Şimdi Ara

HB - Anker 10000 mAh Powerbank 89 TL (hızlı şarj & çift port)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankerin kablosu ve diğer powerbanklerini kullanıyorum, genel olarak kalitesi baya iyi
    hızlı şarj ve çift portu var, xiaomi ye güzel alternatif arayanlara. fiyat iyi "markalara" gör avantajlı
    https://www.hepsiburada.com/anker-powercore-select-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi-poweriq-12w-10w-cift-cikisli-powerbank-siyah-a1223-p-HBV00000MKAAS

• iyiymiş, powerbank ne yalan söyliyim beni korkutuyo ama anker yani adamlar zaten şarj markası direk. bende kablosu var canavar canavar. ihtiyacı olan affetmesin
  • yorumlarda aslında hızlı şarj olmadığından bahsedilmiş. bir de bu modeli ne hikmetse hiç bir yerde bulamıyorum. kendi sitelerinde de yok anker-tr sitesi de resmi site mi belli değil. sadece bi orası bi de hb satıyor.
  • İçindeki pil/piller hakkında bilgi yok. 12 watt dediğine göre çıkışlardan biri 9 volt ve 1.3 amper değerlerine sahip. Diğer çıkış 10 watt ve bu çıkışta da hızlı şarj özelliği varsa 1.1 amper çıkış veriyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oval yapısı nedeniyle dik durmuyormuş. Önemli değilse şu anki fiyatıyla f/p olmayı hak ediyor.

• hizli sarj dedigi kolpa, 2.4 ampere hizli diyor.
    cikislar 5v-2a / 5v-2.4a
    piller lg 21700 olmasi lazim
    quote:

High-Speed Charging Technology

Anker's exclusive PowerIQ and VoltageBoost technologies combine to ensure the fastest possible charge up to 2.4 amps. Does not support Qualcomm Quick Charge.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 13 Eylül 2019; 23:18:22 >
  • hali hazırda 115 liralık sepetim vardı, iyi bununla 200'ü geçer, mobilde geçerli 200-25 kodu kullanırım dedim. meğer süresi dolmuş sanırım, kabul etmedi mobil uygulama :(
  • Dediğiniz gibi olmalı. IQ adını verdiği bir şarj sisteminden bahsediyor Hepsiburada linkinde çıkışların değerleri hakkında bilgi yok. Hızlı şarj diyerek insanları yanıltıyorlar. Gerçi 12 watt gücüne sahip çıkış ile hızlı şarj çıkışı neredeyse aynı değerler.

• Arkadaşlar 89 liraya bunu almaktansa 98 liraya şunu almak daha mantıklı değil mi?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-3-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-pm-HB00000B8GOQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Caslantas

Arkadaşlar 89 liraya bunu almaktansa 98 liraya şunu almak daha mantıklı değil mi?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-3-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-pm-HB00000B8GOQ
    Xiaomi mi ?

Aman kalsın. ! Çok şişirildi bu marka. Sorunlu bir marka en azından Powerbank'te. Hep şarj kesilmesi sorunu yaşadım 3 farklı modelinde.

Bence kronik sorunlu .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kofonur

Xiaomi mi ?

Aman kalsın. ! Çok şişirildi bu marka. Sorunlu bir marka en azından Powerbank'te. Hep şarj kesilmesi sorunu yaşadım 3 farklı modelinde.

Bence kronik sorunlu .

Alıntıları Göster
    Bende de bu sorun var. Biktim bir birakiyorum yuzde 5 olmus durmus vs. Yakinimda vestel var gayet guzel calisiyor alet.

• Alamadan fiyat artmış. Oyuncak gibi oynuyor Hepsiburada.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Bende de bu sorun var. Biktim bir birakiyorum yuzde 5 olmus durmus vs. Yakinimda vestel var gayet guzel calisiyor alet.

Alıntıları Göster
    Kaç kişiye tavsiye ettim , hep rezil oldum.

Aynen sinir bozucu..Şarj edecem diye strese giriyorsun.

• kofonur K kullanıcısına yanıt
    Garantisinin bitmesine 1 ay kala şarj almamaya başladı.gönderdim garantiye yenisini gönderdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

hali hazırda 115 liralık sepetim vardı, iyi bununla 200'ü geçer, mobilde geçerli 200-25 kodu kullanırım dedim. meğer süresi dolmuş sanırım, kabul etmedi mobil uygulama :(
    süresi dolmadı hocam kafalarına göre iptal ettiler.Müşteri hizmetlerine şikayette bulunun.
  • Caslantas kullanıcısına yanıt
    Ahh ahh A101 den 150 ye 25 ile 2 tane almıştım tanesi 75 e gelmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat şişmiş

• ankerin bu moodelinin girişi type c mi ? bulamadım hiçbiyerdede o yüzden soruyoorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.