Şimdi Ara

Hepsiburada Axess Kampanyası 16-28 Şubat 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
11
Favori
16.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess'e özel 16-28 Şubat 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki ilk alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe ise 100 TL Chip-para hediye.
    Kampanyaya katılmak için Axess Mobil’den harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayın veya HEPSİBURADA yazıp 4566’ya SMS gönderin.
    Kampanya Koşulları

16 –28 Şubat 2018 tarihleri arasında hepsiburada’da tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Chip-para kazanma imkanı sunmaktadır.

Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından HEPSİBURADA yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. axess.com.tr web sitesi üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15/03/2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kullanılmayan Chip-paralar 16/03/2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL Chip-para kazanabilir.
    https://www.hepsiburada.com/staticPage/12940

• Keşke bugün başlasaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. 1000/100 güzel oran. Kişiye özel kampanyalar ile kombo olur.
  • Yaşa, var ol Axess

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi gönlümün efendisi.

3 taksit kampanyasıda gelirse süper olur.
  • Neo'da dahilmis iyi

• Axess candır

• Axess linki çıkar yakında

• Yarin başliyor kampanya. Axess linki yarin gelir

• Bugun maximum son ..her zaman ki gibi axess favori....aninda yukluyor.

• Konu dışı mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar,
  • Arkadaşlar bana 600 TL limit vermişler karta para yüklesem 1000 tl üstü için faydalanabilir miyim, daha önce deneyen oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemusic34

Arkadaşlar bana 600 TL limit vermişler karta para yüklesem 1000 tl üstü için faydalanabilir miyim, daha önce deneyen oldu mu

Limitin iki katından fazlası kullanılmıyor. Yüklesende sistem izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: freemusic34

Arkadaşlar bana 600 TL limit vermişler karta para yüklesem 1000 tl üstü için faydalanabilir miyim, daha önce deneyen oldu mu

Limitin iki katından fazlası kullanılmıyor. Yüklesende sistem izin vermiyor.

yani 1200 TL ye kadar kullanabilirim, teşekkürler
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 16 Şubat 2018; 16:42:39 >
  • Arkadaşlar uygulamadan katılmayın sms veya netten “hemen katıl” seçeneğiyle katılın. Ben uygulamadan katıldım, ama katıldığıma dair sms gelmedi. 1.000 üzeri cep tel alışverişime de puan yatmadı. Aradım kayıt açtırdım. Siparişinizi iptal etmenize gerek yok puanınızı yatırıcaz dediler ama hiç uğraşmamak adına sms ile katılın

• World karta gelir mi ki bu tarz kampanyalar ?

• Sabah axess mobil uzerinden katilim yaptim. 1001 tl harcama yaptim.cep telefonu aldim. Puan mesaj bisey gelmedi. Kayit actirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Sabah axess mobil uzerinden katilim yaptim. 1001 tl harcama yaptim.cep telefonu aldim. Puan mesaj bisey gelmedi. Kayit actirdim.

Ne aldiniz hocam?
  • Samsung galaxy j7 core

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.