Şimdi Ara

hem kulaklıktan hem hoparlörden ses geliyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
68.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopa kulaklığı takınca hem kulaklıktan hem de hoparlörden ses gelmeye başladı.
    Bu konuda bilgisi olan varmı?

• başka bir kulaklık takmanı tavsiye ederim muhtemelen tam olarak oturmamış görünüyor. kulaklığın ucu tam oturmadığı takdirde hem hoparlörden hemde kulaklıktan ses gelebilir.
  • bende öyle düşündüm ama o yüzden değil galiba çünkü iki taraftan da çok net geliyor sesler.
    ses kartıyla falan bir ilgisi var mıdır acaba?
  • kulaklığı değiştir dene istersen bide laptopun modelini belirtirsen daha rahat olur.
  • laptop modeli nedir bende merak ettim
  • packard bell R9755
    valla iki senedir tıkır tıkır işliyordu ne güzel. Namuzsuz yavaş yavaş işletmeye mi başladı bizi ne, şimdi dövecem bunu :D:D
  • bende her ikisinden ses gelmesini istiyorum ama sadece kulaklıktan geliyor. Ben kulaklık girişine ek hoparlör takıyorum. İstiyorum ki hem bilgisayarın hem bu ek taktığım hoparlörlerin ses vermesini. Ses ayarlarında öyle birşey göremedim. msi pr200 model notebook kullanıyorum. Ek bir ses kartı yazılımı yüklemedim. windows ayarlarından yapılamaz mı?
  • denetim masasından ses ayarlarına gir ordan "hoparlörler" i seç
    sonra gelişmiş sekmesine bas.
    özel kullanım modlu uygulamalara öncelik ver ' in işaretini kaldır

ben yaptım düzeldi. sonradan sesle ilgili sorun olursa eski haline getirirsin olur biter
  • sorun bende de var.
    marka toshiba.

ne yaptıysam olmadı. büyük bi hort ama cevap verebilecek varsa makbule geçer;)
  • Konu çok eski ama bende de aynı sorun var laptopumun modeli Dell inspiron n5010 yeni Logitech kulaklık aldım ama kullanmak nasip olmadı benim sorum şu laptop 'un garantisi 1 yıl önce bitti fakat bulumduğum şehirde düzgün bir bilgisayarcı yok onun için servise gönderecem ama bu bana ne kadara mal olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef bendede aynı sorun. kulaklığı takıyorum fakat dış hoparlörden ses gelmeye devam ediyor. anlamadım gitti neden böyle oldugunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

sorun bende de var.
    marka toshiba.

ne yaptıysam olmadı. büyük bi hort ama cevap verebilecek varsa makbule geçer;)

Tekrar hortlatmışlar zaten ruhun şad olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknik bir sorun olduğunu sanmıyorum sadece realtek'i güncelleyin.. sorununuz büyük bir ihtimalle hal olucaktır..Bu arada windows 7'de denedim..farklı sistemi olanlar tedbirini alsın..

http://www.technopat.net/2012/06/29/realtek-high-definition-audio-driver/
  • Realtek yükle
  • merhabalar pc ile ilgili bir sorunum var. Pc de sesi hem kulaklıktan hemde dışarıdan alıyorum. kulaklık ve hoparlör aynı gözüküyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. hiç bir yerde çözüm bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twetyy

merhabalar pc ile ilgili bir sorunum var. Pc de sesi hem kulaklıktan hemde dışarıdan alıyorum. kulaklık ve hoparlör aynı gözüküyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. hiç bir yerde çözüm bulamadım.

sorunu çözebildin mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.