Şimdi Ara

hdd sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hdd mi pc den söktüm tekrara taktığımda power a bastığımda kasa fanları yarım tur 1 tur filan dönüm duruyor ve hiç bir şekilde pc ye güç gelmiyor hddmin güç bağlantısını çıkardığımda kasa çalışıyor hdd min boardu veya güç girişi bozuksa bordun değişmesi ile hardiski tekrara çalışır hale getirebilirmiyim veya başka türlü içindeki bazı dosyaları ve fotoğraflarımı kurtara bilirmiyim

• ben olsam İLK SORUN HDD de mi? diye ? başka makinede yada HARİCİ HDD KUTUSUN da denerim

aynı model / seri / voltaj aralığında HDD KARTI ile bu veri kurtarmak amaçlı mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

ben olsam İLK SORUN HDD de mi? diye ? başka makinede yada HARİCİ HDD KUTUSUN da denerim

aynı model / seri / voltaj aralığında HDD KARTI ile bu veri kurtarmak amaçlı mümkün

başka kasada da denedim hdd nin güç kablosunu bağlayınca kasa açılmıyo çıkarınca açılıyo her 2 pc dede denendi başka hdd lerlede denendi sata dönüştürücü güç kablosu ile normal sata güç girişi ile yani %100 hdd ile ilgili problem ondan eminim benim için içinde ki bilgileri ve fotoğraflarımı kurtarmak

• HDD nin yakın çekim resim ve tam ayrıntısı ile 2 Cİ EL başlığı altında yardım bakacaksınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.