Şimdi Ara

HDP lilere HELAL olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

quote:

Orijinalden alıntı: nickislemi

quote:

sen daha teröristini tanımıyosun bu topraklarda kardeşim diyemi geziceksin

ay yıldız tişörtünle cevap yaz bana

konu ile ne alakasi var ?

hee kendini katmadan direk partini savunuyosun.böyle insan kaldımıki

tamam mantıklı düşünen bireysen senin gibi adamada mantıklı soru yöneltim

pkk bölücü terör örgütümütürdür. evet yada hayır 20:05

20:20: cevap veremedi

Terör örgütü PKK ile masaya oturan kimdir ?

Milliyetçiler mi ? muhafazakarlar mı ? Solcular mı ?

• nickislemi N kullanıcısına yanıt
    cevap istediğin sorularda benim

vatan-kardeşlik sevgimi sorgulucak soru yok

muhattabım değilsin
  • Ekşisözlüğe girin tamda bu konuyu en iyi açıklayan entryi bulacaksınız günü en beğenilenlerinde. Hemen ilk sırada. Buraya kopyalayamıyorum biraz iğneleyici ve içeriği azıcıkta argo. Ama bu tür konuya tam bir cevap. Parti kapatmak, bütün vekilleri hapise atmak vs artık boş vakit kaybı. Bu adamların eli o kadar güçlü bir durumda ki şuan eskiden dağda asker geldiğinde kaçacak delik arayan hewaldowskiler şimdi mecliste. Selahattin gider Melahattin gelir. Bu onlar için çokta anlam ifade ettirmez. Terörist başı bu ülkenin %70'inden daha refah bir hayat sürüyor. Sözde hapiste. Bu 80 vekili içeri atsan onlarda aynı olacaktır. Hatta özgürlükler kısıtlanıyor ayağına daha bir güçleneceklerdir. Bırak Akp veya Mhp'yi Chp bile istemez dokunulmazlığın kalkmasını. Keşke yargı bağımsız olsa ve dokunulmazlıklar olmasa. Millet sayesinde seçilen bu kişiler ülke menfaatine ters düşe her durumda yargı önünde hesap verse. Ama nerede milletin sesi olacak adamlar, dokunulmazlık zırhına sağınıp, kendilerini rahata kavuşturup emeklilik peşindeler.

Milletin seçtiği vekil benim sayemde dokunulmazlık zırhına kavuşamaz kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentus

quote:

teröristlere roketatarla kuryecilik yapanla tanışıklığın warmı acaba

hdp.

cok komik beyler siz de deneyin.

işid.

eksileyin beyler çok komik.
  • HDP yine %12 ve + alacak. AKP bu saatten sonra istediği kadar erken seçime taşısın üleyi. Senaryo aynı. HDP yine barajı geçecek yine geçecek. Oylar yine HDP'ye
  • quote:

muhattabım değilsin

Vatanı milleti bu noktaya getiren AKP'nin siyaseti ve tayyip erdoğanın kendisidir. Savunmayın artık şunu.
  • quote:

muhattabım değilsin

çünkü verecek cevabın yok

her zaman böylesiniz

akpliler

bir sinana engin gibi

dönemin adamı

herneyse sen takıl kafana göre.
  • Hdp kandil tarafından tasfiye edileceğini anladı ve gemileri yaktı. O kadar delikanlılarsa bu delikanlılığın onda birini Kandile karşı yapsalardı şimdi tüm Türkiye sahip çıkmıştı onlara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

quote:

muhattabım değilsin

Vatanı milleti bu noktaya getiren AKP'nin siyaseti ve tayyip erdoğanın kendisidir. Savunmayın artık şunu.

millet ne şartlar altında vatanına sahip çıkıp kardeşlik iç güdüsüyşe ne savaşlar kazanıyor,

sen vatan - kardeşlik sevgisini kendinden soyutluyarak,mülteci düşünce sistemini yavaş yavaş benimsemeye çoktan başlamışsın bile

sana tavsiyem, öz benliğine sahip çıkman,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 29 Temmuz 2015; 21:46:19 >
  • Oo hdpyi hunharca destekleyen chpli konusu işte bunlar hep kendi ayağıyla düşme. Görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldızlı Günler

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Mhpli aslanlar doluşur şimdi konuya yanlarına da akpli kankilerini alırlar hebele hübele laf ederler ama icraat var mı o yok işte anca laf. =)

Meydanı gomünüslere kolektifçilere mi bırakacaktık .

Bu ülkede milliyetçiler ve muhafazakarlar dışında herkes potansiyel terör yanlısı.

K E M arkadasim =)

Terör olaylarını araştırma komisyonu kurulması önerisini AKP ile MHP neden reddetti müdür?

