Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıklamalarını dinlemedin mi hepsi feto nun adamları değil miydi.savcının biri cennette komşu olacaksin benle demiş öyle kandırmış güya bunları.sonuçta bunlarda zihniyet bu ve bu zihniyetin ses kayıtları demek istemiştim. Tabi siz nerenizle anlamaya çalışıyorsaniz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caproductions

quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Su koylerden %100 tek partiye oy çıkan ve gecersiz oy oranin sifir oldugu muhurun bile ayni hizada oldugu 6 milyon oydan bahsediyorsun dimi

Evet dediğiniz köylerden biri de bizim. %100 çıktı, silah zoru falan yalan. Diyeceksin %100 imkansız. Köyümüzde herkes akrabadır ve herkes birbirini kollar. Herkes beraber hareket eder. Bunun dışında köyün nüfusu 100 hane 300 falan seçmen var. %100 oy veren hadi 100 köy çıksa o köylerden 10 bin oydan fazla oy çıkmaz geri kalan 5milyon 990bin ne olacak. Diğer köyler :Bakırköy kadıköy ne olacak. Ama tabi bu konuşmalar 7 Haziran için geçerli. Bugün bir seçim olsa nasıl olur meçhul...

Bunlar babadan oğula nesil

• quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Abicim iyi bi insansindir ozunde, ona suphem yok ama gercekten kafan calismiyor. Hakaret etmek icin soylemiyorum, bil ki azicik aklini isine gucune, ailene harca. Kimseden de saygisizlik gormezsin oyle yaparsan, ulkene de en cok faydan oyle dokunur.

Haydi kal saglicakla

Bana göre de senin kafan çalışmıyor. Yazacak cevap bulamayanların genel sorunu bu. Ben akp nin her hareketini desteklemiyorum zaten bunu da belirteyim ama mevcutlar içerisinde en iyisi bu sende siyasi görüşün u söyle tartışalım istersen. Hatta sen hiç siyasete falan da girme nofrap lara falan takıl

• Hdpli teröristlerin tutuklanmasından çok chp'nin tavrını konuşun bence. Benim gözümde teröriste destek çıkanın teröristten bir farkı yoktur. Millete koyun koyun diyene kadar asıl koyun kendileri bunu görmüyorlar, kabullenemiyorlar.

• utanmadan çıkıp konuşuyorsunuz ya, yok "6 milyon insanın hakkı, hür iradesi" , yok şu bu bilmem ne..

yıllarca bu şsizler yüzünden yok yere insanlarımız kalleşçe öldürüldü. Burada yapmamız gereken iktidar muhalefet tartışması olamaz. Önceliğimiz bu kansızların fırsat elimize geçmiş iken en ağır cezalara maruz kalmasını sağlamaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

Seçimle gelen seçimle gidiyorsa hükümeti;
    geziyle, yolsuzluk iftiralarıyla, darbeyle neden yıkmaya çalıştınız? Diye sorarlar adama

" yolsuzluk iftiralarıyla " derken
  • quote:

geziyle, yolsuzluk iftiralarıyla, darbeyle neden yıkmaya çalıştınız? Diye sorarlar adama

Bilal sen misin ?
  • onur89tr kullanıcısına yanıt
    OSMANLI mı kaçtı? yoksa sürgün mü edildi? Adam saraydan mücevher bile almamış kendi mülkünden. Menderes sırf torunlarını bulup türkiyeye getirmek istedi diye kalemi kırıldı. moder hayat dediğin "hizmetçilik" yaparken menderes bulup haline acıyor.. bu karalamacı yalan öğretileri bırakıp gerçekle yüzleşin, araştırın doğruları da bazı beyinsizler sizin yazdığınızı doğru sanmasın
  • Firari olanlardan Hakkari milletvekili Nihat Akdoğan Çukurca'da gözaltına alınmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pkknın yok edilme yöntemi

1 yakalanan TÜM pkk militanları işkence edilerek katledilecek. Videoları da internete. Leşleri de aşağılayıcı şekilde çöpe vs atılacak.

2- hdpkklılar meydana çıkarılacak. Üzerilerine 1 ton patlayıcı bağlanacak. Ağlaya ağlaya patlayacaklar.

3- Tüm pkk sempatizanları hapis cezası çekecek. Hapisten çıkınca tekrar sempatizanlık yaparsa asılarak idam edilecek.

