Şimdi Ara

Hepsiburada bazı hesaplara 150/25 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
4.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tam ürünü alacakken indirim yok oldu. Ayda yılda bir gelen indirim kuponunu da bu şekilde geri aldılar. Böyle yapacaklarsa hiç tanımlamasalar daha iyi, sonra alışveriş yapasım gelmiyor HB den. Şu an tek beklentim sistemsel bir sıkıntı olması ama bakalım.
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende de oldu. Dun vardi bugun buhar olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepete bikaç ürün ekledim bi saat önce vardı indirim şimdi yok. Hepsiburada’ya koca bir

• Malesef indirimleri silmiş hb 😡

• 3 saat önce sepet yaptim aksam alirim diye hediye ceki yok ortada. ulan hb yapacagin isin

• Saatine baktım şimdi bugün 15:33’de sipariş vermişim. Fiyat 179’dan 154’e düştü Papara ile ödeyince %5’de iade geldi. 179 lira yerine. 146TL’ye mal olmuş oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat 15:00 de yükledikleri çeki saat 18:00 de sildiler..sepet yapmıştım. Uğraştım o kadar.

• hb arada güzel indirimler yapıyor. 175/65/14 4 tane sıfır tekeri tanesi 140 liradan almıştım.(4 farklı hesaptan) paraf vs eklemelerle 450 civarına denk getirmiştim.

• Uygulamada 150 e 30 ile birleşiyor, isterseniz onu da ekleyin başlığa faydalanmak isteyen değerlendirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: nYg42

Uygulamada 150 e 30 ile birleşiyor, isterseniz onu da ekleyin başlığa faydalanmak isteyen değerlendirsin
    150/30 da seçili ürünlere indirim var almaya değer piyasaya göre avantajlı bir ürün bulamadım.bana göre gereksiz ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 30 Mayıs 2020; 21:34:44 >
  • Sabah kullandım
    Şimdi gene alışverşim de 25 tl düştü bana sınırsızmı yattı nedir

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Veren el sizden yana

• Hepsiburada 300/25 kupon kodu var bu gece 23.59 son ...kullanmak isteyen varsa dm den verebilirim arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

Veren el sizden yana
    3. Deneme başarısız iki hak vermişler galiba
    yoksa hiç düşünmem

• Ben de akşam kullanırım diyerek bir heves baktım silmişler. Ekran görüntüsü mevcut bende. Orada tarih vs olamdığı belli.

Şikayetvar'a yazmak isteyenler varsa küçükte olsa bir gurup olarak yazalım, bir anda 5-10 şikayet görünce iade ederler bence

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Aynısı banada oldu dün yaptım alışveriş sizin yorumunuzu gördükten sonra kontrol ettim yine vermiş 😅😅

• Kota dolunca direk kaldırdılar galiba bende müsait olunca sipariş geçerim diyordum nasip değilmiş

• umut3513 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok iyi oldu indirim var diye değilde gerçekten ihtiyaç a denk geldi
    Konuyu açan arkadaşa da teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.