MHP beni gerçekten çok şaşırtıyor... Terör olaylarının oy için kasıtlı yapıldığına inanmaya başladım bu reddetme muhabbeti yüzünden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancaktarlar

Oo hdpyi hunharca destekleyen chpli konusu işte bunlar hep kendi ayağıyla düşme. Görün

CHP laik takılıyordu eskiden. Bu çözüm süreci başlayınca milliyetçilik yaptılar bi dönem. Şimdi süreç sıkıntıya girince birden yasadışı örgütlere aşık oldular. Ne olduklarına kendileri de karar veremediler bir türlü İçlerinden biri çıkıp ya bizim parti olarak ideolojimiz ne dese sistem tıkanacak

• dokunulmazlıklar öyle dilekçeyle falan kalkmaz kendileri de cok iyi biliyorlar :)
  •  HDP lilere HELAL olsun

hdpyi harcıyacaklar matmazel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoungAnıL -- 29 Temmuz 2015; 23:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

quote:

Mhpli aslanlar doluşur şimdi konuya yanlarına da akpli kankilerini alırlar hebele hübele laf ederler ama icraat var mı o yok işte anca laf. =)

Bu ülkede milliyetçiler ve muhafazakarlar dışında herkes potansiyel terör yanlısı.

K E M arkadasim =)

Terör olaylarını araştırma komisyonu kurulması önerisini AKP ile MHP neden reddetti müdür?

MHP beni gerçekten çok şaşırtıyor... Terör olaylarının oy için kasıtlı yapıldığına inanmaya başladım bu reddetme muhabbeti yüzünden.

Terörü araştıracak komisyonun içinde terörist olucak çok mantıklı gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: Sancaktarlar

Oo hdpyi hunharca destekleyen chpli konusu işte bunlar hep kendi ayağıyla düşme. Görün

CHP laik takılıyordu eskiden. Bu çözüm süreci başlayınca milliyetçilik yaptılar bi dönem. Şimdi süreç sıkıntıya girince birden yasadışı örgütlere aşık oldular. Ne olduklarına kendileri de karar veremediler bir türlü İçlerinden biri çıkıp ya bizim parti olarak ideolojimiz ne dese sistem tıkanacak

Güzel yorum

• Burada neyi tartışıyosunuz pardonda ?
    Arkadaş HDP'ye helal olsun yazışıyla birlikte zaten 0-1 yenik başladı.
    Neye helal olsun ? Ne sıfatla ?

Dağda abini, kardeşini, arkadaşını, vatandaşını belkide yaşıtını sırtından vuranların sözcülerinemi helal olsun ?
    Bunlara helal çeken sanamı helal olsun ? Hayır HDP liysen söylede ona göre yazıp etseydim. Ben değilsin farzediyorum olsanda farketmez zaten.
    Helal olsunmuş. Onların verdiği dilekçe, onların verdiği sözlerin, demeçlerin hangisi doğru? Hangisinin aslı var bana bunları cevapla saygı değer helal olsun?
    Adam diyor ki 1.5 hafta evvelinden bizzat canlı canlı dinledim açılmasını yaparken.

-Ben PKK ya silah bırakma çağrısı yapsamda beni dinlemezler diyor? NE İŞ?
    -Bugün diyor ki Barış yürüyüşü yapalım.Silahları bırakalım? İroniye bakarmısın bi önce. Ne kadar kıvırgan ne kadarda dümenlerle dolu yaptıkları siyaset.
    İnanma sen onlara hepsinin altında bi bit yeniği vardır merak etme. Dilekçe şuan için birşeyi ifade etmez. Kaldırılmayacağını biliyorlar. Sadece senin gibi düşünenlere oynayıp kendilerine HELAL çektiriyorlar. AKP kankileriylede araları bozuldu onların son zamanlarda. Pes doğrusu.

• helal olsun adamlara doguda yuzlerce koyden Gecersiz oy bile olmayan %100 oy cıkardılar.
  • Ortak bir suçu bulunsada şu varlıkların toplu hapse girseler

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

quote:

K E M arkadasim =)

Terörü araştıracak komisyonun içinde terörist olucak çok mantıklı gerçekten

Mhp ile aynı sayıda milletvekilleri var. Mecliste olmalarında sıkıntı yok ama komisyonda olmalarında sıkıntı var öyle mi?

Sonuçta komisyonun tamamını hdpliler oluşturmayacaktı. Varsa bir olumsuz hareketleri, komisyonun diğer üyeleri engelleyebilirdi.

Ben art niyet arıyorum Mhp ve Akp'de. Üzgünüm ama fikrim bu yönde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.