Şimdi Ara

HepsiBurada 100 TL HEDİYE ÇEKİ - Baharın Gelişini Kutluyoruz 6-10 NİSAN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
6
Favori
16.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargoyu zamaninda gonderseler hic sorun yok benim acimdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 500 üzeri alışveriş yaptım, 50+50 yükleyecekken önce 30 TL sonra ise 50 TL çek yüklediler. itiraz mesajı attıp cevap vermediler. uzak durulması gereken açıkgöz bir site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l_l

ben de 500 üzeri alışveriş yaptım, 50+50 yükleyecekken önce 30 TL sonra ise 50 TL çek yüklediler. itiraz mesajı attıp cevap vermediler. uzak durulması gereken açıkgöz bir site.

Yine insaflı tarafına denk gelmiş.
    560 TL (yazıcı + fotograf makinası) ye 30 TL lik çek tanımladı.İtiraz ettim TIK YOK.
    Allahtan world puanlarım dogru yattı.
  • Bugüne kadar hb nin yaklaşık 5 defa hediye çeki kampanyasına katıldım. Hiçbirinde olumsuzluk yaşamadım. Tek kötü yanı çeklerin ileri tarihli olması.

Eleştirirken biraz da yapıcı olmak lazım
  • World kartım yok fakat maksimum kartın haftasonuna özel 200tl'ye 10 tl maksipuan kampanyası var. En fazla da 600tl'ye 30tl puan veriyor. Lastik almayı düşünüyorum 600 yl yi geçtiği için 30tl maks puan gelir. O puanda lasitk montajına gider gerçi :)
  • Bakalım kampanya başlayacak mı :)

Edit:

Gene anasayfada gözükmüyor.

Edit 2: Geldi haydi başlayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 6 Nisan 2013; 0:04:55 >
  • kjamanya başlamış ancak ürünlerde 100 tl çek olduğu gözükmüyor, sakata gelmeyelim
  • geçen hafta kutlamadık mı biz bunu
  • 512 Tl'lik alışveriş yaptım world/ 12 taksit
  • 22-26 şubat kampanyasından 100 lira kazananların 2. 50 liralık çeklerine denk geldi O kampanyadan faydalananlar 75 worldpuan kazanmıştı.

Birinci 50 lik çeke de paraf'ın 100 liralık kampanyası + iş bankasının 20 liralık indirimi denk gelmişti .
    Şimdi de ikinci 50 lik çeke: 50WP+50 çek+pepsi oldu keşke işbankasının kampanyası 31 martta bitmeseydi.

Böyle denk gelirse fena olmuyor.

Hepsiburada benimde puanlarımı yanlış yatırdı iade ettiğim ürünü toplamdan düşüp eksik çek yatırma + üstteki arkadaş gibi 30+20 şeklinde yatırma gibi saçma sapan işler yaptı fakat yetkililere ulaşırsanız ellerinden geleni yapıyorlar. benim işlerimi halletmişlerdi. Ha bu kadar sıkıntı çekmeye değer mi ? Asla deymez...

Hele çekler ile ilgili mesaj atarsanız o departmana ait mesajlara bakan G..N isimli vatandaş kanunlardan, dünyadan bi haber tam bir vasat. O elemanı ordan şutlamaları gerekiyor. Eğer çekim doğru tanımlanmadan süresi geçip iptal olsaydı Reklam Kuruluna dilekçeyle şikayet edecektim ve 6000 lira ceza ödeme ile karşı karşıya kalacaklardı. Bu yüzden o kanatta pimi çekilmemiş bir bomba oturuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

geçen hafta kutlamadık mı biz bunu

o tam bir muamma. Çek kampanyası ana sayfada hiç yayınlanmadı, acaba verilecek mi çekler bekleyip görücez

• quote:

Orijinalden alıntı: effida

World kartım yok fakat maksimum kartın haftasonuna özel 200tl'ye 10 tl maksipuan kampanyası var. En fazla da 600tl'ye 30tl puan veriyor. Lastik almayı düşünüyorum 600 yl yi geçtiği için 30tl maks puan gelir. O puanda lasitk montajına gider gerçi :)

Hepsiburadadan aldigim lastiklerin servisinde balans sibop degisimi ve montaji ucretsiz yaptirdim.

• 100 TL lik çekide 2 ye bölmüşler.Tek olarak kullandırmıyorlar....
  • Avantajixi unutmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

Avantajixi unutmayın :)

11 tl'de ordan geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

11 tl'de ordan geldi

Yazdım ama şu son yarım saattir giremiyorum, avantajix aktarmıyor HB a
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

11 tl'de ordan geldi

Yazdım ama şu son yarım saattir giremiyorum, avantajix aktarmıyor HB a

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/hepsiburada-kampanya-ve-avantajlari?firmaid=hepsiburada-kampanya-ve-avantajlari

çerezleri temizleyerek bir daha dene istersen

• 18 Mart ta alışveriş yapmıştım, 30 TL çek yüklenecekti, çek falan yok ortada. Tarihleri unuttum, ne zaman yüklenecek ne zaman kullanılacak hatırlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/hepsiburada-kampanya-ve-avantajlari?firmaid=hepsiburada-kampanya-ve-avantajlari

çerezleri temizleyerek bir daha dene istersen

Yok dostum ya hala aynı, zaten awçimlerimi sağlama alacağım sepete atıp yarın alayım ..
    Süper hızlı gönderiler olsun ki stok bitti, zart zurt deyip puanlarımızdan ve çekten olmayalım :)

• valla hepsiburdaya fazla güvenmeyin .b irkaç kere yanlış ürün ,hasarlı ürün olayları başıma geldi daha artık yanına yaklaşmam.mesela en son 4 adet fairy bulaşık makinası deterjanı aldım yanındaki hediyesi olan sıvı bulaşık deterjanları gelmedi.3 sefer telefonla görüştüm.3 tane form doldurdum.5 sefer mesaj yazdım.20 günden fazla oldu tık yok.artık üyeliğimi filanda sildim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.