Şimdi Ara

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
8
Favori
25.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.hepsiburada.com/amazon-fire-tv-stick-4k-alexa-uyumlu-media-player-p-HBV00000O95J9?magaza=Kindle%20Türkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.2.3

Takip ettiğim kadarıyla Kasım indirimlerinden bile daha uygun. Mi Box S 4K’ya göre daha stabil olduğu söyleniyor. Play Store yok diyenler olacaktır. Mi Box’a bile herkes Apptoide Market’ten uygulama yüklüyor. Bunda da öyle yapılır. Bu durumda yanıyor diyebiliriz.

Not: 1 ay tedarik süresi var.

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih01sem -- 5 Mart 2020; 22:39:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi tv de dahili olan android kısmı stabil ki, bu cihazı hiç kullandınız mı bilmem ama gayet stabil şekilde çalışıyor.Ben tvdeki dahili uydu alıcıyı bile kullanmam gider parasını verir iyi bir alıcı alırım belki görüntü kirliği kablo kirliliği yapıyor ama en iyisi budur,Sırf smart diye fahiş fiyata tv almaktansa görüntüsü iyi olan tv alır kalan parayla da box,alıcı vs alırım

Bu cihaz bizim ülkemizde resmi olarak satılmıyor bir satılsa siz o zaman görün amazonun kendi orjinal içeriklerini izleseniz,netflix halt etmiş yanında.

oyun oynayacaksam konsol alırım abi böyle ufak işler çok boş geliyor bana.

bu cihazları iptv ve netflix için almak neden garip geliyor anlamadım vereceğin ücret 350-400 lira netflix performansı 4k ve resmi destekleyici.
    X y z uygulamalarinin illegal apklarini yükleyip donmadan kaçak yayın izleyen var, yüklü ip tvden nefret edip kendi kurmak isteyen var, yüklü playerlar işine yaramayip(ayni anda 2 altyazı desteği vs) istediği playerı kurmak isteyen var, inanmak istemessiniz belki ama oyun oynamak için alan var. Asıl Netflix ve iptv için almak bana garip geliyor, çoğu tvnin smartinda nf ve yt var vestelin netflixi bile artık stabil eğer smart olmayan tv varsa önce smart tv almak daha mantıklı geliyor bana yani 50 tl olsa da benim işimi görmez gidip Çin'den android box alırım
  • Play store yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 aydır kullanıyorum gayet iyi cihaz ama forumda araştırıp daha ucuz alınabilir 350-370 civarına

play store olsa ne olacak sanki,resmi netflix desteği var iptv desen o da var,bu boxlarla çok spesifik bişey yapan var mı merak ediyorum

• Alınabilir aslında, kullanıcı yorumları nasıldır var mı aramızda kullanan?

• Sahibindende 350ye var aynısı. İkisi de yurtdışı ürünü. Boşuna fazla para vermeyin

• 47 lira farkla ücretsiz kargo + garanti + iade hakkı gibi şeyler varken neden 350 liraya yurtdışı alınır ki

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Bu ürünlerin hiç birisinin garantisi yok. Kendinizi kandırmayın. Bavul ticaretiyle getirilen ürünler. Türkiyede resmi olarak yok.

• BF'de 30 Avroya düşmüştü. Almanya'dan bir arkadaşım vasıtası ile getirdim. Netflix ve Youtube için almıştım, bu görevini oldukça iyi yapıyor.

Mi Box S'de düşünülebilir.
  • 2 sene evvel markasız sticki n11 den 80 liraya aldım
    sade youtube için kullanyom memnunum
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    X y z uygulamalarinin illegal apklarini yükleyip donmadan kaçak yayın izleyen var, yüklü ip tvden nefret edip kendi kurmak isteyen var, yüklü playerlar işine yaramayip(ayni anda 2 altyazı desteği vs) istediği playerı kurmak isteyen var, inanmak istemessiniz belki ama oyun oynamak için alan var. Asıl Netflix ve iptv için almak bana garip geliyor, çoğu tvnin smartinda nf ve yt var vestelin netflixi bile artık stabil eğer smart olmayan tv varsa önce smart tv almak daha mantıklı geliyor bana yani 50 tl olsa da benim işimi görmez gidip Çin'den android box alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 23 Şubat 2020; 11:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

2 sene evvel markasız sticki n11 den 80 liraya aldım
    sade youtube için kullanyom memnunum
    Bana da uygun birşey lazım. Link var mı üstad?

• Mi box s mi fire stick 4kmı ?
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Fire döver. Çok daha stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

hangi tv de dahili olan android kısmı stabil ki, bu cihazı hiç kullandınız mı bilmem ama gayet stabil şekilde çalışıyor.Ben tvdeki dahili uydu alıcıyı bile kullanmam gider parasını verir iyi bir alıcı alırım belki görüntü kirliği kablo kirliliği yapıyor ama en iyisi budur,Sırf smart diye fahiş fiyata tv almaktansa görüntüsü iyi olan tv alır kalan parayla da box,alıcı vs alırım

Bu cihaz bizim ülkemizde resmi olarak satılmıyor bir satılsa siz o zaman görün amazonun kendi orjinal içeriklerini izleseniz,netflix halt etmiş yanında.

bu cihazları iptv ve netflix için almak neden garip geliyor anlamadım vereceğin ücret 350-400 lira netflix performansı 4k ve resmi destekleyici.

• fiyat olarak çok iyi.
    chromecast 3 de düşünülebilir ama 4k versiyon olduğu için ihtiyacı olan bu cihazı kaçırmasın.
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    İkiside stabil çalışıyor ama fireın kendi androidi varmış daha kapalı kutuymuş xiaomi saf androidmiş galiba daha az uğraştırıyormuş program yüklerken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

hangi tv de dahili olan android kısmı stabil ki, bu cihazı hiç kullandınız mı bilmem ama gayet stabil şekilde çalışıyor.Ben tvdeki dahili uydu alıcıyı bile kullanmam gider parasını verir iyi bir alıcı alırım belki görüntü kirliği kablo kirliliği yapıyor ama en iyisi budur,Sırf smart diye fahiş fiyata tv almaktansa görüntüsü iyi olan tv alır kalan parayla da box,alıcı vs alırım

Alıntıları Göster
    65 LG Smart TV de Netflix izliyorum
    4K yayınları HD veriyor
    Bunu mu almak lazım yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

Fire döver. Çok daha stabil
    Bu yorumu yazarken iki cihazı da kullanarak mı yazdınız ? Yoksa ordan burdan okumalarla mı ? Merakımdan soruyorum. Ben xiaomi mi box varda 4k olan bayadır kullanıyorum. Netlix, youtube bein connect ve avrupa maçları içinde ( anladınız siz ) herhangi bir sorun yaşamadım. İlerde belki bir cihaz daha alırım eğer alırsam onun için soruyorum Fire daha iyi diye mi ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.