Şimdi Ara

HD Uydu Alıcısı - Hiremco Macrobox HD Hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
22.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende sipariş ettim 1-2 güne kadar gelir ilk izlenimim ne olacak herkes beğenmiş
  • alet dün elime geçti gerçekten güzel ben baya beğendim kanal geçiş ayarları var 2 tane ben onu karartarak olarak seçtim donarak geçmesi kötü oluyor mkv filmler için güzel şimdilik 3 tane film denedim 3 filmide açtı
  • Bu uydu alıcısı gayet güzel, usb üzerinden birçok film formatını gösteriyor.Yanlız fly uzantılı filmleri göstermedi.Yeni bir yazılımla bu çözülebilirmi bilemiyorum ama yinede göstermiş olduğu film formatları gayet yeterli.Uydu alıcısında önemli olan asıl işlevi olan tv kanallarını iyi bir görüntü ile tv ekranına yansıtmasıdır.Bence bu cihaz hem HD hemde SD yayınları gayet güzel göstermekte, ekstradan tv yayınlarını kayıt yapması ve medya player özelliklerinin olmasıda fiyat performans açısından alınabilir cihazdır.Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
  • hiremco minibox uydu alıcısının kullanıcı şifresini nasıl sıfırlayabilirim? yeni aparta taşındım uydu alıcısına ya evsahibi ya da uyduyu kuran kafasına göre şifre koymuş sanırım 0000 deniyorum olmuyor. bunu sıfırlamak mümkün müdür sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

hiremco minibox uydu alıcısının kullanıcı şifresini nasıl sıfırlayabilirim? yeni aparta taşındım uydu alıcısına ya evsahibi ya da uyduyu kuran kafasına göre şifre koymuş sanırım 0000 deniyorum olmuyor. bunu sıfırlamak mümkün müdür sizce?

3329, 3328 veya 3327'yi dener misiniz?

Eğer bu şifrelerden birisi işinize yararsa şifre olarak onuda kullanabilirsiniz. Ayrıca
    işe yarayan şifreyi kullanarak ilgili menüden şifreyi kendinize göre değiştirebilirsiniz.
  • quote:

hiremco minibox uydu alıcısının kullanıcı şifresini nasıl sıfırlayabilirim? yeni aparta taşındım uydu alıcısına ya evsahibi ya da uyduyu kuran kafasına göre şifre koymuş sanırım 0000 deniyorum olmuyor. bunu sıfırlamak mümkün müdür sizce?

Firmanın internet sitesinde Hiremco Minibox'un master yani fabrikasyon şifresinin 3327 olduğu belirtilmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: yuksel42

Eğer bu şifrelerden birisi işinize yararsa şifre olarak onuda kullanabilirsiniz. Ayrıca
    işe yarayan şifreyi kullanarak ilgili menüden şifreyi kendinize göre değiştirebilirsiniz.

• quote:

quote:

Firmanın internet sitesinde Hiremco Minibox'un master yani fabrikasyon şifresinin 3327 olduğu belirtilmiş.

quote:

Cok tesekkur ederim kardes 3328 denedim oldu. Sitesinden ben de bakmistim fakat bulamadim sifre diye aratinca hep sifreli kanallarla ilgili aramalar cikmisti. Hallettim sayende sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim.
  • An itibariyle ntvspor izleyemiyorum celtavigo maçı özetiydi sanırım. Biss değişmişmidir?
  • alınırmı bu cihaz halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

alınırmı bu cihaz halen

Ben aldım.İlk başlarda beğenmiştim. Ama şuan bozulsa tekrar almam. Onun yerine kaliteli eskii tip bir uydu alırdım.

sebepler:
    -Açılışı çook yavaş
    -Kanal geçişleri yavaş. resmen bekliyorsunuz
    -Bir kanaldan diğer kanala geçildiği zaman, açılan kanal bir an duraklıyor.
    -1080p mkv filmleri oynatırken ses yok.
    -Flash bellekten film izlerken film biraz büyük boyutlu ise ileri geri aldığınızda görüntünün gelmesi epey zaman alıyor.
    -İzleyecek hd kanal yok. sd kanalları da eski goldmaster kadar net göstermiyor. Bütün kanallar hd olana kadar cihaz zaten ömrünü doldurur.

yani hem uydu cihazı,hem mediaplayer almak yerine biraz uydu cihazı biraz media player almış oldum.

