Şimdi Ara

Henüz Teslim Alınmamış '0'Araçtan Cayma Hakkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu anda bayinin bana yapmış olduğu hiçbir işlem yok. Yani ne dosya hazırlandı, maliyeye gidildi.
    Adamlar paranın tamamı olmazsa işlem yapmayız dedi. Doğru. Araç bayide hazırdı. Benim herhangi bir isteğim olmadı.
    Yani onların sanırım bir kaybı yok bu işten. Benim sinirlerimi bozdular.
  • Hocam haklisin ben de sifir araba almak uzereyken vazgecmis biri olarak duygularini anliyorum , 90 liranin hesabini yapan bir esnaftan araba kesinlikle almak istemezdim araca bindikce aklima gelir , tercihinize saygi duyarim ama spacebacki 66 bine araba satmis sizi el ustunde tutacagina uc kurusun hesabini yapiyor, az para mi yahu ? Vallahi ben de sinirlendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonucu merak ediyorum
  • Paramı geri istiyorum diyince 90tl den vazgeçecekler rica minnet bu iş olacak. Arabayı beğendiysenizde alın gitsin.
    Bende cliomu alırken peşinatım cebimde telefonla aradım kredi girişimi yapın peşinatı ödiyim benim aklımdan araba işi çıksın sizde garantileyin dedim kız benim işim var akşama anca girerim diyince öylemi dedim tamam almıyorum diyip kapattım
    Ertesi gün satış müdürü aradı rica ett benimde sevdiğim ve rengini beğendiğim araçtı banada yakın bayiydi gittm aldım

• Aracı ben değil eşim beğendi. O kullanacak.

Ben Octavia alacaktım. Eşim çok büyük ben kullanamam deyince o zaman spaceback olsun dedik. Araç kesinlikle çirkin değil ama iç malzeme tamamen sert plastik.

Araçla ilgili sıkıntım yok. 5 Yıl sorun çıkarmadan gider, ekonomik, güvenlik donanımı iyi. Satıcı bayi berbat.

Sabah ola hayrola...
  • gorustunuz mu , ne yaptiniz ?

• Bugün öğlene kadar kimse aramadı. Öğle arası gittim, araca motor ,boya,koltuk koruma yapılmış. Maliyeye vergisi ödenmişti. Yani ben ödemeyi yapmamama rağmen yapılmıştı.
    Komisyonda almadılar, ekstra paspas hediye ettiler, konu kapandı. Resmi işlemler yapılmamış olsa vazgeçecektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Bugün öğlene kadar kimse aramadı. Öğle arası gittim, araca motor ,boya,koltuk koruma yapılmış. Maliyeye vergisi ödenmişti. Yani ben ödemeyi yapmamama rağmen yapılmıştı.
    Komisyonda almadılar, ekstra paspas hediye ettiler, konu kapandı. Resmi işlemler yapılmamış olsa vazgeçecektim.

Allah hayırlı etsin hocam, hediyeler de fena olmamış. Kazasız sürüşler.
  • Hayirli olsun, gule gule kullanin .

• quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Bugün öğlene kadar kimse aramadı. Öğle arası gittim, araca motor ,boya,koltuk koruma yapılmış. Maliyeye vergisi ödenmişti. Yani ben ödemeyi yapmamama rağmen yapılmıştı.

Hayırlı uğurlu olsun. Bende toledo kullanıyorum ve hanfedinin araçtan memnun kalacağına inanıyorum.

• Araç hazırmış ama toplantı nedeni ile ancak yarın teslim alacağım

• Gec olsun guc olmasin .

• Hayırlı olsun...Güle güle kullanın...
  • Kendi kullandığım araç İçin konuşuyorum Hyundai bayilerinde hiçbir zaman böyle bir şey olmaz. Gene alan alır almayan almaz ama hyundai de böyle bir şey olmaz. 5000 tl kredi kartı ile çektirmiştim bende.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.