Şimdi Ara

Hepsiburada coverse sezon sonu 5 tl ayakkabı... (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
20
Favori
30.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • puma ve diadora eşofman geldi bayıldım.İkisi de super :)
  • İki çift 35 numara converse sipariş etmiştim,iki kutuda geldi ama birinin içinden 2 sağ tek ve farklı numaralarda ayakkabı çıktı.Müşteri hizm.aradım iade alırız ama ikisinide gönder diyor Bu fiyata ayakkabı aldığım için göndermeyi düşünmüyorum tabii ama fazla adette ayakkabı alan arkadaşlar defo kontrolu yaparken numaralarıda kontrol edin diye yazıyorum.Belli ki arada bu işe yaramaz ayakkabılarıda elden çıkarıyor site
  • Benimde siparişler geldi.Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egnuels

İki çift 35 numara converse sipariş etmiştim,iki kutuda geldi ama birinin içinden 2 sağ tek ve farklı numaralarda ayakkabı çıktı.Müşteri hizm.aradım iade alırız ama ikisinide gönder diyor Bu fiyata ayakkabı aldığım için göndermeyi düşünmüyorum tabii ama fazla adette ayakkabı alan arkadaşlar defo kontrolu yaparken numaralarıda kontrol edin diye yazıyorum.Belli ki arada bu işe yaramaz ayakkabılarıda elden çıkarıyor site

başka bu şekilde ayakkabı alan varsa aranızda paslaşırsınız ayakkabıları , en azından birinizin işine yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

42.5 numara sadece bu kalmış(tı); almış olmak için aldım.

http://www.hepsiburada.com/liste/converse-129575c-sd-chuck-taylor-all-star-sandstar-white-thong-unisex-terlik/productDetails.aspx?productId=sporc129575c&categoryId=60004664&SKU=SPORC129575C-425&propertyname=Numara

Bugün gelmişler. Kargo dahil 14 TL gibi bir fiyata iki tane aldım.

Söz konusu terlik:http://www.morhipo.com/converse-129575c-sd-chuck-taylor-all-star-sandsta/3827823/detay

Hepsiburada coverse sezon sonu 5 tl ayakkabı...

Konuyu erken görebilsem birkaç şey daha alırdım; ama 42.5 numara hiçbir şey bırakmamışlardı.

• Bir yurtiçi kargo klasiği. Bu şube evime yürüyerek 5 dakika mesafede. 3. günün sonunda gelirse şanslıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 21 Ocak 2015; 19:57:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Bir yurtiçi kargo klasiği. Bu şube evime yürüyerek 5 dakika mesafede. 3. günün sonunda gelirse şanslıyım.

Yurtiçi kargo rezilliğin ağababası resmen.Buğün teslimat adresinin 3 sokak arkasındaki şube bizim bölgemiz değil bahanesiyle 5 km ötedeki şubeye gönderdi kargoyu.Bir gün uzadı teslimat süresi, ayrıca telefonlarına müşteri hizmetleri bile ulaşamıyor..

• furlaka kullanıcısına yanıt
    üşenmedim bu şubeden aldığım kargolara baktım :) 10 kargoda sadece 1 tanesi dağıtıma çıktığı gibi teslim edilmiş :) diğerleri sürekli erteleme. hele şuna bak,

heriflerin resmen bana gıcığı var :)
  • converseler tukenmese bende alicaktimda hep 36 37 38 numaralar kalmisti pumadan memnunum defolu ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

20 liralık adidas gerçekten kaliteliymiş
    hanıma almıştım ama ömründe hiç spor ayakkabı giymeyen annem bile bende isterim dedi

İki kadın arasında çekişme sonucu başının ağrımaması dileğiyle.
    Ayakkabı piyasada 120 TL civarı ve adidasın kaliteli serisinden bir ürün. İyi günlerde kullanın.

• 44 numara biseyler olan var mi?

• 10 lira için fena değiller :P

• Benim sipariş halen kargoya verilmedi

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 3 Nisan 2015; 20:12:11 >
  • Benim siparişler dun geldi 2 ayakkabı çin biri Vietnam malı.

• Benim siparişlerde geldi ayakkabıları ince ince kontrol ettim ama en ufak defo yok

Düşünen olursa ince taban gri renk 42.5 numarayı kalın taban 42.5 numara ile takas yapabilirim.
    İnce taban giyemiyorum ben.
  • benim aynı model aynı numara iki ayakkabıdan birsi çin diğeri vietnam üretimi :)

kalite farkını anlamak için test zamanı
  • AHATYAKUP kullanıcısına yanıt
    Hocam hic 44 numara var mi sizde..varsa almak istiyorum..

• 41 numara fazlasi olan 41.5 converse ihtiyaci olan pm atsin :)

• Ürünler bugün geldi

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.