• bu yorumları görünce hiremco macrobox'tan vazgeçtim.
  • Cihaz gayet iyi fakat , usb den film izlerken alt yazılar hep sorunlu oluyor , kanal geçişi dedikleri kadar yavaş değil çok hızlı olmasada göze batmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB bana özel fırsat ile 115 TL,
    Ama yorumları okuyunca vazgeçtim almaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

HB bana özel fırsat ile 115 TL,
    Ama yorumları okuyunca vazgeçtim almaktan

merhaba

neta 6400 fullhd tavsiye ederim

STİ İŞLEMCİ İLE
    SINIFINDAKİ EN İYİ GÖRÜNTÜ KALİTESİNE VE KANAL GEÇİŞ HIZINA SAHİP
    FULLHD CİHAZDIR,

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Fullhd-2.kumanda-Hdmi-Kablo-Ve-Kargo-Hediye__isp8062173

• slm yahu resmen içimi kararttınız ya bende bu Hiremco Macrobox HD oturma odasına düşünüyordum,alternatif olaraktanda Neta 6400'ü düşünüyordum madem kanal geçişleri çok yavaş görüntü (asıl olan zaten görüntü,bilhassa SD görüntüsü,zaten kaçtane HD kanalımız varki...) pek randumanlı değil diyorsunuz,bende vazgeçtim ohalde tek alternatif Neta 6400 kaldı.............140-170 TL bandında önerebileceğiniz başka Full HD uydu alıcı varmı şu günlerde malum karasal sayısal yayın muhabbetide sürüyor bu açıdan birde DVB-T özelliği olan bildiğiniz başka SD-HD uydu alıcısı öneriniz varmı,hızlı olan ve camgibi net gösteren bir cihaz ???

Edit: Arkadaşlar şu piyasaya birnevi yeni çıkan FTA Nextstar YE-18000 HD sizce nasıl bir cihaz kullanan varmı SD-HD kanal görüntü kalitesi artı kanal geçiş hızı vs. genel manada nasıl bir ürün önerirmisiniz ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 11 Mayıs 2013; 3:13:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

slm yahu resmen içimi kararttınız ya bende bu Hiremco Macrobox HD oturma odasına düşünüyordum,alternatif olaraktanda Neta 6400'ü düşünüyordum madem kanal geçişleri çok yavaş görüntü (asıl olan zaten görüntü,bilhassa SD görüntüsü,zaten kaçtane HD kanalımız varki...) pek randumanlı değil diyorsunuz,bende vazgeçtim ohalde tek alternatif Neta 6400 kaldı.............140-170 TL bandında önerebileceğiniz başka Full HD uydu alıcı varmı şu günlerde malum karasal sayısal yayın muhabbetide sürüyor bu açıdan birde DVB-T özelliği olan bildiğiniz başka SD-HD uydu alıcısı öneriniz varmı,hızlı olan ve camgibi net gösteren bir cihaz ???

Edit: Arkadaşlar şu piyasaya birnevi yeni çıkan FTA Nextstar YE-18000 HD sizce nasıl bir cihaz kullanan varmı SD-HD kanal görüntü kalitesi artı kanal geçiş hızı vs. genel manada nasıl bir ürün önerirmisiniz ???

FTA Nextstar YE-18000 HD Modeli ile HD Yayınları İzleyemezsiniz Sadece Bağlantısı HDMI.

• yapma ya bak bunu bilmiyordum saol kardeş........
  • tv izlerken sesin gidip gelmesi gibi bir sorun yaşayan var mı acaba ? 1sn lik ses kesilmesi gibi. sürekli değil ama 3-5 dakikada bir. bazen 15 -20 dakika. Teşekkürler.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A92252A90 -- 11 Temmuz 2014; 16:59:28 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.