Şimdi Ara

hdd veri kurtarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar laptopumda cd yerine hdd takmistim. hddyi cikardim taktim. simdi hdd bicimlendirilmesi gerekiyor diyor. icinde cok onemli fotograflar var. bicimlendirmeden nasil kurtarabilirim?

• HDD yi bir HDD kutusuna takıp ya da Desktop PC varsa ona ikinci bir disk olarak bağlayıp içindeki verilere daha güvenli ulaşabilirsiniz.

Çeşitli yazılımlar var. "Getdataback vs." Hiren's boot cd içinde de çeşitli kurtarma yazılımları var çoğu kez başarılı oluyor. Üzerinde işlem yapılmamış olması verileri kurtarmada çok önemlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

HDD yi bir HDD kutusuna takıp ya da Desktop PC varsa ona ikinci bir disk olarak bağlayıp içindeki verilere daha güvenli ulaşabilirsiniz.

Çeşitli yazılımlar var. "Getdataback vs." Hiren's boot cd içinde de çeşitli kurtarma yazılımları var çoğu kez başarılı oluyor. Üzerinde işlem yapılmamış olması verileri kurtarmada çok önemlidir.

Son cümlenizde ne kastettiniz hocam? Tam olarak anlayamadım doğrusu.
  • Hiren's boot CD imajını indirip CD ye yazdırın ve sistemi CD den açılacak şekilde ayarlayıp CD den boot edin.

Kurtarma yazılımları bu imaj içinde var.

HDD üzerinde de fazla işlem yapmadan kurtarmayı denemelisiniz.
  • Hddniz arızalı değilse başka bir bilgisayara bağlayarak verilerinizi kurtarabilirsiniz.
  • En kotu ihtimal bicimlerdirin ve recovery programi ile tekrar dosyalariniza ulasirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömersgs

En kotu ihtimal bicimlerdirin ve recovery programi ile tekrar dosyalariniza ulasirsiniz

hocam öyle çoğu dosyayı kurtaramaz .Hiren's boot u kullanmanı tavsiye ederim.Yukarıda arkadaş açıklamış...
  • ITTF kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam ama bu programda onun bulamadiklarini bulabilir degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.