Şimdi Ara

hepsiburada 8-10 ekim hediye çeki kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 aydır para iadesi bekliyorum. Yapana kadar bişey almayı düşünmüyorum bu siteden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Derin dondurucu alacaktım 40 tl zam yapmış...
    hotpoint ariston mzaa tk1

aynen bende derin dondurucu alacaktım fiyatları arttırmışlar.

Ben de derin dondurucuya bir ben bakıyorum zannediyordum. Aynı ürün benim de gözüme çarpmıştı.

Bu arada şu ürünü düşünüyorum ama siteye güvenemedim:http://www.sanalreyonum.com/urun/ugur-ucf-150-ssl-a---derin-dondurucu---2-yil-ugur-garantili-_930869.aspx?CatId=35718

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

4 aydır para iadesi bekliyorum. Yapana kadar bişey almayı düşünmüyorum bu siteden.

onlar para iade etmiyorlar

bankaya ödeme itirazında bulunman lazım

benimde 60 tl bi alışverişten 11 tl bi alışverişten iadem olması lazım paranın üstüne yattılar

bankaya ödeme itirazında bulunacam

daha öncede daybuyday 10 tlmin üstüne yatmıştı

ödeme itirazı yaptım banka geri verdi parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

Derin dondurucu alacaktım 40 tl zam yapmış...
    hotpoint ariston mzaa tk1

aynen bende derin dondurucu alacaktım fiyatları arttırmışlar.

Ben de derin dondurucuya bir ben bakıyorum zannediyordum. Aynı ürün benim de gözüme çarpmıştı.

Bu arada şu ürünü düşünüyorum ama siteye güvenemedim:http://www.sanalreyonum.com/urun/ugur-ucf-150-ssl-a---derin-dondurucu---2-yil-ugur-garantili-_930869.aspx?CatId=35718

Alacağın derdin dondurucu hem markası hemde enerji sınıfı olması bakımından çok iyi.sanalreyonumda pek sıkıntı çıkmaz diye biliyorum.bir kac alışverişim olmuştu sorunsuz bir alışveriş olmuştu.bir çok kişide burdan alışveriş yapıyor forumda dolaşırken farketmiştim.

ben tezgah altı ufak birsey ,şunu alacaktım ama fiyatı 399 tl idi arttırmıslar.o yuzden vazgectım.http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryID=22266&ProductID=mtarismz1tk yani çek olayı ile aynı fiyata getirtmeye çalışmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 9 Ekim 2012; 20:09:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

4 aydır para iadesi bekliyorum. Yapana kadar bişey almayı düşünmüyorum bu siteden.

onlar para iade etmiyorlar

bankaya ödeme itirazında bulunman lazım

benimde 60 tl bi alışverişten 11 tl bi alışverişten iadem olması lazım paranın üstüne yattılar

bankaya ödeme itirazında bulunacam

daha öncede daybuyday 10 tlmin üstüne yatmıştı

ödeme itirazı yaptım banka geri verdi parayı

30'a yakın kırtasiye malzemesi sipariş vermiştim. Hepsini tek koliye gelişi güzel doldurmuşlar. 1 tanesi kırık geldi, 3 tanesi eksik geldi. Kırık olanı geri yolladım, 2 tanesinin biri iade edildi birinin yerine benzeri geldi ama bir ürünü ne gönderiyorlar ne iade alıyorlar. Ben de her hafta mesaj atıyorum. En kısa sürede konu incelenecektir diyorlar standart cevap.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1265689/

• 50 tl sini şu gün kullanıcaksın. Geirsini su gün. Bu ne böyle 2 ye bölüyo

%10 puan verse telefon alırdım
  • Siparişlerimi hep geciktirmelerinden dolayı hepsiburadadan alışveriş yapmama kararı aldım. Çok da iyi oldu. Başka alışveriş sitelerinden daha ucuz ve daha hızlı alışveriş yapıyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgayzeybek

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

500 harca farklı tarihlerde 50 + 50 TL kazan. Onları harcarken de en az 500 harca diyor. yani 100 TL hediye çekiiçin 1500TL alışveriş yaptırıyor.

Puanları harcar iken alt limit 500TL gibi bir ibare göremedim

yok evet

alt limit yok benim bildigim HB çeklerinde
  • elinde cek olan varsa satın alabilrim yarına kadar alışveriş yapacağım 2 adet 100 lira üzeri
  • elinde çek olan varsa bana da lazım, onun hesabı ile işlemi yapıp sonucunda banka hesabına %20 eksiğini geçerim, nakit paraya döner çeki.ilgilenen var ise bugün içinde PM
  • Alt limit olayını öğrenen var mı arkadaşlar alt limit yoksa alışveriş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

Alt limit olayını öğrenen var mı arkadaşlar alt limit yoksa alışveriş yapacağım.

HB çeklerinde alt limit olmuyor zaten...
  • arkadaşlar bana bugun geldi bu çeklerden. sormak istedigim bişe var. Çekleri kullanırken bölünmez birleştirilmez demiş. Yani 80liralık bişe aldıgımda 50 lirası düşmüyo mu sadece 50liraya kadarmı bişey almam lazım? daha önce faydalananlar bilgilendirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_woLky

arkadaşlar bana bugun geldi bu çeklerden. sormak istedigim bişe var. Çekleri kullanırken bölünmez birleştirilmez demiş. Yani 80liralık bişe aldıgımda 50 lirası düşmüyo mu sadece 50liraya kadarmı bişey almam lazım? daha önce faydalananlar bilgilendirirse sevinirim.

