Şimdi Ara

Hepsiburada İade Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 Şubat 2020 tarihinde hepsi burada üzerinden ve satıcısıda hepsi burada olan Logitech Z533 Multimedya Hoparlör Siyah 980-001054 + Bluetooth Adaptör ürünü aldım. Ürünü kurduğumda uydularından sistem boştayken veya kapalıyken ses geldiğini farkettim. Gerçekten rahatsız edici bir ses ve özellikle sıvı soğutma kullandığım sessiz kasamın yanında bariz çınlıyordu. Hele pc kapalıyken yatarken gerçekten sinir bozdu. Bende ertesi günü iade ettim. Servis inceleyecek dediler tamam dedim. Neyse gel zaman git zaman servis inceledi. Bir sorun yok dedi. Ben arayıp itiraz ettim. İşle oyalayıcı sözler vs. söylendi, sırf telefonu kapatmam için. Çağrı merkezlerinde takım liderlerinden tut öperasyon yöneticisine kadar herkesle konuştum. Kimse sorunumu çözmedi. İkinciye gönderin bakalım dediler. Onda da gönderdim kutunun içerisine notlarla sorunumu anlattım. Yine bir sorun yok dediler ürünü bana geri gönderdiler. Ürünü bende kargodan almadım. Tüketici hakem heyetine verdim kendilerini.

Ara sıra canım acıyor veya sinirleniyorum, kız arkadaşımla kavga ettiğim zaman, canım sıkkınsa arayıp verdiğim 754TL nin bir kısmını küfür olarak değerlendiriyorum. Eğer paramı vermeseler bile canım sıkkın olduğum zaman iyi geliyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=1S1wBF7dW_k&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.