Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde her expansiondan 1 hafta önce felan ya 2x gold etkinliği olurdu ya da her gün 2’şer tane felan pack verirlerdi (expansion çıkana kadar 10 tane felan birikirdi), bu sefer hiçbirini yapmadılar, zaten koleksiyonumuzun yarısından çoğunu kaybedicez, ekstra etkinlik yapmaları gerekirken normalde yaptıkları şeyleride kaldırdılar, Rastakhan’daki gibi girişte 2 tane free legde vermicekler sanırım, bilmiyorum napıcaz artık...
    Yarın gene 45 pack acıcam, Rastakhanda 45’de 1 leg çıkmıştı free verdikleride, packden çıkanda çöptü, bu sefer en azından tek dileğim; ilk 10 packde çıkan garanti legden sonra bir tane daha leg çıkarmak, işe yarar olması önemli değil, çıksın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 8 Nisan 2019; 16:22:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    12 free pack vericek hocam.ama ne zaman bilmiyorum 1 veya 2. haftada olabilir.quest şeklinde.
    1 brawl 2pack arena derken goldlarla açtıklarımız.rotasyondan gelen dustlar ve birikmiş dustlarla bence yeterli bir başlangıç
    wildda güzel ayrıca wildı daha çok seviyorum standarttaki karşınıza gelen aynı fabrika ürünü aggro decklerden kurtuluyorsunuz bi nebze de olsa.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Haberim yoktu onlardan baya iyiymiş o zaman.
    Ama wild bana hiçbir zaman çekici gelmedi ya, zamanında kusacak kadar jade ve pirate kartlarına karşı oynadığım için gene aynı mekanikleri görmek bayıyor beni, ki zaten istesemde artık yetişemem, daha önceden wilda geçen ne var ne yoksa yaktım ama şu rotasyonuda düşünüce biraz pişman oldum, 1/4 dust karşılığına koleksiyonumun yarısını yakacağıma en azından arada girer bir iki maç atardım belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 8 Nisan 2019; 16:39:1 >
  • Ben tüm goldum ile 53 pack açıcam yarın. Ancak wilda giden her şeyi de dustlayacağım son iki yılda da yaptığım gibi. Wildı tutacak olursam standarta yetişemem. Wild beni pek de cezbetmiyor açıkçası meta incelemelerine baktığımız zaman en yüksek winrateli destelerde odd paladin , aggro shaman gibi desteler var benden uzak olsunlar Zaten Karazhan dışında hiç bir adventureı almamıştım bu da en büyük etkenlerden biri wild oynamamamda.
  • O değilde şu kart resmen oyunun kendisine ihanet, böle bir kart çıkararak oyunun en önemli mekaniklerinden biri olan fatigue’i yok sayıyorsun resmen, hani class kartı olsa anlarım, sadece bir classa bu avantajı verebilirsin belki ama neutral olması çok saçma.
    Kartın kendisini sevdim ama orası ayrı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 9 Nisan 2019; 19:5:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler 3 saate yeni patch geliyor. Nedir stratejileriniz? Açıkçası ben f2p oyuncu olarak biriken goldlarımla 50 küsür pack açıp sonra çıkan kartların yoğunluğuna göre bakacam hangi hero ile oynayacağıma. Şu anda hunter oynuyorum ama gördüğüm kadarıyla yeni eklenti pakedi ile nanay olacağa benziyor. Rogue/mage/pala olursa sevinirim druid/warlock ağırlıklı kartlar gelirse dustlamayı düşünebilirim açıkçası
    Müthiş bir kart özellikle hunter gibi elini çabuk harcayabilen herolar için resmen maçı çevirir.
    Bi tane isterim bu karttan eğlence bizim işimiz rankedda çok kullanılcağa benzemiyor.her exp de yaşadığımız gibi ilk 20 gün çer çöp belli olur. Dust edecek güzel nerflerde gelebilir.

