Şimdi Ara

[HB]Ankastre Ocak 25TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
4.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasasini pek goremedim bilemedim ama rakam çok acayip yav.
    24,99TL ye ankastre ocak olur mu olur...Hemde 5 gozlu...Sanirim eski bir model oldugundan dusmus fiyat...

FRANKE F.Glass Linear Square Fhgs 705 4G Tc Bk C Ocak

http://www.hepsiburada.com/f-glass-linear-square-fhgs-705-4g-tc-bk-c-ocak-p-HBV000006IAKW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 13 Ocak 2018; 13:43:55 >

• Hb harici satıcı göndermezler
  • 2500 tl dir o :)
  • Doğrudan link vermeyin. Ürünü kaldırıyorlar.
  • Kalktı...
  • Satıştan kalkmış. 1200 liralık ocak.
  • Ödemeyi tamamladim sepet boşaldi :)
  • Uyarı:
    F.Glass Linear Square Fhgs 705 4G Tc Bk C Ocak isimli ürünün stoğu tükendiği için sepetinizden kaldırılmıştır.
  • Alabilirdim ama göndermezler tabi ki. Almadım
  • Franke ürünleri oldukça pahalı. Satıcı sadece giyim satıyor bir bu ürün var farklı olarak. Alakasız birşey gelmesin kargo odedigimizle kalırız. Korayspordan mont aldım spor ayakkabı gelmişti.
  • storm kullanıcısına yanıt
    dikkatinizi begendim.muhtemelen yanlislik var heralde en azindan belki hediye ceki verirler.bende gectim siparisi bakalim. iade hakkinizi kullansaydiniz ya..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 13 Ocak 2018; 13:53:7 >
  • Hala aktif, 1 adet sipariş verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Hala aktif, 1 adet sipariş verdim

bi foto alalım , biz neden veremiyoruz acep ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 13 Ocak 2018; 14:6:49 >
  • Fulla Moda satıcı don siparişi vermek isteyenler alsın.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdmkvlk -- 13 Ocak 2018; 14:15:10 >
  • robot216 kullanıcısına yanıt
    Sipariş verip mesaj göndermiştim
    [HB]Ankastre Ocak 25TL
  • Göndermezler ama belki hediye çeki verirler diye bir tane aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    inş. gonderirler - biz alamadık
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    İade ettim zaten. Satıcı hepsiburada olmadığına göre çekte olmaz. Uğraşmaya değmez diye düşündüm.
  • Ya satıcısı hb değil ise konuyu bile açmayın gerek yok
  • HB satıcılara ürün kodları veriyor satıcılarda bu kodlara göre ekranda ürün giriyor. Satıcı kodları karıştırmıştır. O yüzden satıcı siparişe girdiği ürünü gönderir. Uğraşmaya değmez belki çek verebilir aynı kategoride geçerli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.