Şimdi Ara

Hellmann's 7'li Sos Paketi + Ahşap Tepsi -- 39.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
5.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +6.80 kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soslar kac ml acaba ? Kargo ucretli ise fiyat normal

• Bende kargo yok.

Geçen hafta 31 tl den aldım. Ketçap dökülmüş set mahfolmus.Hasar tutanağı tutturdum.Hb para iadesi yaptı kalan ürünleri geri istemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Soslar kac ml acaba ? Kargo ucretli ise fiyat normal

Mayonez 450 g
    Ketçap 520 g
    Hardal 245 g
    barbekü Sos 275 g
    acı sos 95 ml
    diğer 2 li mayonezler kaç mllik bilmiyorum ama aşağı yukarı onlarda da toplam 400-450 ml vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagari Hasan Çelebi -- 13 Ekim 2017; 13:38:0 >
  • Geleneksel soruyu sorayim saglikli mi bunlar

• Kargo için kod falan var mıdır?
  • bu ürünü sanırım iki yıl önce 25 tl'ye kargo ücretsiz almıştım, çogu sosuda tüketemeden çöpe atmak zorunda kalmıştım, bol sos tüketiyorsanız değerlendirin
  • soslar güzel değil heinz alın en azından tüketirsiniz. bunlar fastfood mekanlarında bedava geliyor ona rağmen ağzıma sürmem.

heinz'a gerek yok hatta tat ketçap, tat edt mayonez daha güzel.

• Geçen hafta 31 tl ve kargo bedava idi...satamazlarsa yine 31 tl ye düşürürler

• bunun cazibesi ahsap sehpası olması mı sadece ? yoksa ürünleri tek tek toplarsak daha mı fazla ediyor ?
  • yanlış bilgiden dolayı mesajı editledim. Hellmans iyidir ve cage free yumurta kullanması bile başlı başına alınması için bir sebeptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoniimm -- 16 Ekim 2017; 23:24:5 >
  • metro markette 25 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

soslar güzel değil heinz alın en azından tüketirsiniz. bunlar fastfood mekanlarında bedava geliyor ona rağmen ağzıma sürmem.

heinz'a gerek yok hatta tat ketçap, tat edt mayonez daha güzel.

nasıl damak tadı var arkadaş sizde anlamıyorum. hellmann's sosları son derece kalitelidir. özellikle mayonez ve hardalını tek geçerim. piyasadaki bir çok markadan daha iyidir.
  • Lezzetli ama heinz ile benzer lezzette, o kadar paraya değmez, ederi bana göre 20-tl dir.
  • Bu ürün 5 para etmez hele heinz kullandıktan sonra çöp resmen tat al burcu al tukaş bile olur bana harp etmedi

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Beğenen sensin sana sormak lazım nasıl damak tadı var diye? İlk kez kaliteli bulan birini gördüm yurtiçi-yurtdışında kimse heinz varken yüzüne bakmaz calve-unilever sosların.

• Alacak arkadaşlar dikkat etsinler genelde son tüketim tarihine 3-4 ay kalmış ürünler geliyor. Sık sos kullanmıyorsanız bir çoğunu tüketemeden çöpe atmak zorunda kalırsınız.

• Hellmanns iyi bir marka fakat bizim damağımızın pek alışık olmadığı lezzette ürünleri var. Ketçapı dahil yadırgayabiliyoruz yinede alınmayacak ürün değil sadece ahşap kasesi ve 2-3 tane sosu beğenseniz yinede iş görür. Kargo olması kötü tabi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.