Şimdi Ara

Hazreti Mehdi'nin fiziksel özellikleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
23
Cevap
0
Favori
11.575
Tıklama
Tüm Forumlar >> Kültür ve Bilim >> Kültür, Güncel ve Tarih >> Kültür ve Tarih >> Hazreti Mehdi'nin fiziksel özellikleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

quote:

Orijinalden alıntı: Ukba Yolcusu

Kardeş bu yazıları nereden buldun bilmiyorum ama bunların çoğu yanlış çünkü MEHDİ son İSLAM alimi Bediüzzaman SAİD-İ NURSİ hazretleridir, birde bunlar hadismi ?

Ciddimisin dalgamı geçiyorsun anlamadım

Ben hiç olmayacak kadar ciddiyim asıl seni gayri ciddi buldum Harun Yahya ismini kullanan Tesettür ayetlerini hiçe sayarak adeta ALLAH'a savaş açan, büyük İSLAM alimi Mevlana Celalleddin-i Rumi hazretlerini haşa oğlancılıkla suçlayan kendini MEHDİ zannedip komik duruma düşen çakma hoca Adnan Oktarı sahipmi çıkıyorsunuz yoksa eleştiriyormusun belli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Adnan oktar mehdidir demekle said nursi mehdidir demek arasında hiç bir fark yok. "ben mehdiyim" demek ise bunlardan 1 tık mantıklıdır bence. Çünkü adam en azından çıkarı için uğraşıyor derim.

Kusura bakma ama bunları konuşmak, düşünmek bile boş adam işi. Harcadığım vakit zararım oldu, daha fazla zarara girmek istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEO19 -- 19 Ağustos 2018; 7:36:40 >
    |
    |

steam free game list ;) https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Reviews_DESC&amp;maxprice=free

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,257
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.