Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

Ne oldu sizin insan sevginiz?

Bize gelmek isteyen insanları, hiçbir şeyden habersiz çocukları mermilerin önüne mi bıraksaydık.

Senin kardeşinin üzerine annenin üzerine bomba atsam ne tepki verirsin?

Kafalarına gelip sıksa biri ne yaparsın. Beyinlerinin gözlerinin önünde dağılması seni rahatsız etmez mi?

Anlaşılan etmez. Suriyelileri içinde azıcık insan sevgisi ve azıcık vicdan barındıran herkes alırdı ülkeye.

Şeriatı getirmeye çalıştırdığı senin arka taraflarındaki bir organda uydurma ondan ona cevap bile vermeyeceğim

Atatürk gibi birini de siz kendiniz rezil ediyorsunuz.

Kurduğu partinin başkanı terörist partisinin başkanı göz altına alınınca destek için eşini telefonla aradı.

Bu şerefsizlik değildir de nedir?

Atatürkçülük şuan bu halde ve kimse bizden etrafta Atatürkçüğü tebliğ etmemizi beklemesin.

Şuan Atatürkçüler en skko zamanlarını yaşıyor ve belleri de yakında doğrulacak gibi değil.

Atatürk Atatürk diye diye sizi koyun gibi güdüyorlar gibisi fazla hatta.

Etrafa çomar demekten kendi acizliğiniz, körlüğünüz, sizi rezil rüsva ediyor.

Ama insanların katledilmesini umursamayan biri rezil rüsva olmayı hiç umursamaz haklısın

Bir daha da insan hakları diye dolanmayın ortada.

Lan cahilmisin ben burada hdpyimi savunuyorum ?

Banane hdpden

Ulan daha kendi vatandaşına sahip çıkmadan 3 milyon mültecimi alınmış bide bunlara vatandaşlık verilme peşinde LAN VATANDAŞLIK

Terbiyesziliğin lüzumu Yok !

Atatürk bu ülkenin kurucusudur ve asla omu SİLEMEYECEKSİNİZ LAN !

Ülke düşmanları tarafından özelden saldırmalar da başladı

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu]

Hdp nin başına kötü şeyler geldikçe kuduruyorlar bi fenalık basıyo bunları

Etrafa yok şeriatçı yok ak bilmem ne diye saldırıyorlar

Şerefsizliğin lüzumu yok ben orada hdpyimi savunmuşum ?

Hain hdpyede sizin zihniyetede karşıyız az dürüst ol klavye erkeği seni

Daha 2 yıl önce hdple gizli koalisyon yapan kimdi ? Hadi söylesene yandaş troll ?

Senin gibi iftiracıları allah biliyorya ahiret günü görüşeceğiz hepsinin hesabını vereceksiniz öbür dünyada hortumladığınız paralarıda allahın kitabına koştuğunuz hurafeleri ve şirkleride bizleri sindirmek için attığınız iftiralarıda hepsine ahirette hesap vereceksiniz benim burada hdpyi savunduğum yok sizin gibiler bu konuda atatürke ve cumhuriyete saldırdığı için yazdım onları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 5 Kasım 2016; 18:36:32 >

• serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Laf ebesine bak.abdulhamit zamanında yapılmış.abdülhamit yaptırmanış.ulan adamın haberi olmadan kuş uçmaz.yaşın kaç senin.fazla kadir mısıroğlunu izleme bence.tren hattı abdülhamin zamanında yapılınca neden övüyon.belki o yaptırmamıştır.akla bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darısı idama. vicdanların rahatlaması için teröristlere idam şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Bahçelinin açıklaması : İSTER SEÇİLSİN, İSTER ATANSIN, HUKUKTAN ÜSTÜN DEĞİL.
    Chp'de aynı açıklamayı yapmalıydı CHP Tamamen artık Hdp çizgisinde gitmeye başladı.
    Eminim Atatürkcü Chpli kardeşlerimde durumu görüyorlardır.

Oyuzden artik mhp tarafina yonelmeyi dusunuyorum akpartinin yanar donerli soylemleri zamana sartlara gore insanlari kullanmasi 2li oynamasi nedeni ile sevmiyorum chp de acayip yolundan sapti ataturkun a si kalmadi partide malesef en iyisi mhp en azindan ulke bayrak vatan ugruna bi yolda iyisiyle kotusuyle

• Ya Allah aşkına şu kılıçtaroğlu mudur nedir bir dağa çıkmadığı kaldı acilen müdahele edilmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 5 Kasım 2016; 18:44:08 >
  • Akpliler bakın arkadaşlar.biz burda hükümeti hdplileri içeri aldılar diye eleştirmiyoruz.geçmişte bunlara pirim verip şimdi burda milliyetci gibi takılmanıza lafımız.bir kere herkesten milliyetci olur sizden olmaz.çünkğ siz yıllarca arap esma için ağlamış adamlarsınız.ki o ara şehitler için tek gözyaşı dökmediniz.lideriniz hala 4 parmakla oy topluyor.neden? Çünkü muhafakazarların kökeni araptır.arap sevicilerdir.hala suudi itlerine sempati duyarlar.açılım yaparken türk kelimesinden bile rahatsızdınız.kürtler din kardeşiniziçdi.KURANI KÜRTCE YAPTINIZ LAN.YILLARDIR KURANI TÜRKÇE YAPTI DİYE ATATÜRKE SALLADINIZ.EZAN TÜRKCE DİYE HALA İNÖNÜYE SALLARSINIZ.nasıl tezat nasıl döneksiniz lan

• quote:

Çılgın ülke düşmanı dini kullanıyor

Bizi kendinizle karıştırmayın biz dini kullanmayız dini kullanan sizsiniz bide utanmadan ülke düşmanı diyor
  • HDP'liler içeri girdi. Tartışma daha da büyüdü. Bu ülke iflah olmaz.

