Şimdi Ara

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
8
Favori
25.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de 2015 serisi 4k LG TV var ve ben netflix de 4k izleyebiliyorum.
    Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Bende de 2015 serisi 4k LG TV var ve ben netflix de 4k izleyebiliyorum.
    ben de o tv nin 49 inç olanı var ve smart tv çok iyi
    ancak stratejik hata ettik tv yi yatak odasına astık

• İkisini kullanıp yazdım. Firedaki wireless bağlatintısı çok etkileyici , artık nasıl bir çip kullandılarsa. Hız olarak ikisi de birbirine benzer diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

İkisini kullanıp yazdım. Firedaki wireless bağlatintısı çok etkileyici , artık nasıl bir çip kullandılarsa. Hız olarak ikisi de birbirine benzer diyebiliriz.
    wireless sorunu yaşamadım ama yaşayan arkadaşlar için yazayım. 5ghz modem ya da TP-Link UE330USB 3.0 3-Port Hub ve Gigabit Ethernet Adaptör İkisi bir arada USB Adaptör alarak çözebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

X y z uygulamalarinin illegal apklarini yükleyip donmadan kaçak yayın izleyen var, yüklü ip tvden nefret edip kendi kurmak isteyen var, yüklü playerlar işine yaramayip(ayni anda 2 altyazı desteği vs) istediği playerı kurmak isteyen var, inanmak istemessiniz belki ama oyun oynamak için alan var. Asıl Netflix ve iptv için almak bana garip geliyor, çoğu tvnin smartinda nf ve yt var vestelin netflixi bile artık stabil eğer smart olmayan tv varsa önce smart tv almak daha mantıklı geliyor bana yani 50 tl olsa da benim işimi görmez gidip Çin'den android box alırım
    Google play store giriş yapılmasa da kuruluyor ayrıca Google play hizmetleri kurarak o dediğiniz bütün apkları kurabiliyorsunuz merak eden varsa nasıl kurulduğu hakkında bilgi verebilirim aleti kendim de kullanıyorum 1080p versiyonunu keşke Türkiyeye entegre ürün gelse de Çin üretimi çakma mallara rağbet olmasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yousuf27 -- 23 Şubat 2020; 14:28:59 >
  • Arkadaşlar lg la620 var bende. Smart ama wifi alıcısı rezalet. Ayrıca bluetooht yok. Bu nedenle istemeye istemeye bu aletlerden birini almak durumundayım. İleride büyük ekran düşündüğümden 4k istiyorum. Netflix, youtube çuğunluk kullanılacak ve bluetooht bağlantısı ile kulaklık bağlayacağım. Stabil olması çok önemli. Fiyatlar aşağı yukarı aynı gibi. Fire mı xiaomi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Alacagin 4k tv de youtube ve netflix olacaktir. Suan olmayan yok gibi birsey. O yuzden gelecege donuk dusunme derim.

Suanki tv icinde evde 5ghz wifi varsa ve hdd den film izleyeceksen mibox tavsiye ederim. Aksi durum icin fire tv 4k degilde hd bulabilirsen hd al.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    5 ghz ama rezalet netmaster modem. Router var. O da 5 ghz. harddisk ile film çok fazla izlemiyorum. Dediğim gibi stabil olması, kusursuz bağlantı (hem wifi hem bluetooth). Almışken de 4k olsun istiyorum.

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    2012 yılında alınmış lg marka 2014 yılında alınmış samsung marka ve yeni aldığım 50pus7304 tvyi kullanmış biri olarak söylüyorum 3unde de netflix ve yt stabil. 50pus7304 de ise her şey stabil kurmadığım uygulama kalmadı. Samsung ve philips netflix 4k , lg tv zaten 4k değil. Bilmiyorum siz nasıl smartlarla karsilastiniz benim gözümden durum aynı değil saygı duyarım tabii ki . 50pus7304e 3500 tl verdim fahiş olduğunu düşünmüyorum android tv+amblight olduğunu düşününce. Ben zaten netflix vs kullanmam kendim indirip izliyorum kardeşimden dolayı biliyorum tvlerin netflix performanslarını. ZAten bu tvler bile NF çalıştırırken şuan +2bin tl bandında alinacak her tv iptv ve netflix çalıştırır diye düşündüğüm icin ekstra 350 400 vermek garip geliyor.

• quote:

Bende de 2015 serisi 4k LG TV var ve ben netflix de 4k izleyebiliyorum.
    Hangi film

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Hangi film

Alıntıları Göster
    4K içeriklerin tümünde. Kumandada ki info tuşuna basarsanız çözünürlüğü görebilirsiniz. Eğer internet hızı düşükse ve bağlantı kararlı değilse çözünürlüğün düşmesi normaldir.

• benim TV m 2010 model. ne smart ne de 4k.

bunun daha ucuz ve fullHd olani var mi?

sonucta sadece netflix icin istiyorum.

• Netflix değil de, stremio diye birşey var. Araştırın bence

• quote:

4K içeriklerin tümünde. Kumandada ki info tuşuna basarsanız çözünürlüğü görebilirsiniz. Eğer internet hızı düşükse ve bağlantı kararlı değilse çözünürlüğün düşmesi normaldir.

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 11:26:28 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Info tuşu bulursam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 11:26:9 >
  • Benim kumanda da bu tuşla görebiliyorum.

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.