Şimdi Ara

Hearthstone Günlüğü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
3
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

2 mana, 20 damage

Hearthstone Günlüğü

Aga bu nedir ya İlerde çok daha artacak olsa bile bu tarz anların ss lerini sürekli alın, ender rastlanır bu anlar

Bu da taze; 10 mana, 20 damage

Hearthstone Günlüğü

• Hunter oynarken rakibim zoo geldiğinde oyunun ilginç bir algoritmaya sahip olduğunu düşünmeye başladım artık.
    Hiç bir oyunda elime UTH gelmiyor, rakip priest warrior vs. iken sürekli elimde UTH var.
    Çok acayip
  • Çok ilginç bir oyun oynadım az önce.
    Ben paladin, karşımda priest.

8. Tur oyuna Gruul koydum, turu verdiğimde, faceless ile kopyalayıp,gruulumu yok etti.
    Turu bana verdiğinde, faceless ile kopyalayıp divine shield verdim, rakip sonraki tur bana saldırıp turu verdi, gruulunu yok edip, guardian of kings indim, mind control ile gruulumu çaldı çok az canı ve tauntu yoktu, çıkardığım yaratıklara vurmak zorundaydı, oyunu kazandığımda gruul 20/20 şekilde ortadaydı

Epey zevkli oyun oldu hehe
  • 3-4 tane minyonum varken 2 Buzzard koyup UtH yaptı görgüsüz. Fatigue yedi. Hunter's Mark'ını Spellbender'ım aldı, kalan minyonlarını da Flamestrike ile temizledim. Hasarı verip adama sıra geldiğinde 4 canı vardı. 10 saat düşündükten sonra Concede verdi.
  • Benim oluşturmuş olduğum ve gerçekten hem kontrol hem de agresif bir deck olduğuna inandığım deckime yorumlarınızı bekliyorum. Detaylı bir şekilde hearthhead üzerinde stratejimi ve oynama tarzımı anlattım. Gerçekten deli bir oran kazanma oranına sahibim bu deck sayesinde :) Sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Zaten low cost bir deck ve inanılmaz kombolara sahip ve çok rahat ettiğim bir deck. Ve acayip zevk alıyorum oynamaktan. Bir prieste karşı oynarken adamın hogger ını mind control tech ile çalmış ve sonraki elde tam 30 damage yapmıştım ve benim hp 8'di :) videosunu çekemedim onu bildiğiniz ağladım

Neyse size tavsiyem bir deneyin ve dekcin eksiklerini vs. yorumlarınızı bekliyorum:

http://www.hearthhead.com/deck=44175/bloodfury-bloodlust-&-windfury-plus-control

bu videoda ise kurduğum deckin nasıl bir sinerjisi var onu görmeniz için. Çok çekişmeli bir oyu oldu zaten uzunluğundan da belli baya zor oldu ama süper olmuştu :) Bitirişte de kurduğum deck ile yapılabilen bambaşka bir kombo kullandım bir göz atın ve yorumlarınızı bekliyorum:

yine bambaşka süper bir mind control ve efsane bitiriş. Acayip zevk aldım oynarken. High cost bir warlock dört beş legendary oynamasına rağmen 1 hp ile aldığım oyun :)

• Onlarca pack sonrası mage oynamıyor olmama rağmen epic olup hungry crab olmamasına sevindiğim pyroblast ve ihtiycacım olan darkiron dwarfın goldenı çıktı
  • Dün oyunun en kötü oyuncusuyla karşılaştım sanırım. İlk turda Rockbitter Weapon u kullandı kendisine ve bana vurdu. Zaten tek vuruşuda o oldu. O an çok kolay yeneceğimi anlamıştım. 3. turda benim Flametongue Totemime hex attı. Yeneceğimi garantiye aldım. Biraz ilerleyen turlarda Earth Elemental + Feral Spirit + Taunt totemim olunca 4 tauntu geçemeyeceğini anlayıp concede attı. O zamana kadar kendisine hiç vurmamıştım, ortaya koyduğu kartları temizlemiştim.
  • Well played spamlayıp yüzüme yüzüme vuran, fireblast fireball atan magein beni 10.turda pyro ile öldürecğeini düşünüyordum haliyle. Lakin turn 8 geldiğinde peşpeşe 2 fireball ( ki bunlar Fireball 4 ve 5) atarak yenmesi...
  • Arenadaydim dunn mage oynuyorum bu nicte bi carim var 1 canim kalmis karsimdaki paladinin 12 cani var oradan oyunu cevirdim ama frosbolt olmasaydi tauntum yoktu beni operdi karsimda 3 tanede karti vardi bi nova attim gerisi minion +frosbolt+fireblast oldu ve 7. Kilide ulastim ama 3. Yenilgimi aldim bugun 1 kere yenildim 2. Kilit acik su an...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun arenayi 5 te bitirdim 90 gold 1 kart verdi karti actim ne gelsin
     Hearthstone Günlüğü

• Miracle rogue ile oynarken gerçekten eğleniyorsun, 17 canı vardı concede attı

Hearthstone Günlüğü
  • Priestle murloc destesi yapmış birisi geldi karşıma. İlk 3 murlocda iyiydi, sonrasında kartlarıma bile vuramadı

Bende shamanla murloc oynuyorum bazen, pek gitmediği için millet gülüyordur diye düşünüyorum ama benden kötüleride varmış.
  • 16-17 arası mekik dokuyorum yine. "Climbing ladder"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünü 18 ken ranked da 14 yaptım hemde basit bi zoo warlock destesiyle

• Sonunda muradıma erdim Az uğraşmadım şu kart için. Sırada novice var.

Hearthstone Günlüğü

Tabi bunlar sıkıntı değil. Druid ve Rogue zaten oynadığım classlar. Asıl sıkıntı yeti, boulderfist, kobold. Legendaryleri çıksa da birer Warlock ve Warrior destesi yapsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 21 Mayıs 2014; 19:50:07 >

• gokg kullanıcısına yanıt
    bende golden senjin için rogue kasmaya başladım tahmini kaç oyunda 60 oldun acaba? @gokg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

bende golden senjin için rogue kasmaya başladım tahmini kaç oyunda 60 oldun acaba? @gokg

Hiç bilmiyorum ya. Ama 10-15 tur süren tahmini 15 oyunda bir level doluyor (oyun süresi önemli malum)
  • Arenada elinde 2 tane Hogger olan warlock geldi. Arenada 2 kez legendary çıkmış ve ikisinide hogger almış. 1 canı vardı, her turda 2 taunt çıkardığı için vuramadım heroya, sonra elime o muhteşem kart geldi

Hearthstone Günlüğü

Gurur yaptı ve kartı öldürmek yerine Life Tap yaparak kendisini öldürdü.
  • 2 gundur boyle bi zoo destesi kullaniyorum cok dengeli ama doomguard ayni anda gelirse genelde birine bye cekiyosun ote yandan cok iyi ve hizli rakibin shaman yada mage degilse alan vuramiyorsa concede atsin daha iyi 2 gunde 5 kere kaybettim 18 dim 13 olucam
     Hearthstone Günlüğü

• 2 Priest kapışıyorduk. Yenilgiye doğru gidiyordum. Kuyu vardı bir tek ortada. Canı ikiye katlama geldi. Katla katla oldu 24 healt. Rakibim dalga geçmek için oda kuyuya canı ikiye katlama attı. 48 canı oldu. Sonraki el elime canı atağa eşitle kartı geldi. Adamı bitirdim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.