Şimdi Ara

Hepsiburada, Belirli ürünlerin yanında finish quantum 2li deneme bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İki tane deterjan en fazla 50 kuruş eder...50 kuruşluk deterjan için bir sürü sipariş vermeye değer mi?
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Zaten Peçetenin tanesi 0,90 krş oldugu için 60 tane peçete 54tl yapıyor, bunun yanında 2li tablet 60 adet olursa 0,50 krş dan 30 tl yapıyor en azından 30 TL kar etmiş sayılıyoruz, belki değmeye bilir ama insanlarda bedava kargo ve kampanya cezbediyor

Not: Aynı Servis marka peçede marketlerde 1,10 tl den aşağı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Zaten Peçetenin tanesi 0,90 krş oldugu için 60 tane peçete 54tl yapıyor, bunun yanında 2li tablet 60 adet olursa 0,50 krş dan 30 tl yapıyor en azından 30 TL kar etmiş sayılıyoruz, belki değmeye bilir ama insanlarda bedava kargo ve kampanya cezbediyor

Not: Aynı Servis marka peçede marketlerde 1,10 tl den aşağı yok..

Bunda haklısın...Ben; böyle toptan alanlar için değil de,daha ziyade bireysel tüketici açısından bakmıştım olaya...

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    finish quantum tablet 1 senelik olabilir ama peçete bitmez , bende 35 tane aldım eve, artık her yerde kullanırız :D öncelikle her odada bulunsun aramayalım peçete lazım olunca:D
  • 35 pecete + rinso 3 lt sivi deterjan 1+1 72 tablet totalde 51 lira, avantajix ve nuvo da gelirse 38 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackSea14 B kullanıcısına yanıt
    Haklısın, Bende 2 tane ufak çocuk var ve her yemek de ağızlarını silmeye peçete harcıyoruz, evde annem ile birlikte kaldığımız dan dolayı herkes peçeteyi bol bulduğu için hunharca kullanıyor, gerçi havalar ısınmaya başladı yakında burunları da akmayacağı için kış aylarına yatırım oldu :) En güzeli de biri görünce bu ne yaaa ne kadar peçete almışsınız diyor yaa , bende bedava bulasık tableti kampanyası vardı ondan aldım diyince herke bana neden haber vermedin diyor, biraz hava atmış gibi oluyor ama millet hep vaay uyanık vsvs. diyince insan moda giriyor
  • benim gibi 50 lira hediye çeki kullandıysanız 150 ye tamamlayıp o kısım tamamen bedavaya geliyor :)
  • konu gereksizce sidik yarişına donmuş.

ayrıca silen pecete 1 tl den asagı satılmıyor daha neyin hesabını yapılıyor anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İki tane deterjan en fazla 50 kuruş eder...50 kuruşluk deterjan için bir sürü sipariş vermeye değer mi?

2 tane finish quantumun en fazla 50 kuruşa denk geldiği bir yer gösterin de onu alalım boşuna peçete almamış oluruz. Sanmıyorum ama eğer öyle birşey varsa da 300-500 gibi çoklu alımlarda geçerlidir muhtemelen. Her ne kadar ucuza denk gelse de, belli bir raf ömrü varken bırakın 2-3 yılı, 1 yıllık bile deterjan depolamaya değmez.
    Normalde çek vs olmadan aldığımızda bile tanesini en az 45 kuruş civarına alıyoruz.
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Peçete hangi peçete?

• ya arkadaşlar bu hepsiburada.com dan termosifon alıcam. kargoyu nasıl bedavaya getiririz.
    varmı bir yöntemi.bazı sitelerde belli bir ürünü ekleyince bedava oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

ya arkadaşlar bu hepsiburada.com dan termosifon alıcam. kargoyu nasıl bedavaya getiririz.

oyle bir bilinen yontem yok. c.tes. pazar mobil uygulama uzeri kargo ucretsiz olabilir acele degilse 2 gun bekle istersen
  • Adetli pecete alip quantumlari da gelen oldu mu ona gore siparis gecelim biz gec kalanlar.

• kurafx K kullanıcısına yanıt
    Evet peçeteye tabletler geldi ayrı ayrı koli yapıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

ya arkadaşlar bu hepsiburada.com dan termosifon alıcam. kargoyu nasıl bedavaya getiririz.

oyle bir bilinen yontem yok. c.tes. pazar mobil uygulama uzeri kargo ucretsiz olabilir acele degilse 2 gun bekle istersen

cevap için teşekkür ederim. 75 tl çekim var son gün yarın maalesef. bugün yada yarın almam lazım.
    çeki kullanıncada çok uyguna geliyorda işte ne kadar az ödersek kardır misali yani.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.