Şimdi Ara

Hepsiburada.com | Ürün Satışı Yapılmamaktadır yazısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir saat beğendim, ama hiçbir yerde bulamadım. hepsiburada üzerinden bir satıcıda üstelik uygun bir fiyata buldum. Lakin söyle bir sorunum var;

Gün içerisinde ıkı üç kere ürün Sanki kalmamış gibi "ürünün satışı yapılmamaktadır" yazıyor. Bazen de satışta gözüküyor. Napsam sizce ?

Link de burada:http://www.hepsiburada.com/puma-pu102941001-erkek-kol-saati-p-SAPU102941001?magaza=Golgi%20Teknoloji&wt_gl=cpc.tum.genel-mobil.pla&gclid=Cj0KEQjw4cLKBRCZmNTvyovvj-4BEiQAl_sgQh9LiQh4mjdbe6Xm-iyc81Xs8lQ5lszMNH6BrzkkwhwaAsGd8P8HAQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saat güzelmiş benim de hoşuma gitti. Trendyol'da da var ama biraz daha pahalı. Belki kuponla falan uyguna gelebilir. Hepsiburada'daki firma da belki stoğa tek tek satıldıkça ekliyordur ondan öyle oluyordur.
    https://www.trendyol.com/Erkek-Saat/UrunDetay/164413/31212092?gclid=Cj0KEQjwhMjKBRDjxb31j-aesI4BEiQA7ivN-PmW5e2dpH7XDlNEOvXz1ekCkUEBHbIbaoyjAVN8wlUaAkzr8P8HAQ
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Trendyol için yakın çevremden kötü yorumlar aldığım için bulaşmak istemedim açıkçası, bir de dediğiniz gibi orada daha pahalı. Ben ürünü sipariş ettikten sonra ürün satışı yok ibaresi çıkınca madur olur muyum diye düşündüm. Çünkü para veriyorsun, sonra firma diyor ki böyle bir ürün yok.

Akşam alacaktım alamadım, Bu saati de bu fiyata kaçırmak istemiyorum ama napacagim bilmiyorum :)

• Fiyat uygun değil bundan 6 7 ay önce bu 60tl daha uygun satılıyordu 140tl civarına. Puma durduk yere 1.5 2 katına satılmaya başlandı. Ben 180 190tlye aldım uzun zamandır baktığım saati, birkaç aya 300 350tl den satılmaya başladı. Ben alırken max 230 250 civarıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

Fiyat uygun değil bundan 6 7 ay önce bu 60tl daha uygun satılıyordu 140tl civarına. Puma durduk yere 1.5 2 katına satılmaya başlandı. Ben 180 190tlye aldım uzun zamandır baktığım saati, birkaç aya 300 350tl den satılmaya başladı. Ben alırken max 230 250 civarıydı.

Öyle mi, ben 4-5 gündür araştırma yapıyorum bu saati en uygun bu fiyata bulabildim maalesef. Bugün birkaç esnafa sordum benden 500 lira para isteyince, 200 lira uygun gelmişti.

Aslında şuanda benim için tek soru işareti, Neden ürünü satışa koyup geri alıyor ? Ürünü stoğa birer birer koyduğu için mi, Bunu dikkat çekmek amacıyla mı yapıyor... kafamda deli sorular :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurbetçi23

quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

Fiyat uygun değil bundan 6 7 ay önce bu 60tl daha uygun satılıyordu 140tl civarına. Puma durduk yere 1.5 2 katına satılmaya başlandı. Ben 180 190tlye aldım uzun zamandır baktığım saati, birkaç aya 300 350tl den satılmaya başladı. Ben alırken max 230 250 civarıydı.

Öyle mi, ben 4-5 gündür araştırma yapıyorum bu saati en uygun bu fiyata bulabildim maalesef. Bugün birkaç esnafa sordum benden 500 lira para isteyince, 200 lira uygun gelmişti.

Aslında şuanda benim için tek soru işareti, Neden ürünü satışa koyup geri alıyor ? Ürünü stoğa birer birer koyduğu için mi, Bunu dikkat çekmek amacıyla mı yapıyor... kafamda deli sorular :)

Geçen skechers bi modeli indirime girmişti, ki hiç ama hiç girmez yani 330tl civarında en popüler modellerden, adını hatırlamıyorum. O 170tl falandı skechers özel indirim vardı her şeyde. Satın aldım koşarak, birkaç gün sonra farkettim faturada farklı model olarak gözüküyor, ama sonuna kadar o modeli aldığıma eminim o sırada 3 kişi beraber bakıyorduk ekrana . Lan neyse dedim gelir iade ederim diye ama içim parçalandı, kanıtlayamazsin da nasıl inanacaklar. 2 ayakkabı sipariş etmiştim biri geldi diğeri de o değişen işte o gelmedi. Dediler kargo sıkıntı oldu stok sorunu oldu falan, değişen modeli bile göndermediler.

Ben de böyle bir şey yaşadım, paylaşayım dedim.

Bilerek mi yoksa sistem hatası mı bilmiyorum

• Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Evet ayrıca bildiğim kadarıyla hepsiburada da olası bir mağduriyet durumunda yardımcı olmuyor. Direk firmayla mail ya da telefon aracılığıyla iletişime geçerseniz daha emin olabilirsiniz sorularınız hakkında.
  • Değerli dostlar, tecrübeleriniz ve aktardıklarınızın ışığında saati evimin yakınında bulunan Konyalı Saat mağazasından satın almaya karar verdim. Orada bu renkten yok, ancak aynı model saatler 248 lira. Arada uçurum fark yok. Internette bir yerde 200 bir yerde 240 lira zaten :)

Zaman ayırıp konuya cevap bıraktığınız için çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 28 Haziran 2017; 3:24:42 >
  • Su an aliniyor bende, alsan ne gibi bir problem cikabilir ki en kotu iade edersin. Bosuna 50 lira fazla vermeye gerek yok bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.