Şimdi Ara

Hearthstone Günlüğü (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reno için ayrı bir SS klasörü açtım. Bu Reno oyunu resmen "Trollüyor". Tipini de Troll Face gibi yapmışlar zaten

Hearthstone Günlüğü
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  •  Hearthstone Günlüğü
     Hearthstone Günlüğü
    Bir hunter daha oyunu bıraktı. Soyunuz tükenene kadar Reno

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi What a Goal -- 31 Mart 2016; 9:51:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok OP başlangıç oldu, saplayamadı da
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hearthstone Günlüğü

• kaybettim diye düşündüğüm oyunu son anda maymunun leg yaptığı kartlar ve oyunu çevirişim...Malorne <3
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hearthstone Günlüğü
  • Raven Idol Tavern'da 7,5'ar saniye turn

Hearthstone Günlüğü
  • Ball Of Spiders ile Malorne ardından Ram Wrangler ile iki tür üst üste King Krush çıkarmam... Güçlü bir Dragon Priest' i yok etmiştim...

•  Hearthstone Günlüğü

Şans değil bu ya
  • Destelerde 22'şer kart var, peşpeşe 2 tane King Elek attım ve sonuç;
     Hearthstone Günlüğü
     Hearthstone Günlüğü

• Aylar sonra tekrar hearthsone oynamaya başladım sonuçta o kadar emek verdik.Oyun biraz değişmiş bir kaç gün eski decklerimle takıldım galiba oyuncular yeni kartlar ile henüz bir meta oturtamamış.Neyse aylar sonra bi arenaya gireyim dedim sonuç
     Hearthstone Günlüğü
    gerçi henüz bir sonuca bağlayamadık
    ed,t : üstte iki tane zombie chow ve bir kaç tane 1 costluk minyon daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 5 Mayıs 2016; 22:12:32 >

• Arenaya devam
     Hearthstone Günlüğü
     Hearthstone Günlüğü

• HKnatas kullanıcısına yanıt
    Ee hocam var mı bi 12 win veya iyi bir ödül?

• *DragonHunter* kullanıcısına yanıt
    Bizden daha iyi çekenler varmış tam hatırlamıyorum ama galiba 9 veya 10 winle bitmişti
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam o da fena değil

•  Hearthstone Günlüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Hearthstone Günlüğü

Hocam nasil yaptiniz :0 birde battle net adinizi yazarmisiniz :) izlemek isterim sizi :)

• PulsefireSoraka kullanıcısına yanıt
    Undercity Huckster'dan Antonidas düştü

Alakanız için teşekkür ederim lakin zaten eski olan Battle.net hesabımda arkadaş listem en son forumdan ekleştiğimiz arkadaşlarla da birlikte maalesef limite dayandı.

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    Andrei hocam bir sorum olucaktida bu yeni metada hangi legend craftlanmalı mesela tek hero için değilde bir çok hero için useless olan grand tournament in justicarini craflamistim ... sylvanasim yok onuda dusunuyorum cogu decte yeri var ama şimdi yeni legler var twin emp gibi ve nzoth wotogdan hic leg cikmadi :( kısacası tek hero için değil 3 -2 heroyu etkileyen oneriniz varmi

• PulsefireSoraka kullanıcısına yanıt
    N'Zoth desteleri birçok farklı sınıfa hitap ettiği gibi çok da etkili ve uzun ömürlü bir mekaniğe sahip. WotoG'la birlikte öne çıkan en efektif Legendary'lerden.

Evvela expansion'ın bel kemiği olan C'thun desteleri için de yazdığınız üzere Twin Emperor oyunun seyrine etki eden kilit kartlardan.

Bu bağlamda bu iki kartı imkanı olan herkesin craftlamasını tavsiye edebilirim. Dust'ın kısıtlı olduğu durumlarda ise öncelik, kişinin yöneleceği bu iki deste türünden hangisini oynadığına/oynayacağına kalmış. N'Zoth desteleri biraz daha pahalı desteler. Koleksiyonda çok fazla eksik varsa eğer şu aşamada tek başına N'Zoth craftlamak (Sylvanas, Tirion, Cairne...vs yoksa) pek anlamlı olmaz. Hali hazırda C'thun desteleri oynuyorsanız kısa vadede Twin Emperor'la devam edip, zamanla N'Zoth destelerini tamamlamaya çalışabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

N'Zoth desteleri birçok farklı sınıfa hitap ettiği gibi çok da etkili ve uzun ömürlü bir mekaniğe sahip. WotoG'la birlikte öne çıkan en efektif Legendary'lerden.

Evvela expansion'ın bel kemiği olan C'thun desteleri için de yazdığınız üzere Twin Emperor oyunun seyrine etki eden kilit kartlardan.

Bu bağlamda bu iki kartı imkanı olan herkesin craftlamasını tavsiye edebilirim. Dust'ın kısıtlı olduğu durumlarda ise öncelik, kişinin yöneleceği bu iki deste türünden hangisini oynadığına/oynayacağına kalmış. N'Zoth desteleri biraz daha pahalı desteler. Koleksiyonda çok fazla eksik varsa eğer şu aşamada tek başına N'Zoth craftlamak (Sylvanas, Tirion, Cairne...vs yoksa) pek anlamlı olmaz. Hali hazırda C'thun desteleri oynuyorsanız kısa vadede Twin Emperor'la devam edip, zamanla N'Zoth destelerini tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam cevapladiginiz için :) peki bir sorum daha olucak yazdığınız kartlari craftlayacağimda baska hangi legleri craflanmali dedikleriniZi burdan yazarmisiniz yada pm atarmisiniz :)

• Oynadığım en güzel oyunlardandı . Hiç kart kalmadı ikimizde . Freezing traplar ile canı kurtardım

Hearthstone Günlüğü
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.