Şimdi Ara

hepsiburada.com dan alışveriş???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburada.com dan lg gd900 almayı planlıyorum. fakat daha önce netten alışveriş yapmadım. kredi kartıyla alıcaz cihazı. fakat kredi kartıyla ödeme kapıda olmuyo sanırım. pc den vermem gerekiyor kredi kartı numarasını. bizde güvenemiyoruz acaba bi tehlikesi varmı güvenilirmi? şimdiden teşekkürler...

• şuan kapıda ödeme sadece nakit kabul ediyolar ama kredi kartıyla 2008 den beri çok sipariş verdim bi problem olmadı gd900 de hızlıgönderi şuan stoklarındada var yani şimdi sipariş versen yarın kargoya verirler
  • Kapıda ödeme var.Kredi kartıyla alışveriş yapacak isen sağlam bir pc den yapmanı tavsiye ederim.Bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  • bir çok kez yaptım. şimdiye kadar bi problemle karsılasmadım
  • ben de birçok defa alışveriş yaptım ama şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım
  • HİÇ BİR SORUN YAŞAMADAN ALABİLDİĞİNCE ÇOK ALIŞ VERİŞ YAPTIM...ŞU ANDA EN GÜVENİLİR SİTELERDEN BİR TANESİ...
    GÜVENİLİR...
    DOĞAN HOLDİNGİN SATIŞ SİTESİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HER TÜRLÜ ALIŞ VERİŞ YAPILIR.TAVSİYE EDERİM.
  • Hepsiburada'dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Çok uzun zamandır alışveriş yapıyorum hiçbir sorun yaşamadım
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar
  • Arkadaşlar bir sorum olucak cevaplarsınız çok memnun olurum.
    Dün hepsiburada dan HP-DV6 2145ET Notebook sipariş ettim. Bu siparişi yaparken arkadaşımın kredi kartını kullandım. Kredi kartıyla alışveriş yapıldığında kredi kartı sahibinin aranıp onayı alınıyormuş sizinde yazdıklarınızdan anlaşılacağı gibi,bu yabancı kredi kartı kullanıldığındada mı aynı şekilde oluyor? Yoksa farklı bir işlem daha mı yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark alien
    arkadaşlar hepsiburada.com dan lg gd900 almayı planlıyorum. fakat daha önce netten alışveriş yapmadım. kredi kartıyla alıcaz cihazı. fakat kredi kartıyla ödeme kapıda olmuyo sanırım. pc den vermem gerekiyor kredi kartı numarasını. bizde güvenemiyoruz acaba bi tehlikesi varmı güvenilirmi? şimdiden teşekkürler...

Ben çok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Milyonda bir olabilir hatalar tabi bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark alien

arkadaşlar hepsiburada.com dan lg gd900 almayı planlıyorum. fakat daha önce netten alışveriş yapmadım. kredi kartıyla alıcaz cihazı. fakat kredi kartıyla ödeme kapıda olmuyo sanırım. pc den vermem gerekiyor kredi kartı numarasını. bizde güvenemiyoruz acaba bi tehlikesi varmı güvenilirmi? şimdiden teşekkürler...

Kredi Kartı kullanmak her zaman için tehlikelidir. bilgisayarınızdaki bir virüs her an için kredi kartı bilgilerinizi alabilir ve başkalarına yollayabilir.Ama eğer bilgisayarın sağlamsa herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmaz. Ama en iyi yöntem en güvenilir yöntem kapıda ödemedir .Yada havale ile ödemeyi de kullanabilirsin.

• Güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum içiniz rahat olsun.
  • aynı telefonu bende almayı düşünüyorum alan varmı görüşlerini söyleyebilir mi kısaca
  • Hepsiburada.com dan alacagın cihaz sorunlu çıktı diyelim, geri iade ediyorsun senin o kredi kartından çektiğin parayı geri kredi kartına bile iade ediyolar dostum.
    Yani sıkıntı yok güvenilir bir site, adamlar zaten trilyona para diye bakmıyolar kimsenin 1000 - 2000 lirasına bakmazlar
  • gd 900 ler sorunlu bende hepsiburada da sepetime ekledim tam alıyrodum dur dedim şu yorumları okıyım çok sıkıntı çeken insanlar var hemen sildim listemden..
  • kredi karı her zaman risklidir pos cihazı da kullansan netten de alışveriş yapsan risklidir.
    ancak arkadaşların dediği gibi sağlam bir pc de sorun çıkma ihtimali yok denecek kadar azdır.
    ayrıca hb doğan gurubunun siteyle ilgili güven problemin olmasın sadece müşteri hizmetleri rezalet
  • Ben kapıda ödeme seceneği ile aldım daha temiz bi alışveriş oldu ..postacı geldi acıp baktım tele sonra parayı verdim işte..

bu arada gd900 de cok güzel bi telefon kesinlikle sorunlu filan degil
  • ben de GD900'ü yeni aldım hepsiburada-dan ki media markt eskişehir de hala 1049 lira ben aldım 620 lira+50TL bonus kazandım ;)
    2006'dan beri alış-veriş yaparım sadece bir ürünümü tedarik süresini 17 gün kadar uzattılar baktılar olmuyor paramı anında iade ettiler...
    istersen bankanla görüş ve sadece yapacağın alış-veriş için lazım olan bi limitte tek kullanımlık sanal kredi kartı yaptır -ek kart gibi- istersen de benim gibi allah allah sesleriyle doğrudan kredi kartınla al ama kredi kartının numarasını ve güvenlik kodunu da ekranda ki rakamları karıştır dedikten sonra klavyeden değil ordan gir ;)
    kapıdan ödemekte güzel bi seçenek tabii onu da unutmamak lazım

arızayla ilgili de bozulan ekran kartımın tamirini beleşe yaptırdılar ve hala canavar gibi çalışıyor yani internette güvenebileceğin bence tek adres...

bi de darty'le alış-veriş yapmıştım siparişi verdikten sonra darty'de iptal gibi bi seçenek yok -hepsiburada da var- müşteri temsilcisine telefonla ulaşıpta iptal ettirene kadar hem kontörlerim hem vaktim gitmiş sinir kat sayım tavan yapmıştı....

Sanki hepsiburadanın sahibi gibi konuştum

• son zamanlarda gözümden düştü hb o kadar çok siparişim iptal olduki. güvenilirmi dersen evet yıllardır alışveriş yapıyorum banamısın demedi yalnız müşteri hizmetlerini bende beğenmiyorum. kredi kartıyla alacaksan sanal klavyeyle girmeni öneririm pcnde virüs felan varsa klavyeni kopyalayan cinsten bu sorunuda ortaddan kaldırıyo sanal klavye.
  • hb birde o kadar ucuz değil belli mallarda ucuzluk var evet misal tel falan bilgisayar parçalarının bazılarında ama bu hb daki ürünleirn toplamının %10 u etmez bir çok binlerce ürün var sitede ve çoğu pahalı biz auer fırın alıcakdık hb fiyatı bin tl nin üstüydü sanırım 1500 tl civarıydı biz dışardan aynı ürünü 700 tl ye aldık.. keza gene bahçe ürünleri araç yıkama makinesi alıcakdım hb de 500 tl lik yıkama makinesini dışardan 200 tl ye aldım.. yani hb sadece belli ürünlerde ucuz o kadar o ürünlerde zaten fiks her yerde aynı fazla fark olmuyor yani hb deki ucuz tel 500 lira ise dışarda da en fazla 550 lira 50 lira dışardan ucuz o kdar büyük farklar olmuyor avantajı kredi kartına taksitlendirmesi dükkan sahipleriyle yüz göz olmamanız en son ne olur yapabiliceğin nedir gibisinden dükkan sahipleriyle o tür muhabbetlere girmemeniz ve evinizin kapınıza kadar gelmesi..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.