Şimdi Ara

HepsiBurada 100 TL HEDİYE ÇEKİ - Baharın Gelişini Kutluyoruz 6-10 NİSAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
6
Favori
16.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

BU HEDİYE ÇEKLERİ İYİ HOŞTA..KARGO BEDAVA KAMPANYASIYLA FALAN BİRLEŞMİYOR..ÇOK KÖTÜ OLUYOR ÖYLE OLUNCA..HB SAÇMA YAPMIŞ BU DURUMU..HEDİYE ÇEKİ KULLANINCA PEPSİ KODU FALAN KULLANAMIYOSUN..HALBUKİ HEDİYE ÇEKİ ALT LİMİTSİZ HER İSTEDİĞİNİ ALABİLİYORSUN HEMEN HEMEN..FAKAT KARGO KODU FALAN KULLANAMIYORSUN..HB NİN BU KONUYA EL ATMASI LAZIM..BİRÇOK ALACAĞIM ÜRÜNDEN SIRF BU KARGO PARASI YÜZÜNDEN VAZGEÇTİM..

Hem hediye çeki hem de Pepsi kargo bedava kampanyasından faydalanabilmek için +30 TL daha alışveriş yapmanız gerekiyor yani sepet tutarı en az 80 TL olmalı ki Pepsi kapaklarından çıkan şifreyle kargoyu bedavaya getirebilesiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

Yapsa nolur aynı anda fiyatlar şişiyor. Örn. 598liralık xperia sola kampanya başlar başlamaz 649 oldu.

+1903

beyler yalan inanmayın hepsiburada dan ürün alırken akakce.com felan oralardan araştırın en kötü bu başlık altında yazın piyasa fiyatları konusundan yardımcı olalım

ama gidipte keriz gibi keklenmeyin. Hepimizi üç aşağı beş yukarı sıcak fırsatcıyız ve ekonomik düşünen insanlarız.

ps3 düne kadar 519tl kampanya başlayınca 629 :) ücretsiz kargo felan hikaye ya.

adam zaten çekleri 3 ay sonra veriyor birde çeklerde değer kaybı yaşıyorsunuz. önce ürüne 519tlden 629tl yapıyorlar + 10tl kargo bedeli, ekleyerek ücretsiz kargo yapıyorlar..

sonra çaktırmadan geçirdikleri 100tl yi 50tl olarak veriyorlar ve her alanda kullanmıyorsunuz ve 50tl çeki kullanırkenden yine 5 - 10tl kargo ödüyorsunuz oluyor size 40tl çek

vatabla teknosa indirim yalanına döndü bu 100tl çeki hurafesi... adamlar çuvalla para kazanmas yaparlar mı böyle bir kampanya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: chronoide

ben aralıktaki kampanyada 530 tl ürün aldım. 50 tl nisan 50 tl mayıs çek verecekler diye. Niye öyle uzun vadede veriyorlar? bence arada unutup çekini harcamayı unutan çıkar diye. Kampanya yapılırken kampanya kapsamında hepsiburada puan verilmez deniyordu ancak alışveriş yaptıktan sonra bir baktım puan işlenmiş yaklaşık 7 tllik. harcasam puanı şöyle diyecekler: puan kullandığınız için çek vermiyoruz. Nisan geldi bir baktım 50 tl değil 30 tl çek aktif edilmiş. telefonla aradım inceleyip geri dönecez dediler. Neyini inceliyon? sipariş numarası belli. gir bak 500 tl üstü alışveriş yapmışım. bir de mesaj atmışlar siz 30 tllik çeki kullanın biz uygun görürsek 70 tl lik çeki daha sonra veririz. hemen facebook sayfasında herkes görsün diye durumu bildirdim. 1 gün sonra 50 tl çek aktif edilmiş.
    Özetle ben hepsi burada sitesine güvenmiyorum. Gerçi hiçbir siteye güvenilmez ya :D adam akıllı çeki hemen aktif et ne öyle 3 ay 5 ay sonra

Ben de 550 TL'lik alışveriş yapmıştım bana da 30 TL yüklenmiş. Bunlar tam şark kurnazı. Unutulsun diye 3-4 ay sonra geçerli çek veriyorlar, onu da eksik tanımlıyorlar. Sonra müşteri belki unutur, geçerliliğini yitirir, ne kırpsak bizimdir diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

Yapsa nolur aynı anda fiyatlar şişiyor. Örn. 598liralık xperia sola kampanya başlar başlamaz 649 oldu.

+1903

beyler yalan inanmayın hepsiburada dan ürün alırken akakce.com felan oralardan araştırın en kötü bu başlık altında yazın piyasa fiyatları konusundan yardımcı olalım

ama gidipte keriz gibi keklenmeyin. Hepimizi üç aşağı beş yukarı sıcak fırsatcıyız ve ekonomik düşünen insanlarız.

ps3 düne kadar 519tl kampanya başlayınca 629 :) ücretsiz kargo felan hikaye ya.

adam zaten çekleri 3 ay sonra veriyor birde çeklerde değer kaybı yaşıyorsunuz. önce ürüne 519tlden 629tl yapıyorlar + 10tl kargo bedeli, ekleyerek ücretsiz kargo yapıyorlar..

sonra çaktırmadan geçirdikleri 100tl yi 50tl olarak veriyorlar ve her alanda kullanmıyorsunuz ve 50tl çeki kullanırkenden yine 5 - 10tl kargo ödüyorsunuz oluyor size 40tl çek

vatabla teknosa indirim yalanına döndü bu 100tl çeki hurafesi... adamlar çuvalla para kazanmas yaparlar mı böyle bir kampanya :D

Herşeyin fiyatı şişmiyor.Abartmayın benim sepetimdekiler aynı fiyat şuan ve 00.00'dan sonra yapıştıracağım world ile.

