Şimdi Ara

Hearthstone Günlüğü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
3
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WildDestiny

Tebrikler ben de 60 mageden sonra 52 rogue oldum. Size sorum rogue 52 54 56 58 ve 60 levellerde hangi neutral basic kartlarin golden ini veriyor? Ilk olarak murloc verdi. Sonrasi herkes icin sabitmi acaba yoksa rastgele mi?

Voodoo Doctor, Acidic Swamp Ooze en sonda Sen'jin Shieldmasta veriyor. Genel olarak shieldmasta dışında kullanışlı bir golden vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bitmeye yakınken priest ile ortada lightspawn kartım vardı. Rakip ne varsa bana boşaltarak 6 canımı falan bıraktı masada bir sürü güçlü kartı da vardı. bir minyona 2 can verip kart çeken kart+ 2x health doublelayan kartı lightswapne bastım ve 23 canı varken bi anda tek yedi 28 vumuş oldum lightspawn ile :)
  • İlk legendary kartı deathwing craftlayacaktım ama vazgeçip ragnaros craftladım.Çok doğru bir karar almışım, deathwing cidden oyunu kaybettiriyor.
     Hearthstone Günlüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 12 Ağustos 2014; 11:52:02 >
  • Arenadayım, paladin le oynuorum karşımda şaman var. 2 canım var, rakibin masasında 7 minyon var 4'ü tauntlu 16 canı var, benim ise birtek önceki tur oynadığım faceless manipulator var windfury harpy'i kopyalamıştım.

Bir çekersin consecration'ı Equality+consecration+ blessing of might basarsın windfury'e = 16 dmg GG :D

Hala kulaklarım çınlıyor
  • +18 dikkat
     Hearthstone Günlüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 13 Ağustos 2014; 18:41:34 >
  • Biz de yapmıştık

Hearthstone Günlüğü

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93601450

@glumblapinta

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    suyunu çıkarmışsınız
  • Sormayın, çok sıkılmıştık o akşam

@glumblapinta
  • Karşıma her priest geldiğinde ilginç anlar yaşıyorum. O kadar çok ki anlatamam bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az once rogue geldi karsima... Miracle deck var onda... bende ise priest, cakma amaz decki...

Nese adam canimi 22e getirdi...leeroy + 2shadow yapip bitirecek dedim kendi kendime... Sonra adamin turni basladi. 10 manasi var...silahi posionluydu onceden(3 vuruyor)... basladi leerroy Jankins demeye... atti vurdu canim 16 oldu. Shadow atip geri aldi. Manasi 6 kaldi

Sonra Well Played dedi. biraz bekledi. Bidaha atti. LEeeroy namalariyla bir alti daha vurdu. canim 10a dustu. Bir daha shadow atti. Manasi 4e dustu.

sonra Well played dedi. ve "I will be your death" dedi. Ardindan "Leeeeeroy Jenkins" diyerek bidaha vurdu. Canim 4 oldu.

sonra "Well played" dedi. Bekledi.... hero ile geldi vurdu. Canim 1e indi. "I will be your death" dedi. sonra Yanan ip cikti. yarisina kadar bekledi...

O an dedim Laaaan Blöff yapiyor. Eleman bir kez daha "I will be your death" dedi... Sonra ip dolana kadar bekledi. Ve Concede dedi..

Vay pis bloffcu dedim:D ilginc bir tecrube oldu... cikardigim ders: oyun sonuna kadar beklemek oldu

• Oyun dönmez dediğim yerde, Deathwing geldi. Eldeki tüm removallarını da harcamıştı ki ona da Deathwing geldi

Hearthstone Günlüğü
  • Golden Warlock/Zoolock da gitti

Hearthstone Günlüğü
  • Oyuna bu gün baya vakit ayırdım çok uzun zamandır oynamıyorum. Bilgimde fazla değil .Gerçi Wow oynadığımdan fazla zorlanmıyorum diyebilirim .
    Ranked olayına bu gün girdim . Genelde mage ile oynuyorum ve mage ile 14 win yaptım 18. ranka ulaştım. Arada priest oynuyorum fakat desteler eksik craftda yetmiyor baya oyun atmam gerekecek
  • dün areneda hunter oynuyodum karşıda warior wardı oyun biraz ilerledi adamın canı 10 civarıydı benim de tam 12 canım kalmıştı yerde adamın hiç minyonu yoktu benim 5 tane fln vardı adamın elinde 4 tane kart vardı dedim oyun kesin bende sonra adam 3 tane heroic strike bastı ve oyunu bitirdi
  •  Hearthstone Günlüğü

Bilinçsizce "aha vur vur!" nidalarının gözümü kararttığı anda kafama kafama çok pis vurdu
  •  Hearthstone Günlüğü

daha yeni priest oynamaya başladım ve bu kopyalama işleri çok hoşuma gitti,ve 4 manada atar atmaz yere benim için gelen kart

•  Hearthstone Günlüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

Hearthstone Günlüğü

• quote:

Orijinalden alıntı: gezizekalı

quote:

Orijinalden alıntı: FnL

Hearthstone Günlüğü

o kart maç boyunca 5-6 kez el değiştirmiştir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.