Şimdi Ara

HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Belkide Çogumuzun Karşılaştığı bir Problem. pc yi hdmı çıkıslı tv aktarım yapıyoruz ve ses pc de kalıyor TV geçmiyor. Benimde başıma aynı sorun geldi ve Şu şekilde Çözüme Ulaştım Umarım Sizlerinde İşine Yar

ÖNCELİKLE HDMI kablosu pc ve tv ye bağlı olmalıdır..

Adım1
     HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.)

Adım2

Adım3

Adım4
    http://devid.info/tr -------------------- buraya tıklayarak kopyaladıgımız ürün kimliğini açılan sitedeki site içi arama kısmına ctrl+v yada mausenin sağ tuşuyla yapıştır deyip. arama butonuna tıkladığınızda çıkan ilk driver sizin eksik driveriniz olacağından indirin. bulabileceğiniz bir yer secin ve kaydedin.

örnek resim.

driver indirme işlemi bittikten sonra

bu adımları takip edin.

Umarım işinize yarar Arkadaşlar. Alıntı değildir kendi bulduğum bir çözümdür. kendi pc imde denedim şuan hiç bir sorunum yok. pc Markam laptop acer e5 571g. iyi forumlar..
     HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.) HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.) HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.) HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.) HdMi ses sorunu Aktarım Problemi Ve Çözümü ( tv de ses yok pc bağlı ama ses yok vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekanSIzZ_IM -- 14 Şubat 2016; 15:56:54 >

• Goruntu var ses yok. Hdmi ses sorunu. Ses tv ye aktarilmiyor. Hdmi cozum. Hd baglanti sorunu. Ses Goruntu hatasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.