Şimdi Ara

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
718
Cevap
25
Favori
41.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bugün akşama Pelin Ticaretten Heco 602 veya 702 alarak aranıza katılmış olacağım. Yamaha RXV-477 ile uyumlu olurlar inşallah. Geçen hafta bu konuda acemi biri olarak demo yapma şansım oldu. Pelin Ticaretten Safa Bey Magnat 802 - 1002 ve Heco 602 ve 702 dinletti. Heco 702 çok güzel geldi açıkçası. Şu anki tek çekincem amfi ile uyumu nasıl olacağı. Forumda pek Yamaha ile kullananların yorumunu göremedim. Artık hayırlısı deyip akşam mesainin bitmesini beklemek olacak. Ondan sonra ortaya ne çıkacak göreceğiz.
  • Kuracağınız yer 20 m2 den büyükse 702 almanızı tavsiye ederim. 602 ler büyük alanda yetersiz kalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım heco victa 502 ve 702 varken niye 602 tavsiye edilir 20 veya 25 mt2 alanda heco victa 502 gayet yeterli olur şu anda heco victa serisinde makul kampanyalar var özelliklede 702.102.302. 2400 tl alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun

• Kullanacağım yer 18 metrekare civarı ama tıkış tıkış eşya yok. Bunun için ufak bir risk alacağım gibi 702 hatırına. 602 lerde çok güzel çalıyorlardı o gün dinlediğimde ama boyut olarak biraz yüksek geldi gözüme. Görsel olarak biraz dengeli olsun istiyorum açıkçası.
  • Temiz heco victa 501 buldum arkadaslar adam 950 tl para istiyo bi kurusta assagi inmiyo bu fiyata alinir mi?

• Heco victa prime 702 sıfırdan farksız 1200 tl ilgilenenler iletişime geçebililr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar bir takım heco victa 302 ve 102 center alarak tekrar heco aqilesine dönüş yaptım surroondlar için bir takım daha heco victa 302 veya 202 arıyorum satmak isteyen arkadaşlar pm ile iletişime geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 30 Ağustos 2016; 13:22:00 >
  • Arkadaşlar Heco setini Denon avr ile kullanan varmı aramızda? Denon avr ile nasıl bi uyum sergiler merak ediyorum da

• Arkadaşlar İzmir civarı Heco demo yapabileceğim bir yer var mı? Özellikle 702 leri.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • bende bugün pelin ticareten 702 set siparişi verdim 5.1 bakalım merakla bekliyorum. Amfide denon sipariş verdim oda almanyadan gelecek 2 güne avr 4200 modeli. denon ve heco uyumu ile ilgili olarak detaylı bilgileri sizinle paylaşacağım. test ettikten sonra :)
  • iercins İ kullanıcısına yanıt
    X4200w güzel tercih hocam heco zaten malum f/p kralı :) güzel bir set olur. Şimdiden hayırlı olsun keyifle dinleyin. Yanlız uyum konusunu bilhassa merak ediyorum çünkü benimde aklımda x3200w modeli var.

• Uyum bağlamında daha yumuşak ses vermesi(biraz da benim kulaklarımdaki sıkıntı nedeniyle belki de) onkyo+heco ikilisi gerçekten çok tatlı geldi bana
  • Arkadaşlar merhaba, Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 ----- 2500 TL ye alma şansı var şu an gördüğüm kadarıyla.

Heco dinleti tecrübem olmadı ancak tiz seven birisi için tavsiye eder miydiniz? Mesela tiz için Jamo değil Yamaha NS serisi öneriliyor, Heco için böyle bir ayırım var mı acaba?
  • Hecoları eğer pioneer anfi ile sürerseniz inanın sizi tiz komasına sokar çok sevsenizde tizleri kısmak zorunda kalırsınız ama onkyo veya marantz ile sürerseniz keyfini çıkarırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hecoları eğer pioneer anfi ile sürerseniz inanın sizi tiz komasına sokar çok sevsenizde tizleri kısmak zorunda kalırsınız ama onkyo veya marantz ile sürerseniz keyfini çıkarırsınız

Şu an Onkyo 707 varwlimde ama 4k destekli bir ampli upgradede karar aşamasındayım, Denon 3200 düşünüyorum aslında. Teşekkür ederim yanıtınız için o halde sıkıntı yaşamam tiz konusunda diye düşünüyorum

• Hocam senin solon büyük heco set on numara olur tam fiyat performans ürünü elinizdeki anfiylede çok uyumlu olur şimdiden hayırlı olsun

• Yaklaşık 8-10 sene önce 150-160 TL'ye aldığım emektar pure acoustics slim dream set yerine Ankara'dan Pelin LTD kampanyası ile Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 5.0 setiyle aranıza katıldım. 302'ler beklediğimden heybetli olduğundan sağlam bir ayaklık almam gerekecek

Şu an sadece frontlar ve center'ı kurdum, ilk deneyimim (Onkyo 707 ampli ile) yumuşak tizi yerinde ve detayları duyabildiğim bir üçlü oldugu yönünde. Bunlar da resimler.

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, keyifli dinletiler. Aramıza hoşgeldiniz

• Hayırlı olsun güle güle kullanın doğru bir seçim yaptınız keyifli seyirler

• Teşekkürler arkadaşlar. Yalnız Heco 302 Surroundlar çok geniş, tabanı 30x20 cm. Bunlara uygun ayak var mı ki?

Aşağıdaki 230 TL'LİK ayağın bile üst tablası 20x20 cm genişliğinde, Heco 302 çok takma yapar bunun üzerinde.

http://urun.n11.com/uydu-hoparlor/ultimate-spg-200-hoparlor-ayagi-cift-P69184570

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.