• yetmez ama evet oymalasını boykot etmeselerdi belki dışarıda olurlardı şuan :)
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    önce maaş kesilsin sonra idam edilsin, yoksa geride kalan köpekler yararlanacak
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Hayaller ile yaşamak güzeldir, yaşın kaç merak ettim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

" yolsuzluk iftiralarıyla " derken

Bu ülkede darbeler yapılıp bankalar hortumlanırken,devletin hazinesi dibine kadar boşaltırılırken,faizlerle halkın anası ağlatılırken,IMFnin verdiği üç beş kuruşla meğmur paralarını bile ödeyemezken bu ülke,kimse nerde bu hırsızlar demiyordu!bu ülke ne zaman düze çıktı,ekonomisini tarihinde görülmemiş en yüksek noktaya çıkardı,faizler geri cekilip vatandaşın bankalar tarafından sömürülmesi engellendi,esnaf para gördü,İMF'nin köleliğinden kurtuldu,Türk parasına dünya piyasasında değer kazandırdı,hastaneler,yollar,üniversiter,hızlı trenler,marmaraylarla halkın yaşam konforu yükseldi,baktılar ki bu ülke gercekten büyüyor gelişiyor şimdi kalktılar hırsız aramaya.! Yerseniz!

• Kılıçtaroğlu terörist oldu başımıza

Neyse Yaşın genç Reisin gittiğini görme şansın var normal şartlarda .

Şu cümlende kullandığın kezo nedir açıklayabilirmisin .
    Akp nin oylari cahil kesimdenya. Demek senin verdigin partinin oylarida senin gibi trbiyesiz haddini bilmez insanlardan ibaret . nasil bir insan oldugunu boyle ortalikta belli etme . saygisiz insan . baskasina saygisi olmayanin benim icin ne fikri nede karakterinin bir onemi yoktur . keyifli forumlar terbiyesiz kardesim . blockluyorum saga sola kufur etmeye nefret sacmaya devam edebilirsin . seninle ayni partiye oy vermedigim icin cok mutluyum.

• Ben hdp'li değilim.Yanlış anlamayın.
    Ancak "benim gibi düşünmeyen herkes teröristtir" zihniyetini asla desteklemem. Bu doğru değildir.
    Belediyelere kayyum atanması bence doğru bir hareketti.
    Milletvekillerinin yargılanması da doğru.
    Fakat millet vekillerinin tutuklanması ve tutuklu yargılanması halkın yüzde 10'unun iradesine kelepçe vurmaktır.
    Bu kesinlikle doğru değildir. Doğru olmayan herşey yanlış sonuçlar doğurur.
    Çünki hayat matematikten ibarettir. Herşey etki tepkidir. Denklemde bir rakamı değiştirirseniz sonucu yanlış bulursunuz.
    Faşizm tüm dünya'nın düşmanlığını kazanmaktan başka bir işe yaramaz.
    Türkiye iran gibi, suudi arabistan gibi batıdan uzakta bir yerlerde değildir. Türkiye son derece sıtratejik bir noktadadır. Batının silahlarının en kolay ulaşabileceği ülkelerden biri türkiyedir.
    Siz devam edin hem tüm solcuları hem de batılıları kendinize düşman edin. Dünya'ya kabadayılık sökecek mi sökmeyecek mi hep beraber göreceğiz.

Hangi 10% dan söz ediyorsun? 5% Chp'nin emanet oyu desek. Kaldı 5% onlarında 4%'ü silah zoruyla tehditle verdiler.

Kaldı 1% onlarında dübürüne koyayım.

• Güzel fikir tamamı hoşuma gitti.

Ancak Türkiye AİHM'e gönderilecek. O soysuzlar yüzünden birde ceza alacağız.

Zira; avrupa terörist'lere devrimci, haksızlığa dur demeye çalışan, hakkı ve halkı için savaşan askerler olarak tanımlıyor.

Fethullah bey bu zamana kadar yeterince boş dağları vurma emri verdi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

Ben hdp'li değilim.Yanlış anlamayın.
    Ancak "benim gibi düşünmeyen herkes teröristtir" zihniyetini asla desteklemem. Bu doğru değildir.
    Belediyelere kayyum atanması bence doğru bir hareketti.
    Milletvekillerinin yargılanması da doğru.
    Fakat millet vekillerinin tutuklanması ve tutuklu yargılanması halkın yüzde 10'unun iradesine kelepçe vurmaktır.
    Bu kesinlikle doğru değildir. Doğru olmayan herşey yanlış sonuçlar doğurur.
    Çünki hayat matematikten ibarettir. Herşey etki tepkidir. Denklemde bir rakamı değiştirirseniz sonucu yanlış bulursunuz.
    Faşizm tüm dünya'nın düşmanlığını kazanmaktan başka bir işe yaramaz.
    Türkiye iran gibi, suudi arabistan gibi batıdan uzakta bir yerlerde değildir. Türkiye son derece sıtratejik bir noktadadır. Batının silahlarının en kolay ulaşabileceği ülkelerden biri türkiyedir.
    Siz devam edin hem tüm solcuları hem de batılıları kendinize düşman edin. Dünya'ya kabadayılık sökecek mi sökmeyecek mi hep beraber göreceğiz.

Hangi 10% dan söz ediyorsun? 5% Chp'nin emanet oyu desek. Kaldı 5% onlarında 4%'ü silah zoruyla tehditle verdiler.

Kaldı 1% onlarında dübürüne koyayım.

Silah zoruyla verdiklerinden emin misin? Nereden biliyorsun?

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.