Şimdi Ara

Hepsiburada'dan iPhone 7 Alınır mı ? Kampanya var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada'da Apple Türkiye garantili iPhone 7 32 GB modeli 2979 TL'den satılıyor. Apple Store ile buradan satın almak arasında bir fark olur mu ?

Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz arkadaşlar ?

• Onlarin garantisi biraz sıkıntılı oluyor.Telefonda sıkıntı çıktı mi yaparlar ama seni baya bi uğraştırırlar hatta bi yeri yaparken baska bi yeri bozabilirler.En iyisi apple store yakınında troy e store veya arti estroe varsa onlardan da alabilirsin nakitte %4 indirimleri var yani 3120 civarina alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadadan alınan telefon Apple'a servise verilemiyor mu yani?Apple Türkiye garantisi olduğu sürece istediğin yetkili servise tamire verirsin,istersen mahalledeki telefoncudan al...

• plateau kullanıcısına yanıt
    Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm; onlar da Apple Türkiye garantili olduğu için 24 ay, istediğiniz Apple servisine bir arıza olduğunda götürebilirsiniz dediler.

Zaten cihazları ayırmış Apple Türkiye garantili ve ithalatçı garantili diye, aralarında da 100 TL gibi bir fark var. Günün fırsatında cihazlar.

Yine de bilgisi olan varsa, paylaşırsa çok sevinirim.
  • İstediğiniz yerden alın. Apple Türkiye 2 yıl garantili diyorsa ve model kodu TU/A ile biten cihazlarsa Apple garantisi vardır. Apple servisinde işlem görürler. Benim bilgim bu yönde.

• Cevap için teşekkür ederim. Hepsiburada'dan aldım bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.