• quote:

Ne diyon ya seviyesizleştin iyice daha fazla cevap yok sana hadi sen ülke düşmanlığına devam et

bunun da devreleri yandı..

sen iki beynim de omzumun üzerinde olabiliyor derken ne kastettiğini bir yaz da seviyeni bilelim ergen.

ülke düşmanı da babandır afedersin.
  • Pkk acımadan coluk cocuk demeden herkesi katlediyor, yetim bırakıyorlar, molotof atıp canlı canlı yakıyorlar, ordan kılıçdaroğlu denilen adam kalkmış seçimle gelen deçimle gider diyor, yok eşini arayıp geçmiş olsun diyor. Sen koskoca bi partinin liderisin sözde atatürkçüsün senin ağzından cıkanı kulağın duyuyor mu? Ağzıma neler geliyo da boşuna ban yemek istemiyorum iyice sinirlendim gidiyorum, umarım onuda içeri atarlar, onun gibi pkk yandaşı herkesi içeri atarlar. Pkk dedim mi ortada muhalefet falan kalmaz ajan. Sen bunları yapıyorsun sonra niye oyum hep düşüyor. Ulan sen bu ülkeyi gözün kapalı satarsın bide oy mu bekliyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü içeri girmelerini eleştiren sığırlar var

• Sonuç terör bittimi hayır ... Yaşım 38 kendimi bildim bileli terör var ... Hikaye hep aynı zamanında leyla zanalar falan filan sonra apo içerde terör devam ... 80 lerden bu yana bu bela başımızda .. Binlerce şehit dökülen kan.. Vebali siyasilerin üzerinde 80 den bu yana iktidar muhalefet vs .. Unutmayın siyasi partiler önce oy der sabittir ... Kimse siyasi kimliğini silme pahasına işi çözme niyetinde değil ... Taraf olupta vebale ortak olmayın...

• Kemalist Türkiye K kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Valla alacaksam alırım artık bakalım ne olacak. Ben doğru bildiğimi yazdım

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    İsmet İnönü bir Milli Mücadele kahramanıdır. Peki sen kimsin de savunana alçak diyorsun, Allah'ın işsizi. Sen kimsin? Yattığın evi bu adamlara borçlusun sen. Bu ülkenin her bir sınırını borçlusun. Haddini bileceksin. Ülkenin anasını kimin ne yaptığını hepimiz biliyoruz. Nitekim İsmet Paşa cepheden cepheye koşarken sizin gibilere yarananadı, onun yerine tüm kazanımlarımızı batıya peşkeş çeken sırtı pek bi toprak ağası vardı, size anca böyleleri yaranır.

Ezanın bir çağrı olduğunu ve çağrı dediğinin anlaşılır, anadilde olmasını gerektiğini bilmeyen bir cahil olduğunu da not olarak ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaudeville -- 5 Kasım 2016; 19:17:22 >
  • Menderes parti kurdu iktidar oldu
    Demirel parti kurdu iktidar oldu
    Erbakan parti kurdu iktidar oldu
    Özal parti kurdu iktidar oldu
    Ecevit parti kurdu iktidar oldu

Chp nin artık iktidar olma şansı kalmadı bence, Rte chp nin başına geçse en fazla alacağı chpnin %28
    Bence chp'nin aklı başında yöneticeleri kk dan bağımsız bir parti kurmalıki atatürkçü arkadaşlar daha iyi temsil edilebilsin ülkede,KK galiba 6 oktan birinin MİLLİYETCİLİK olduğunu unuttu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Akpliler bakın arkadaşlar.biz burda hükümeti hdplileri içeri aldılar diye eleştirmiyoruz.geçmişte bunlara pirim verip şimdi burda milliyetci gibi takılmanıza lafımız.bir kere herkesten milliyetci olur sizden olmaz.çünkğ siz yıllarca arap esma için ağlamış adamlarsınız.ki o ara şehitler için tek gözyaşı dökmediniz.lideriniz hala 4 parmakla oy topluyor.neden? Çünkü muhafakazarların kökeni araptır.arap sevicilerdir.hala suudi itlerine sempati duyarlar.açılım yaparken türk kelimesinden bile rahatsızdınız.kürtler din kardeşiniziçdi.KURANI KÜRTCE YAPTINIZ LAN.YILLARDIR KURANI TÜRKÇE YAPTI DİYE ATATÜRKE SALLADINIZ.EZAN TÜRKCE DİYE HALA İNÖNÜYE SALLARSINIZ.nasıl tezat nasıl döneksiniz lan

