Şimdi Ara

Heineken Bira nereden bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
17.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışında içtiğim ve çokta beğendiğim Heineken marka birayı İstanbul'da nereden bulabilirim? Migros demeyin, orada yok...

• migros
  • Büyük marketlere bak bulursun.
  • her tekelde var. semt olarak nerdesin ?
  • Dostlar Migros'ta yok. Kaç mağazasına baktım. BİM aklıma gelmemişti, yarın bakacağım. Pendik'teyim. Büyük marketlerden anladığım Real, Carrefour, Kipa ve Migros. Hiçbirinde yok. Bilen biri yazarsa sevinirim.
  • metrolarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvshop

Dostlar Migros'ta yok. Kaç mağazasına baktım. BİM aklıma gelmemişti, yarın bakacağım. Pendik'teyim. Büyük marketlerden anladığım Real, Carrefour, Kipa ve Migros. Hiçbirinde yok. Bilen biri yazarsa sevinirim.

BİM de kesin vardır. Nasıl bakmazsın BİM'e.
  • Bugün baktım varmış BİM'de gerçekten. Yardımcı olan arkadaşa teşekkürler. Hatta birer kutuda tüm mağaza personeline ısmarladım birlikte içtik...
  • quote:

Bugün baktım varmış BİM'de gerçekten. Yardımcı olan arkadaşa teşekkürler. Hatta birer kutuda tüm mağaza personeline ısmarladım birlikte içtik...

• çağdaş ve kipa
  • quote:

Bugün baktım varmış BİM'de gerçekten. Yardımcı olan arkadaşa teşekkürler. Hatta birer kutuda tüm mağaza personeline ısmarladım birlikte içtik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yuemho ™

quote:

Dostlar Migros'ta yok. Kaç mağazasına baktım. BİM aklıma gelmemişti, yarın bakacağım. Pendik'teyim. Büyük marketlerden anladığım Real, Carrefour, Kipa ve Migros. Hiçbirinde yok. Bilen biri yazarsa sevinirim.

BİM de kesin vardır. Nasıl bakmazsın BİM'e.

• macro center'da var
  • Bende bayiliyorum herhalde sende benim gibi aci bira seviyorsun migros ve macro centerlarda var bir de yurtdisindan gelen urunleri satan buyuk tekwllerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Marketler 'de var.
  • Birçok tekel'de görüyorum.
  • Kadıköy - ESES Tekel de modaya giderken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

migros

uzman konuştu beyler dağılın
  • İlginç. Ne Real'de ne de Migros'ta yok. Carlsberg var, Miller var, Heineken yok.
  • quote:

İlginç. Ne Real'de ne de Migros'ta yok. Carlsberg var, Miller var, Heineken yok.

Forum İstanbul Real 'de var. Metro Market 'de var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.