Şimdi Ara

HB Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 700 gr x 3 (80 TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
5
Favori
10.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ardahan Kars Iğdır Erzurum'dan gelen peynirleri araştırın. Koruyucu olmayan firmalar vardır illaki. Peynirde koruyucu yoksa çabuk tüketilmesi lazım tadı değişir zaten beklerse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Çeşitli platformlarda kendileri satıyor , doğrudan karstan yolluyor fakat dediğim gibi soğuk zincirleri yok maalesef ve birazcık pahalıdır.Dikkat edin satıcı kendileri yani göksü mandıra olsun , 3.parti kişilerden almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

yazdığını okumadım ama sensin :) benden sana malzeme çıkmaz dostum seninle saatlerce tartışacak ana avrat sövüşecek arkadaşlar var. Şansını onlarla dene. beni çekme buraya artık

• Firma ürünlerimde koruyucu yoktur demiyor bu konu daha önce tartışıldı, belgelendi. Hazır pakete giren fabrikasyon ürünlerde koruyucu olmaması güç. Kasar peynirinde Sütaş yapıyor guvenirseniz alırsınız. Koruyucusuz ürünün raf ömrü kısalır. Şehir yaşamında belli bir oranda kullanılan bu ürünleri mecbur alıyoruz. İmkanı olan kendi yapar-yaptirir yer. Fakat bu ürün şu an fayda-maliyet açısından rakipsiz. Karar tüketicinin.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Ambalajda olmayıp içerikte var dediklerinin yazılı belgesi varsa Instagram denetle sayfasına gönderelim.

• Tereyağı falanda güzel tavsiye olunur. Bizim burda mağazasında ki diğer ürünler de lezzetli sayılır

• eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir

boşuna ciddiye alıp zaman kaybetmeyin

anlayın anladı

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Dilerseniz özelden, sorduğum sorunun görselini buldum ve gönderebilirim.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Tabiki

• Süt ürünlerinde yapılan hileleri bilseydiniz içeriğindeki en masum madde olan Potasyum Sorbatı (koruyucu) bu kadar sorun etmezdiniz...

• Ulan ne kadar ruh hastası sorunlu tip varmış şurda arkadaş.. hâlâ sabah ki mesele,sünger etmişler artık,firma temsilcisi bunlar kadar savunmamış ürünü ,hayır arkadaş sen de bırak kim ne pok yerse yesin..eşek ne anlar hoşaftan, suyunu içer tanesine bakar misali,boşuna dememişler.bu millete yaranılmaz..zaten niteliksiz nüfus çok fazla..bırak ne yerse yesinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 22 Kasım 2021; 11:1:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan kaşar fırsatı konusuna giriyoruz 2 sayfa tartışma!
    Tartışma kaşarı dolmuş forum

• Malakan kaşar peyniri şiddetle tavsiye edilir Ardahan Göle den geliyor tadı gerçekten çok güzel

Deneyin değişiklik iyidir

• @Jumaruu manisa salihli .

bu arada neyin tartışması var anlamış değilim. bilindik markaların hemen hemen hepsinde koruyucu var. bir tek sütaş ta yok sanırım ama buralarda nedense bulamıyorum.

• Madik1903 M kullanıcısına yanıt

Nerden alcaz hocam, bir link filan, en kuponlusundan?

• Demek ki Sütaş'ta koruyucu olmadığı için kaşar kısa zamanda yeşil yeşil küfleniyor.

• glory34 kullanıcısına yanıt

Sütaşınkinin içindekiler kısmında koruyucu yok. Zaten dediğiniz gibiyse, olmadığının kanıtıdır. Kaşar peynirini buzlukta muhafaza edenler var, beyaz peynirin aksine buzlukta dokusu bozulmadığı söyleniyor. Porsiyonlar halinde bölüp koymakta fayda var. Bozulmasından iyidir.

2 hafta önce Yörükoğlu kaşar peyniri açmıştım, halen yeni açılmış gibi görünüyor ki esasında SKT'si bile biraz geçti. Koruyucu var tabi ki içinde. İndirimli olduğu için almıştım.

• Madik1903 M kullanıcısına yanıt

1000 gr 68 tl  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.