• en çok istediğim warriorun dr.boom la birşeyler yapabilmek.dragon olur rush olur bu legendary olur farketmez yeter ki dr boom işlevini gördüğüm bi deck yapabilmek.
    baku ve dead mans hand geçince ne olucak pek kestiremiyorum.
    wildda oynasam karşımıza gelen desteleri bildiğimiz için yine iş yapmaz.

ilk gelen legendary.başka bişey isteseymişim

düzeltme: 41 packte 4 legendary 7 epic..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 9 Nisan 2019; 20:44:56 >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Ahaha nasıl bir şanstır banada ilk legendary o çıktı valla, iyi garanti legimizi açtığımıza göre geri kalan 30 packten Rastakhan’daki gibi hiçbişey çıkmaz dedim ama gel gör ki, Archivist’i açtıktan 2 pack sonra hayatımdaki en iyi packi açtım.

Gene dedim abi tamam bundan sonra hiçbişey çıkmasada razıyım felan derken üstüne birde Khadgar ve Swampqueen Hagatha açtım, 2 tane leg çıksın yeter, işe yarar olup olmamasıda önemli değil derken 5 tane taş gibi legendary çıktı, artık bidahaki expansionu gene 1 packla felan kapatırım herhalde, kullanacak şans kalmadı çünkü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 9 Nisan 2019; 20:52:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Ahaha nasıl bir şanstır banada ilk legendary o çıktı valla, iyi garanti legimizi açtığımıza göre geri kalan 30 packten Rastakhan’daki gibi hiçbişey çıkmaz dedim ama gel gör ki, Archivist’i açtıktan 2 pack sonra hayatımdaki en iyi packi açtım.

Gene dedim abi tamam bundan sonra hiçbişey çıkmasada razıyım felan derken üstüne birde Khadgar ve Swampqueen Hagatha açtım, 2 tane leg çıksın yeter, işe yarar olup olmamasıda önemli değil derken 5 tane taş gibi legendary çıktı, artık bidahaki expansionu gene 1 packla felan kapatırım herhalde, kullanacak şans kalmadı çünkü :)
    O-BA-REY

Bu arada tahmin ettiğimden çok daha fazla dust çıktı, bu expansionu zengin geçiricez gibi bakalım

• 2 si golden 5 legendary. Hepside istemediğimden. Rastakhan daha bereketli geçtiydi. Özellikle şu tablodan sonra şansım gitti.
    https://i.hizliresim.com/oXJ0J9.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 9 Nisan 2019; 21:4:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da druid'in düşük manali leg'i çıktı. Bakmadim bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 paket açtım ilk 26dan 4 leg geldi ama hiçbiri Scargil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 9 Nisan 2019; 21:41:17 >
  • Gold biriktirerek açtığım 70 pack den 4 leg çıktı. Gayet iyi benim şans standartlarıma göre :)
    Bu expansion u hiç takip etmediğim için iyi şyler çıktı mı bilmiyorum, göreceğiz.
    Çıkanlar şöyle : arch vilian rafaam, keeper stalladris, heistbaron togwaggle, khadgar
  • King Stannis kullanıcısına yanıt

selam söylüyor.
  • ### boomdragon
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 1x (1) Eternium Rover
    # 2x (1) Omega Assembly
    # 2x (1) Shield Slam
    # 2x (2) Dragon Roar
    # 1x (3) Augmented Elekk
    # 2x (3) Clockwork Goblin
    # 1x (3) Ironbeak Owl
    # 2x (3) Shield Block
    # 1x (3) Smolderthorn Lancer
    # 1x (4) Dr. Boom's Scheme
    # 1x (4) War Master Voone
    # 1x (4) Wrenchcalibur
    # 2x (5) Brawl
    # 1x (5) Darius Crowley
    # 2x (5) Dyn-o-matic
    # 1x (5) Emberscale Drake
    # 1x (5) Faceless Manipulator
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Seaforium Bomber
    # 1x (5) Supercollider
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (7) Dr. Boom, Mad Genius
    # 1x (8) Archivist Elysiana
    #
    AAECAQcQogKTBJAHze8CkvgCjvsCs/wC8fwCoIAD9YADgYcDi4cDkocDrJEDmpQDhp0DB0uiBP8Hg/sCnvsCqosDl5QDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

şöyle bi deck yaptım 6 win 1 lose. standart rank 5-4 arasında.
  • 50 pack - 5 legendary çoğu druid.. ve druidi sevmiyorum. Şaka gibi ya
  • 
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.