benim çevremde de akpli olanlar var ve onlara yapılan yanlışları anlattığımızda kabul ediyorlar. bir çoğu seçenek olmadığı için akpye oy verdiği itiraf ediyor. buradaki akpliler ise farklı. bunlar aktrol. bunların görevi doğru veya yanlış hükümetin yaptığı herşeyi savunmak. gerekirse yalan söyleyerek iftira atarak bel altı saldırarak kısacası her türlü pisliği yaparak insanların beynini yıkamakla görevli bu kişiler. yani bunlarla tartışırken onlara birşeyler kanıtlamaya çalışmayın boşuna yazmış olursunuz.
    Konuya dönersek, bu hdpliler öyle 2 gün tutulup salınacaksa hiç içeri almasınlar bunları. bence başlamışken partilerini de kapatıp siyaset yapmaları yasaklanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurkimil -- 5 Kasım 2016; 19:25:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkimil

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Akpliler bakın arkadaşlar.biz burda hükümeti hdplileri içeri aldılar diye eleştirmiyoruz.geçmişte bunlara pirim verip şimdi burda milliyetci gibi takılmanıza lafımız.bir kere herkesten milliyetci olur sizden olmaz.çünkğ siz yıllarca arap esma için ağlamış adamlarsınız.ki o ara şehitler için tek gözyaşı dökmediniz.lideriniz hala 4 parmakla oy topluyor.neden? Çünkü muhafakazarların kökeni araptır.arap sevicilerdir.hala suudi itlerine sempati duyarlar.açılım yaparken türk kelimesinden bile rahatsızdınız.kürtler din kardeşiniziçdi.KURANI KÜRTCE YAPTINIZ LAN.YILLARDIR KURANI TÜRKÇE YAPTI DİYE ATATÜRKE SALLADINIZ.EZAN TÜRKCE DİYE HALA İNÖNÜYE SALLARSINIZ.nasıl tezat nasıl döneksiniz lan

benim çevremde de akpli olanlar var ve onlara yapılan yanlışları anlattığımızda kabul ediyorlar. bir çoğu seçenek olmadığı için akpye oy verdiği itiraf ediyor. buradaki akpliler ise farklı. bunlar aktrol. bunların görevi doğru veya yanlış hükümetin yaptığı herşeyi savunmak. gerekirse yalan söyleyerek iftira atarak bel altı saldırarak kısacası her türlü pisliği yaparak insanların beynini yıkamakla görevli bu kişiler. yani bunlarla tartışırken onlara birşeyler kanıtlamaya çalışmayın boşuna yazmış olursunuz.
    Konuya dönersek, bu hdpliler öyle 2 gün tutulup salınacaksa hiç içeri almasınlar bunları. bence başlamışken partilerini de kapatıp siyaset yapmaları yasaklanmalı.

Ornek bana attiklari iftiralar

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    İsmet mi? Kahraman mı?

Ahahahahahahahahaha

Kahraman maraş falan dicektin herhalde yanlış yazdın

Başka bir açıklama bulamadım şuan

Dinle alakan ilgin ve de bilgin olmadığını da itiraf ettiğine göre çekilebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 5 Kasım 2016; 19:34:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: MateryalizminPeygamberi

quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: MateryalizminPeygamberi

quote:

Ne zaman laf ettin milletin dinine değil mi?

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu]

Yorum yok.

1500 yıllık bedevi zırvası hangi din oluyor? Benim orda bir dini kastettiğim nerden çıktı?

Azıcık delikanlı ol be. Muhtemelen çoluk çocuksun insanların zekasıyla bu denli alay etmenin başka mantıklı açıklaması yok.

Sizin zekanızla alay edenden bol bişey yok zaten.
    Sürekli kandırılıyorsunuz.

Dansöz gibi kıvırıp konuyu değiştirdin aferin. Acınacak haldesin.

Dansöz gibi kıvırdığım yok.
    Bedevi zırvası bedevi zırvasıdır. Zırvaya gerçek diyenler kıvırmanın alasını yapanlar.

• ismet inönünün yaptığı iyi şeyler olduğu gibi kötü şeyler de var. bence yaptığı en kötü şey uygulamaya koyduğu katı devletçilik politikası. bu adam fabrikaları devlet eliyle inşa etmenin (bunu eleştirmiyorum) yanında hazırda çok da iyi iş yapan bir çok özel fabrikayı devletleştirerek malesef özel sermayenin önünü kesti. türkiye bugun ciddi bir otomobil, elektronik vs markası yaratamadıysa bu adam yüzündedir. bazıları devletçiliğin atatürk zamanında uygulanmaya başlandığını söyleyebilir ancak atatürk zamanında sermayenini yapamadığı işler devlet tarafından yapılıyordu. inönü herşeyi devletleştirmeye başladı. zaten atatürkün bunun yerine celal bayarı başbakan olarak görevlendirmesinin altında bayarın daha liberal görüşlü bir insan olmasının çok büyük bir payı vardır.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.