Şimdi Ara

HDMI ve RCA kablo sorunu? Lütfen yardım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde Xbox360 slim var. HDMI ile monitöre bağlıyorum ama ses için RCA kablo ile bağladığım zaman görüntü gelmiyor. Bozulan HDMI kablom ile böyle bir sorun yoktu. yardımcı olursanız sevinirim...

Ayrıca elimde Sony High speed HDMI kablo var, TV'de görüntü almama rağmen aynı kablo ile monitöre bağladığımda görüntü alamıyorum nedeni nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skulz -- 12 Ağustos 2012; 18:15:22 >

• xboxı açarken power tuşuna 5-6 saniye basılı tutarak konfigürasyon modunda açmayı dene. o zaman gelmesi lazım görüntünün. rca ayrı hdmi ayrı neden çakışsınlar ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 12 Ağustos 2012; 18:18:54 >
  • Öneri için teşekkürler ama olmuyor. Makina açılma sesi geliyor ama görüntü gelmiyor ardından hemen kapanıyor. Sadece HDMI bağladığımda görüntü geliyor ardından çalışırken RCA kabloyu bağlıyayım diyorum bu seferde makina kendine reset atıyor otomatik...
  • Makine kendine reset atıyorsa, elektrikle alakalı bir sorun olabilir. Özellikle ses kablosu bağlandığında ortaya çıkan bir sorun, reset atmaya sebep oluyorsa, bence bir servise göstermekte fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.