Şimdi Ara

HDD uctu durum kotu :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HDD resimde gorundugu gibi ne yazikki , sorun suki biranda oldu.Ama en onemli sorun herhangi biryere oradaki dosyalari kopyalayamiyorum.Bu tur bir durumdaki HDD den dosyalari kurtarma ihtimali nedir?Dosyalar klasorler gozukuyor ama kopyalama yapmiyor ne yaizikki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 8 Ağustos 2016; 22:26:33 >

• HDD Recovery programını bir dene. HDD ölmüş ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

HDD Recovery programını bir dene. HDD ölmüş ne yazık ki.

Sorunda yine bu noktada basliyor.Bu tur bir program deniyorum mesela bozuk HDd tararken program sanirim bozuk sektore denk geldigi icin duruyor oyle kaliyor mecburen iptal etmek zorunda kaliyorum , sanirim durum dusundugumden cok daha kotu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Sorunda yine bu noktada basliyor.Bu tur bir program deniyorum mesela bozuk HDd tararken program sanirim bozuk sektore denk geldigi icin duruyor oyle kaliyor mecburen iptal etmek zorunda kaliyorum , sanirim durum dusundugumden cok daha kotu...

Eğer içinde çok önemli olmazsa olmaz şeyler varsa veri kurtarma işleriyle uğraşan firmalar var internette araştır. Üzerinden araba geçmiş harddiskten bile veri kurtarıyorlar. Tabi biraz tuzlu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Eğer içinde çok önemli olmazsa olmaz şeyler varsa veri kurtarma işleriyle uğraşan firmalar var internette araştır. Üzerinden araba geçmiş harddiskten bile veri kurtarıyorlar. Tabi biraz tuzlu.

Dogru var olmasina varda dediginiz gibi cok pahali.Neyse standart programlarla ne yapilabilir ona bakacagim oncelikle.Birde varsa ve mumkunse eger bozulmayana HDD alacagim bundan sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.