OCAM 50 TL YI GECSIN ALACAGIN SEY SORU OLMADAN KULLANIRSIN

BENIMKILERDE YUKLENMIS
  • Geçen ay hb den tefal 2 li tava sipariş ettim.Tavaları hiçbir koruma olmadan kutunun içine atmışlar.Büyük olanın kulpu taşıma sırasında yan tarafa baskı yaptığından olsa gerek kırılmış.Tutanak tutturup geri gönderdim.Tavaları servise göndermişler.Serviste haliyle kulpu kırık olduğundan değişime uygun değildir demiş.Bunu da olduğu gibi geri bana göndermişler.50 tl lik tava için neredeyse bir 30 tl de telefon ve kargo gönderimi için git gel benzin parası harcadım.Hala ürün değişimi yapmış değiller.1 aydır bekliyorum.Yaparız ederiz diyorlar ancak kaplumbağa gibi yavaşlar.Bilginize.
  • hepsiburada düzeni iyice bozdu zaten. bi yıl kullandığım ürünü arıza verince servise gönderdim göndermez olsaydım yaşadıklarımı yazdım reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasınhttp://www.kancablog.com/2012/11/hepsiburadacom-un-garantiservis.html

daha halen ödemesini alamadım wallahi bidaha hayatta bişey almam artık hepsiburada dan

daha önce de 60 liralık ürüne 35 tl kargo ücreti çıkartıyodu varın siz düşünün artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

hepsiburada düzeni iyice bozdu zaten. bi yıl kullandığım ürünü arıza verince servise gönderdim göndermez olsaydım yaşadıklarımı yazdım reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasınhttp://www.kancablog.com/2012/11/hepsiburadacom-un-garantiservis.html

daha halen ödemesini alamadım wallahi bidaha hayatta bişey almam artık hepsiburada dan

daha önce de 60 liralık ürüne 35 tl kargo ücreti çıkartıyodu varın siz düşünün artık...

Hocam bişey soracam, sen int. aldığın ürün arıza verince aldığın siteyemi geri gönderiyorsun yoksa direk servisemi? anladığım kadar sen bir yıl önce aldığın ve arızalan ürünü HB geri göndermişsin oda servise göndermiş. bu ürün bende olaydı direk servise gönderirdim. aldığım siteye göndermek hiç aklıma gelmezdi. Daha doğrusu sitenin garentisi bitmemiş arızalı ürünle bu denli ilgilendiğini bilmiyordum. ben sadece bu tür ilginin mağazalarda olduğu sanırdım:) iyi oldu öğrenmiş oldum..

• quote:

Orijinalden alıntı: hasiki

quote:

hepsiburada düzeni iyice bozdu zaten. bi yıl kullandığım ürünü arıza verince servise gönderdim göndermez olsaydım yaşadıklarımı yazdım reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasınhttp://www.kancablog.com/2012/11/hepsiburadacom-un-garantiservis.html

Hocam bişey soracam, sen int. aldığın ürün arıza verince aldığın siteyemi geri gönderiyorsun yoksa direk servisemi? anladığım kadar sen bir yıl önce aldığın ve arızalan ürünü HB geri göndermişsin oda servise göndermiş. bu ürün bende olaydı direk servise gönderirdim. aldığım siteye göndermek hiç aklıma gelmezdi. Daha doğrusu sitenin garentisi bitmemiş arızalı ürünle bu denli ilgilendiğini bilmiyordum. ben sadece bu tür ilginin mağazalarda olduğu sanırdım:) iyi oldu öğrenmiş oldum..

herhangi bir garanti belgenizin ilk satırlarını okuyun... servise ya da satıcıya bildirme tarihinde başlar servis süreci, ayrıca eski konuları özellikle sıcak fırsatlar bölümünde böyle mesajlarla gündeme getirmeyiniz, özel mesajla da sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hasiki

quote:

madem hortlatmışsınız yazayım :).. Burada aldığım ürünün servisi olmadığı için HB ye gönderdim. Hem beni servis bağlamaz ben aldığım yere gidewrim sonuçta garantili diye satan onlar servise gönder bilmem ne bi ton uzaktan uğraş a gerek yok.. haa bulunduğum ilde servisi olsa oraya gidip sorar verirdimdi zaten :). Kaldı ki garanti belgesinde 2 yıl garantili yazısı var ve garanti dahilinde HB ye gönderim bi tüketici haklarını okumanızda bundan sonraki yaşamınızda lazım olacağı için yarar görüyorum :).

iade kabul edildi dediler 2 ay sonra,ondan sonra bi 1 ay da para iadesini almaya uğraştım yok havale gönderdik geri geldi dediler halbuki güncel diğer sitelerde aktif kullandığım IBAN no yu yazdım :). vs vs.

Her şey belgeleriyle mevcuttur bana ulaşan hepsiburada yetkilisine ya da siteden inanmayan arkadaşlara ispat da ederim . Neyse ben modemden engelledim HB yi ,diğer siteler hem daha ucuz hem de gerçekten daha ilgili .
    başka sorularınız için PM göndermeniz daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 24 Şubat 2013; 13:36:07 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.