Şimdi Ara

hdd böyle mi gönderiliyor?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim amlamadığım bir şey var. Bu PC komponentlerini neden amazon'dan satın almıyorsunuz? Amazon'dan bugüne kadar pek çok hassas elektronik eşya satın aldım. Hatta bazılarını taaa İngiltere'den yolladılar. Hiçbir zaman bozuk çıkmadığı gibi, kargo ve paketlemede harikaydı. Hassas eşyaları içine hava yastıkları koyarak yolluyorlar.

Üstelik ucuzluğu ve müşteri memnuniyeti de cabası.
  • http://hizliresim.com/DBN2OO
    Amazon.de den almıştım kendi kutusunun icinde sabitlendigi gibi yolladiklari ekstra dış kolinin içinde de sisme yastiklarla etrafi sarilmis kutu icine sabitlenmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 6 Şubat 2017; 16:39:26 >
  • Bana da böyle gelmişti hepsiburada.com en b*ktan kargo yapan firmadır. Fotoğraf çekmeyi unutmuştum. Bunu görünce anılarım canlandı...
  • kargo yapanın ürün hakkında bilgisi yoktur adam nerden bilsin mekanik disk nedir diye.
    baktı demirden buna bişi olmaz dedi .
    Tüm firmalara duyurulur ucuz olsun, askeri ücretle çalışsın, biri gider biri gelir, aman yıllık izni dolmasın tazminat hakkı olmasın denildiği için tüm sektörlerde
    bu tarz işler yaşanıyor.

İşe alırken soruyorlar yok gelecek hedefin ne idealleri ne tecrüben ne okulun ne firmamıza girersen hedefin ne diye lan adamın müdür olma ideali olsa senin verdiğin paraya mı çalışır.

• Şahsen ben böyle asla kabul etmem geldiği gibi geri yollarım.Özellkle Hdd konusunda çok titizim.Benim gibi olan hiçkimse bunu kabul etmezdi heralde.Hdd kırk takla atmıştır onun içinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.