Şimdi Ara

HDP lilere HELAL olsun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hdplilere helal olsun diyeni gördükten sonra gözüm açık gitmem herhalde.
  • yaptıkları tamamen şov.
    dokunulmazlıkların kaldırılması süreci bellidir.
    doğan medyası, paralelciler ve kürt medyası tabi bunu pr için kullanıyor, hükümet düşmanlarına da inanıyor, gaza geliyor.
  • Hayatında doğuyu sadece Ankara bilenlerin HDP'lileri övmesi kadar doğal bir şey yok. Kızamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancaktarlar

Oo hdpyi hunharca destekleyen chpli konusu işte bunlar hep kendi ayağıyla düşme. Görün

HDP lilere HELAL olsun

Bu kimin ayağıyla düşme? Seçim öncesi yediğiniz herzeleri şimdi başka partilere yıkmaya çalışmanız komikten öte mide bulandırıcı.

Ha unutmadan 2002'deki seçimlerden önce AKP'nin en cafcaflı vaatlerinden biri de dokunulmazlıkları kaldırmaktı. Her zamanki gibi şık bir geri vites hamlesiyle bundan da kıvırdılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: Sancaktarlar

Oo hdpyi hunharca destekleyen chpli konusu işte bunlar hep kendi ayağıyla düşme. Görün

CHP laik takılıyordu eskiden. Bu çözüm süreci başlayınca milliyetçilik yaptılar bi dönem. Şimdi süreç sıkıntıya girince birden yasadışı örgütlere aşık oldular. Ne olduklarına kendileri de karar veremediler bir türlü İçlerinden biri çıkıp ya bizim parti olarak ideolojimiz ne dese sistem tıkanacak

Oslo'da örgütle kolkola olan da CHP değil mi? Dolmabahçe'de sarmaş dolaş mutabakat imzalayan da?

• Yaptıkları tamamen şov. Neden mi işte bu yüzden. Anayasanın İç Tüzüğüne göre milletvekilleri kendi isteğiyle dokunulmazlık kaldırımaz. Yani değil 80 300 kişi verse birşey değişmez. Ancak mahkeme kararı ile dokunulmazlık kalkar.

Selo, Ankara Hukuk mezunu olduğu için anayasayı çok iyi biliyor ve bunu şov amaçlı kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDP'li değilim ama yaptıkları doğru..
    Erken seçimde oyları artırmak amacı da etkili olmuştur mutlaka

edt:imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 30 Temmuz 2015; 13:20:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek teröristlerin kim olduğu ortaya daha net çıktı. Kandan beslenen faşistler sizi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldızlı Günler

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Mhpli aslanlar doluşur şimdi konuya yanlarına da akpli kankilerini alırlar hebele hübele laf ederler ama icraat var mı o yok işte anca laf. =)

Meydanı gomünüslere kolektifçilere mi bırakacaktık .

Bu ülkede milliyetçiler ve muhafazakarlar dışında herkes potansiyel terör yanlısı.

K E M arkadasim =)

Terör olaylarını araştırma komisyonu kurulması önerisini AKP ile MHP neden reddetti müdür?

MHP beni gerçekten çok şaşırtıyor... Terör olaylarının oy için kasıtlı yapıldığına inanmaya başladım bu reddetme muhabbeti yüzünden.

Terörü araştıracak komisyonun içinde terörist olucak çok mantıklı gerçekten

Mhp ile aynı sayıda milletvekilleri var. Mecliste olmalarında sıkıntı yok ama komisyonda olmalarında sıkıntı var öyle mi?

Sonuçta komisyonun tamamını hdpliler oluşturmayacaktı. Varsa bir olumsuz hareketleri, komisyonun diğer üyeleri engelleyebilirdi.

Ben art niyet arıyorum Mhp ve Akp'de. Üzgünüm ama fikrim bu yönde.

Onu git chp ye sor hergün koalisyon için akp ile görüşen onlar boyboy poz veren onlar onlara git.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldızlı Günler

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Mhpli aslanlar doluşur şimdi konuya yanlarına da akpli kankilerini alırlar hebele hübele laf ederler ama icraat var mı o yok işte anca laf. =)

Meydanı gomünüslere kolektifçilere mi bırakacaktık .

Bu ülkede milliyetçiler ve muhafazakarlar dışında herkes potansiyel terör yanlısı.

K E M arkadasim =)

Terör olaylarını araştırma komisyonu kurulması önerisini AKP ile MHP neden reddetti müdür?

MHP beni gerçekten çok şaşırtıyor... Terör olaylarının oy için kasıtlı yapıldığına inanmaya başladım bu reddetme muhabbeti yüzünden.

Terörü araştıracak komisyonun içinde terörist olucak çok mantıklı gerçekten

Mhp ile aynı sayıda milletvekilleri var. Mecliste olmalarında sıkıntı yok ama komisyonda olmalarında sıkıntı var öyle mi?

Sonuçta komisyonun tamamını hdpliler oluşturmayacaktı. Varsa bir olumsuz hareketleri, komisyonun diğer üyeleri engelleyebilirdi.

Ben art niyet arıyorum Mhp ve Akp'de. Üzgünüm ama fikrim bu yönde.

Onu git chp ye sor hergün koalisyon için akp ile görüşen onlar boyboy poz veren onlar onlara git.

Konunun koalisyonla ne alakası var yahu. Laf olsun diye yazmayın Allahınızı severseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• CHP li olarak destekliyorum yiyorsa dokunulmazlığı kaldırsınlar erdoğan kızı ve oğlunu neden milletvekili yaptı

azıcık şeref ve dürüstlük varsa kaldırsınlar
  • İşte hodri meydan:kendine güvenen kabul eder.ama bir yanda hırsızlar bir yanda kafatasçı cahil cühela ordusu.biji hdp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.