Şimdi Ara

HD7850 O.C 2GB 256Bit dengi güncel kart önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar, ekran kartında kararma ekranda çizgiler çıkma problemi var arada bir, ekran kartı sürücüsü yüklediğimde ise görüntü hiç gelmiyor "reballing" yaptırmam gerekiyormuş. Ben fiyatıda bu kart için çok olacağı düşüncesiyle fırında sadece orta kısmı(macun sürülen bölge) açıkta kalacak şekilde folyo ile kaplayıp 200derecede 5.5 dakika tuttum sonra soüumasını bekleyip macun sürdüm taktım görüntü hiç gelmedi sonra çıkarıp macunu silip fön makinası ile 10cm yukardan direk o orta kısma 3-4 dakika kadar tuttum tekrar macunlayıp taktım şu anda görüntü geldi. Fakat yine açılışta bir ekranda çizgiler falan çıktı düzeldiğini düşünmediğim için hiç driver yüklemeyeyim diyorum.

Acaba şu anda hd7850 2 gb 256bit seviyesinde fiyat/performans olarak iyi olan kartlar nelerdir. çok öyle yüksek grafik beklentisinde değilim bu 7850 nin verdiği performansı verebilecek kart önerisi istiyorum sadece. Şimdiden teşekkürler.

• 2.el 750Tİ alabilirsin.

• youtube da ekran kartlarını tamir eden biri vardı istanbul bahçelievlerden kartı ona bir götür istersen birde o baksın

tekniktakip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 19 Ekim 2020; 3:41:8 >
  • Rx460, 560, gtx1050

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar İzmirde oturuyorum burda rebailling yapabilen yer bulursam onu düşünücem olmazsa önerilerinize göre hareket edicem tekrar teşekkürler iyi günler.

• 7870 alabilirsin hocam bendede hd 7850 var 2. El bakıcan gene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.