıcısı Hepsiburada olan ürünü 8500'e aldım. Şuanki fiyatını da araştırabilirsiniz.Tek bir sorunla karşılaştım, laptop çantasına sığmadı. Perşembe günü yolladım çantayı salı elime ulaştı. Kalite konusunda ise diğer satıcılar hakkında bir şey diyemem. Mümkün olduğunca alışveriş yapmıyorum. İnternet alışverişinin riski yaygın şubeleri olan teknomarketlerde de geçerli. Elektroniğin bir nevi şans olduğu da aşikar.

Biraz uzatmış olabilirim ama satıcı konusunda dikkatli olmakta fayda var ve ancak fiyatını uzun süre takip ettiniz ürünlerin gerçekten indirime girip girmediğini anca anlayabiliyoruz.
  • http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-ii-240gb-550mb-500mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-240g-g25-p-BD801662

Sonunda bir tane parça aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PG248Q tavsiye etmiyorum. Açıkcası G-Sync monitör tavsiye etmiyorum. Input lag yüzünden FPS oyun oynuyorsanız sıkıntısını çekersiniz. Gidin o fiayata 2k 144 hz monitör alın. :) Bende de PG248Q var, memnun değilim Input lag'dan dolayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Onu herkese yapmıyor

Ben herkese yapıldıgını sanıyordum

Bana da yok.

• Methoxyphenyl kullanıcısına yanıt
    Bu inputlag tam olarak ne oluyor dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Dostum dün aksam n11de 1800 liraydı kuponlar bonuslar hariç...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    V-sync açtığında hani mouse imleci yavaşlar ya, aynen öyle. Yani ben öyle biliyorum. G-Sync açıkken aynen mouse imleci yavaşlıyor V-sync kadar olmasa da...

Profesyonel oyuncular (Shroud gibi) G-sync özelliğini kullanmıyorlar reflekslere olumsuz yönde etki ettiği için.
  • böyle bi çakallık yok.. geçenlerde baktığım 2950ye sattıkları bilgisayarı 3400e bindirdikten sonra 2899a indirmişler.. hb çöp resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arama sonuçlarını fiyata göre sıralama seçeneğini niye kaldırdı bunlar web sitelerinden?
  • Geçen gün boş kasa sipariş etmiştim.Piyasaya göre uygundu biraz.Kutusunda bir şey yok kasa hasarlı çıktı.Uğraş dur.
  • Dün sipariş verdiğim şimdi kargoda olan 5 ürünün 3 ünde indirim var.
  • Monitörler falan baya indirime girmiş. Ihtiyacı olan kaçırmasın.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    ne indirimi abi Allah aşkına kaç aydır takip ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Dün sipariş verdiğim şimdi kargoda olan 5 ürünün 3 ünde indirim var.

Yeniden satın alıp gelen kargoları teslim alma site üzerinden iade et.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Aslında düşündüm ama sepet tutarı 100 lira olan ıvır zıvır 10 lira kadar farkediyor.Uğraşmaya değmez hb ye yazdım belki çek verirler.
  • Kasa almak isteyen varsa fikir olması açısından paylaşırsa sevinirim. Kaç gündür bilgisayar için kasa alacağım ama çok kararsız kaldım. Powerli veya hariç iyi bir kasa öneren olursa çok makbule geçer.

Takip ettiğin parçalarda 10 ile 35 tl arasında indirim yapmışlar, indirim var, az ama iş görür gibi.

• http://www.hepsiburada.com/dell-gaming-7577-intel-core-i7-7700hq-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-ips-tasinabilir-bilgisayar-fb70d128f81c-p-HBV000009FDXO
    Bu ürünü almayı planlıyorum fakat yarın akşam saatlerinde alacağım. gece 12den önce kampanya biter mi acaba?
    içimde kuşku var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 17 Ocak 2018; 22:1:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Kasa almak isteyen varsa fikir olması açısından paylaşırsa sevinirim. Kaç gündür bilgisayar için kasa alacağım ama çok kararsız kaldım. Powerli veya hariç iyi bir kasa öneren olursa çok makbule geçer.

Takip ettiğin parçalarda 10 ile 35 tl arasında indirim yapmışlar, indirim var, az ama iş görür gibi.

Bu kasayı,
    http://www.hepsiburada.com/cooler-master-k280-500w-usb3-0-siyah-midtower-kasa-rc-k280-kkp500-p-BD302897

bu fanla beraber,
    http://www.hepsiburada.com/aerocool-verkho2-intel-lga1156-155-1151-1150-775-amd-fm2-fm1-am4-am3-am3-am2-am2-9cm-fan-islemci-sogutucu-ae-cc-verkho2-p-HBV000006DMDE

300 TL'ye aldım. Mobil uygulama indirimi ile beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonM -- 17 Ocak 2018; 22:12:27 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.