Şimdi Ara

Hepsi bir arada uydu alıcısı hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 140 ekran tv için hd uydu alıcısı bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Yardımcı oluverin :)
    Öncelikle aradığım kriterler:
    1- Modül girişi
    2- Sd yayın performansı
    3- İp Tv veya internetten legal yayınların şifresini girerek izleme imkanı
    4- Mkv vs gibi formatları oynatmalı
    5- Kayıt imkanı
    6- Youtube vs gibi siteleri açmalı
    7- Stabil bir cihaz olmalı. Malum, evde teknolojiden anlamayanlar var.

Biraz araştırdım Hiremco Turbo Hd 2 tavsiye edenler var fakat chipseti kötü olduğu için sd yayınlarda performansı kötüymüş. Dolayısıyla almaktan vazgeçtim ben de.
    Diğer gözüme çarpanlar Gigablue 800 Solo ve Goldmaster Hd 1080. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim

• ben de cevap bekliyorum....
    özellikle goldmaster hakkında
  • Hepsidijital'i aradım sordum bu kriterler arasında neyi önerirsiniz diye;
    -Eğer mkv istemeseydiniz size kathrein 913 önerirdim dedi. Mkv istediğiniz için Gigablue tavsiye ederim onun da görüntüsü fena değildir dedi.
    Kathrein ülkemizde bayağı pahalı, almanyada 350 civarında satılan ürün burada iki katı. Ben de idareten hiremco hd 2 almaya karar verdim sonrasında almanya'dan kathrein getirtirim diye düşünüyorum.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mremre -- 7 Ekim 2012; 13:36:03 >
  • arkadaşlar hepsidijital kampanya yapmış; HIREMCO Chipbox Plus HD + D-SMART MODÜL + SERVER 385 lira, Turbo Hd 2 mi iyidir Chipbox mı iyidir farkları neler? anlayanlar yazabilir mi?
    http://www.hepsidijital.com/HIREMCO-Chipbox-Plus-HD-D-SMART-MODuL-SERVER_285103.html#0
  • Evet hiremco modellerinde kampanyalarımız devam ediyor. Chipbox iptv desteği gelmesiyle daha fazla rağbet görür hale geldi. Turbo HD2 ile Chipobox arasındaki fark Turbo hd 2 de media player avantajı var mkv filmlerinizi izleyebilirsiniz. Bunu ali işlemcinin desteği ile yapabiliyor Ama Chibox taki işlemci farklı media player olmamasına karşın chipbox ise lkinux ve açık kaynak kodlu son zamanlar bayağı bir eklenti geliştirmeye başladıkla chipbox yeni yeni özellikler kazandı İPTV özelliğide bunlardan biri buda chipbox ın avantajlarıdır. Kullanım durumunuza göre birini tercih edebilirsiniz. Saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.