Şimdi Ara

Helly Hansen Mount Polar Fleece 118 tl hepsi burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/helly-hansen-mount-polar-fleece-p-HBV0000088ANO

sadece yeşil rengi bu fiyat. diğer renkleri biraz daha pahalı

• Bu para değermi???
  • Bimde 20 lira benzeri
  • Siyah L beden de 129 tl bedene renge gore fiyat degisiyor
  • bimdekilerin ederi 5 tl. onları 20 liraya alırsanız 15 lira zarar edersiniz. bizzat baktım. inanılmaz kötü
  • bimdekini aldim aksamlari evde giyiyorum cok kotu ürün kesimi berbat . iplik kalitesi berbat . parasina gore diyelim . helly hansen gündüz kullaniyorum kesimi kalitesi 8/10 . ince detaylari olan guzel ürün. 1 beden küçük almanizi tavsiye ederim .
  • Decathlon'da her renk ve tipte polar üstler var. Amaç marka taşımaksa eyvallah saygı duyarım, o da bir tercihtir. Yok amaç sıcak kalmak ve şık olması ise Decathlon'dakiler gayet güzel tavsiye ederim. Fiyatları da her keseye uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 13 Aralık 2018; 23:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Decathlon'da her renk ve tipte polar üstler var. Amaç marka taşımaksa eyvallah saygı duyarım, o da bir tercihtir. Yok amaç sıcak kalmak ve şık olması ise Decathlon'dakiler gayet güzel tavsiye ederim. Fiyatları da her keseye uygun.
    amaç marka degil . sahada calisiyorum devamli dis mekân. decathlon'da var . ama bu ürünlerle ayni kalite degil kesinlikle. kullanirsaniz farki anlarsiniz
  • quote:

Decathlon'da her renk ve tipte polar üstler var. Amaç marka taşımaksa eyvallah saygı duyarım, o da bir tercihtir. Yok amaç sıcak kalmak ve şık olması ise Decathlon'dakiler gayet güzel tavsiye ederim. Fiyatları da her keseye uygun.
    59 TL bayan ve erkek su geçirmez decathlon her renk beden olan polar başlıkları açtım yemediğim argo cümle kalmadı.

Bizim insanımız bim fiyatına marka ürün almaya çalışıyor. Belki 2 sene önce oluyordu artık çok zor. Başlık açmıyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

amaç marka degil . sahada calisiyorum devamli dis mekân. decathlon'da var . ama bu ürünlerle ayni kalite degil kesinlikle. kullanirsaniz farki anlarsiniz

Alıntıları Göster
    Hocam inanın ciddi farklar yok. Hansenin belki sıcak havayı dışarı atmada üstünlüğü olabilir. Kuzey avrupa ülkeleri sonuçta hem soğuk hem denizci hem dağcı millet ürettikleride ona göredir. Oda prof dağcılar vs işine yarar tabi bu benim görüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 14 Aralık 2018; 0:16:43 >
  • Tam fermuar olsa uygun fiyati ama yarim fermuarlilar zaten bu paraydi
  • ilyasizmir kullanıcısına yanıt
    Mağazada gördüğüm Helly Hansen polarlar Türkiye’de üretilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermano

Mağazada gördüğüm Helly Hansen polarlar Türkiye’de üretilmişti.
    Hocam 2 sene önce hepsiburada indiriminden almıştım bende

Norveç danimarkamı mi öyle bi ülkede üretilmiş yazıyodu.

Anladığım kadarıyla dikiş ve örme üstünlüğü gibi birşeylerden bahsediyordu ürünlerin açıklamalarında
  • HH poları daha kalın ve yumuşak , dechatlondan aldığım ürünlerde fena değil ama sıcak fırsatcı olarak HH 118 tl vermem , 70 tl olsa belki :) bu arada tchibonunda polarları fena değil polar eşortman takımı almıştım geçen sene gayet memnunum . 30 tl çeki olan trendyoldan daha uyguna alabilir bu aradahttps://www.trendyol.com/helly-hansen/helly-hansen-mount-polar-fleece-graphite-mavi-stripe-hh12001-p-3989147?boutiqueId=202648
  • bedeni değiştirince fiyatın da değişmesi olayını resmen AMAZON'dan kopyalamışlar.. aferin
  • ilyasizmir kullanıcısına yanıt
    Evet o konuyu biliyorum, hatta ürünlere de bakmıştım, benzeri olduğu için almadım. Ama yukarıda da dediğim gibi her malın bir alıcısı vardır, ucuz malı alana da pahalı markalı malı alana da saygı duymak lazım. Biz millet olarak bu saygı ve hoşgörü olayını unuttuk maalesef. Tamam bazı konular cidden saçmalık ötesi olabiliyor ama ne olursa olsun eleştiriyi de, espriyi de, takdiri de ölçüsünde yapmak ve mutlaka ama mutlaka öncelikle hoşgörülü olmak şart.
  • quote:

Evet o konuyu biliyorum, hatta ürünlere de bakmıştım, benzeri olduğu için almadım. Ama yukarıda da dediğim gibi her malın bir alıcısı vardır, ucuz malı alana da pahalı markalı malı alana da saygı duymak lazım. Biz millet olarak bu saygı ve hoşgörü olayını unuttuk maalesef. Tamam bazı konular cidden saçmalık ötesi olabiliyor ama ne olursa olsun eleştiriyi de, espriyi de, takdiri de ölçüsünde yapmak ve mutlaka ama mutlaka öncelikle hoşgörülü olmak şart.
    Aynen hocam katılıyorum eline sağlık.

Ayrıca sıcak fırsat dediğin bence ucuz diye ihtiyaç harici ve yanlış zamanda alınan değil, ihtiyaç halinde uygun zaman ve fiyattan alınan üründür.
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Hocam trendyol da bu ürün için 30 tl lik kullanılamıyor, en azından ben kullanamadım. Kampanyalar bu ürün için geçerli değildir diyor.
  • klasik dh muhabbetlerini geçersek, polar gayet iyidir , uzun yıllardır kullanıyorum. hem bunaltmıyor hem de sıcak tutuyor. HH markasını kalitesi tartışılmaz, bilmeyenlere kulak asmayınız. fiyat geçen sene 90tl civarıydı ama bu kurla normal fiyat. üretim yeri Türkiye bunların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

bedeni değiştirince fiyatın da değişmesi olayını resmen AMAZON'dan kopyalamışlar.. aferin
    daha dikkatli bakin saticilar degistigi icin fiyat değişiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.