Şimdi Ara

Hearthstone Günlüğü (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gelecek olan Rogue sınıf Legendary'si de kof çıktı lakin hiç değilse Jade Lotus Rogue Legendary'sini biraz ele gelir bir şey yapsalar da şu Rogue'u daha aktif oynasak. Evvela 3 Common, 2 Rare, 1 Epic kartı daha var açıklanmayan. Pek umudum yok ama bekleyelim bakalım

Hearthstone Günlüğü
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    Benimde rogue en sevdigim sinif ancak bilmiyorum bu blizzard ne istio rogueden suan bence roguenin en buyuk eksikligi board cleari yok ben gecen sezon rank 4 e kadar felan malygos rogue ile geldim ama biraz guzel kart veya degisik mechanic lazim rogueye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlcalican H kullanıcısına yanıt
    Rogue alan temizlenmesine ne gerek var yere goblini at prepationu at bitir mantığı var zaten

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Goblin preple oyun bitiyoda benmi bilmiyorum suanki metada board clear lazim yada sen soyle blade fury nerfinden sonra ve oil gittikten sonra rogue bu kadar az oynanir olmadimi

• quote:

Orijinalden alıntı: hlcalican

Goblin preple oyun bitiyoda benmi bilmiyorum suanki metada board clear lazim yada sen soyle blade fury nerfinden sonra ve oil gittikten sonra rogue bu kadar az oynanir olmadimi

Hocam ben agroda oynuyorum rogue agroyada çok iyi kendi fikrimce düşük manalı spelleri zaten gobline kadar direnmen yeterli zaten agrolarda spellde olmaz pek rank 4e geliyosan yeterlidir zaten rogue şu an bi warrior veya shaman değil ben priest oynuyorum o kadar alan kartı varda noluyor rogue spelleri basıp eziyor

• Freeze Mage OTK.
     Hearthstone Günlüğü
  • Auchenai + Reno; OP (!)

Hearthstone Günlüğü
  • Karsima malygos mage varken brann bronzebeard+nefarian attigimda gelen 4 spellden 3 tanesi ice block gelmisti adam 2. Ice blocktan sonra concede atti ss almistim bulabilirsem onu da atarim
  • Sansli mi hissetsem sanssiz mi bilemedim.
     Hearthstone Günlüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark4Void

Boş masaya doomsayer atan mage de gördüm.

Oyunun bu zamanlarını özledim

• mulligan'ı kendin seç deseler herhalde bu kadar gelirdi.

Hearthstone Günlüğü
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.