Şimdi Ara

HB Dardanel Ton Balıklarında İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
7.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 15 Şubat 2022; 13:35:22 >

• Şimdi soru şu,

1.- algın ile oynanıp duygusal biçinde daha çoğu aldığını sanarak mı almak istersin?

2.-Yoksa beyni tam randımanlı kullanıp, gerçektende ucuza ton balığı yemek mi istersin ?

Ben sadece 2. şık için yardımcı olacağım.

https://www.hepsiburada.com/dardanel-zeytinyali-ton-balii-2x150g-p-HBCV00000S5SE6?magaza=DARDANEL+ONL%c4%b0NE&url_src=and-product-detail

Bunu al ton balığı ye, ekonomik , pilavlı zart zurt yazdıklarından sadece kazık yersin. ruhun bile duymaz
  • Teşekkür ederim...

• ekonomik sınıfı ton balığı lezzeti nasıldır acaba mavi renkli aldım hep sarı renkli hiç yemedim

• Hepsiexpress Migros Hemen kısmında %30 indirim var Superfresh de var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sakalak kullanıcısına yanıt

hiç alma daha iyi.. ben de bi deneyeyim dedim ama sanki maviden arta kalan küspeleri doldurmuşlar gibi, 2. kalite..

• Fiyat düşürüldü acaba eritmeye mi calisiyorlar sktler mi yakin?
    mavi dardanel 2×150 yemistim yalniz migros marka olani bile dardanel uretse de maviler daha güzelmiş illa kalite farki koyuyorlar gibi
    Bu arada kargo 15tl mi bende kargo yok o yuzden siparis gecsem denesem mi diyorum?

@feedyourhead. Hepsiekspress migrosda superfresh ve diğerleri fiyatlar nedir yazar misin ve s.fresh daha mi iyi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 15 Şubat 2022; 15:15:9 >
  • Sağol hocam mısırlı tondAn 16 taen aldım mağazda 23,33 ben 10,80 e aldım bedava resmen hemde doyurucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 de 2 li 180 gram 10 lira üzerine 29.90 bölgesel mi bilmiyorum, bu indirim hâlâ geçerli bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sarı paketi alacağınıza Fide marka alın Migros'tan çok daha iyi.

• haber için teşekkürler , faydalanacağım

• Sepete ekleyince fiyat biraz daha düşüyor, ekonomik sarı paket 160 gram tane 9,72 liraya geldi

• hangisini tavsiye edersiniz f/p

• noname0056 kullanıcısına yanıt

Pilavlı ton

• sağol 365 liralık stokladım

• noname0056 kullanıcısına yanıt
    Şimdi soru şu,

1.- algın ile oynanıp duygusal biçinde daha çoğu aldığını sanarak mı almak istersin?

2.-Yoksa beyni tam randımanlı kullanıp, gerçektende ucuza ton balığı yemek mi istersin ?

Ben sadece 2. şık için yardımcı olacağım.

https://www.hepsiburada.com/dardanel-zeytinyali-ton-balii-2x150g-p-HBCV00000S5SE6?magaza=DARDANEL+ONL%c4%b0NE&url_src=and-product-detail

Bunu al ton balığı ye, ekonomik , pilavlı zart zurt yazdıklarından sadece kazık yersin. ruhun bile duymaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 15 Şubat 2022; 16:59:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler

• dardanelin ve superfresh in don balıkları hep aşırı pahalı buldum.

hiç bim derya tonbalığı tüketenler gelmemiş. ama yıllardır derya tonbalığı tüketirim yemin ederim ikisinden de daha iyi özellikle iri parçalı olması bana daha cazip geliyor. ayrıca üretim tesisleri aynı çıkan yer aynı diye biliyorum.

• sarı kutular kırıntılı oluyor kalan parçaları atıyolar heralde, ama lezzet olarak bi fark yok.

• turkay23 kullanıcısına yanıt

Kuskuslunun da tadı fena değil.

• snl_ S kullanıcısına yanıt

Hocam ben de hep Bim'den alıyorum ama fiyatlar çok artmış.   Bakalım ekonomik nasılmış.  

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.