• aynen almak istediğiniz şeye bağlı.mesela ben araştırıyorum 2 aydır.başka yerde varmı uygunu.en azından garanti yada güvenebiliceğiniz bir sitede.
    fiyat 419 t.500e tamamla 100 tl çek al.319 a gelsin.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=100225&productId=bd40162

sadece vatanda 419 tl.diğer sitelerede güvenmem.bimeksde bile pahalı.
    geçen ay 426 dan gümüşünü almıştım.bimeksten.
  • altın alımlarında gerçerli değilmiş hemde kazandığımız hediye çekleri ile altın alamıyoruz, ne anladım ben bu işten hiç bir esprisi kalmadı.
  • 2,5 ay sonra çek nedir. geçen çeki de unuttum kullanamadan yandı. bir de 50+50 veriyorlar. 50 TL'lik ürünleri de şişiriyorlar. kargo parası cabası. cebinizden tonla para çıkıyor.
  • iyi oldu hemen parafı kitleyelim
  • kazanılacak çeklerde pepsi kullanamıyoruz yani kargo parası mecburi, peki alt limit var mı? yani 30 tl lik çek kazanırsam 30tl lik alışveriş yapabilir miyim? (sadece kargo parası öderim yani)

CEVAP LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

kazanılacak çeklerde pepsi kullanamıyoruz yani kargo parası mecburi, peki alt limit var mı? yani 30 tl lik çek kazanırsam 30tl lik alışveriş yapabilir miyim? (sadece kargo parası öderim yani)

CEVAP LÜTFEN

evet yapabilrisiniz.bugune kadar alt limit filan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

kazanılacak çeklerde pepsi kullanamıyoruz yani kargo parası mecburi, peki alt limit var mı? yani 30 tl lik çek kazanırsam 30tl lik alışveriş yapabilir miyim? (sadece kargo parası öderim yani)

CEVAP LÜTFEN

evet yapabilrisiniz.bugune kadar alt limit filan olmadı.

cevap için teşekkür ederim

• Hepsiburada candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

aynen almak istediğiniz şeye bağlı.mesela ben araştırıyorum 2 aydır.başka yerde varmı uygunu.en azından garanti yada güvenebiliceğiniz bir sitede.
    fiyat 419 t.500e tamamla 100 tl çek al.319 a gelsin.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=100225&productId=bd40162

sadece vatanda 419 tl.diğer sitelerede güvenmem.bimeksde bile pahalı.
    geçen ay 426 dan gümüşünü almıştım.bimeksten.

üzerine birşey daha al 50 lira da puan var

• Anasayfa da yine görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Anasayfa da yine görünmüyor

ayın 5i daha bugün
  • Geçenlerde hepsiburadan bir kaç alış verişim oldu üç işlemin üçü de sorunluydu. Biri 24 saatte kargo denmesine rağmen 7 günde gelid. Diğerinde eksik ürün geldi 10 gündür hala bekliyorum. Sonuncusunda ise gerçek yüzlerini gösteren bir olay ile karşılaştım. Sepetime ürün eklerken 75 tl idi sanırım geçerseniz su ısıtıcısı 20 tl bilgilendirmesi yapıldı ben de o kadarlık ihtiyacım yok iken sırf onun için aldım ve diğer ürünler için kargo parası yok iken onun için kargo parası ödedim. Ürün geldi bozuk çıktı geri yolladım hiç sormadan parasını geri yatırdılar çünkü istenen buydu. Mail attım ben ürünü istiyorum diye. Gelen cevap: ürünün fiyatı sitedeki gibidir. Hepsiburada benim için bitmiştir.
  • aklı olan hepsiburada dan uzak durur.
  • bugün 499tl

708tl

979tl

1599

569tl

761tl

1649tl

rastgele seçtim. bakalım yarın 100tl hediye çeki verilince kaç para olacak bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

BU HEDİYE ÇEKLERİ İYİ HOŞTA..KARGO BEDAVA KAMPANYASIYLA FALAN BİRLEŞMİYOR..ÇOK KÖTÜ OLUYOR ÖYLE OLUNCA..HB SAÇMA YAPMIŞ BU DURUMU..HEDİYE ÇEKİ KULLANINCA PEPSİ KODU FALAN KULLANAMIYOSUN..HALBUKİ HEDİYE ÇEKİ ALT LİMİTSİZ HER İSTEDİĞİNİ ALABİLİYORSUN HEMEN HEMEN..FAKAT KARGO KODU FALAN KULLANAMIYORSUN..HB NİN BU KONUYA EL ATMASI LAZIM..BİRÇOK ALACAĞIM ÜRÜNDEN SIRF BU KARGO PARASI YÜZÜNDEN VAZGEÇTİM..

Hem hediye çeki hem de Pepsi kargo bedava kampanyasından faydalanabilmek için +30 TL daha alışveriş yapmanız gerekiyor yani sepet tutarı en az 80 TL olmalı ki Pepsi kapaklarından çıkan şifreyle kargoyu bedavaya getirebilesiniz...

Bilgilendirme icin sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

Bilgilendirme icin sagol

önce pepsi kodunu kullanıp sonra hediye çekini kullanınca sorun olmaması lazım

bir deneyip buraya yazsana...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.