Şimdi Ara

Hazırlık yazında bu topa girilir mi? (Machine Learning Bootcamp, CS'ciler içeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 ay sürecekmiş (Mayıs-Kasım), her cumartesi Machine Learning konusu, Assignmentler, kaggle diye bir sınav vs de olacakmış. Hazırlıkta bu işe girilir mi?

Kaynağı pek bilmediğim için paylaşmak istemiyorum ama google developers da dahilmiş buna.

Sene başında proje gazına gelip giridğim takımda 2 gr ilerlemeyince buna da biraz mesafeli kaldım.
    https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1mkaBSgbipaV3gVghHimCpERZsIIt2aGgfWetBG3UK4I/htmlview

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard76 -- 6 Nisan 2023; 20:38:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hocam hacettepedeydiniz dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    Evet

• Girilir, neden olmasın.

• Leopard76 kullanıcısına yanıt

kaç sıralamayla girdiniz ayıptır sorması

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    1.6k

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    Ya bilmiyorum ki acaba 4. sınıfa geldiğimde "lan boşa kasmışız en rahat dönemimizde" deme ihtimali korkutuyor.

Bir de sene başında proje öğrenecem diye bir üni takımına girdim hatalarla boğuşmaktan asıl yazılım kısmına bile giremedim o da beni düşündürüyor.

Öbür yandan da deneyim falan da olur diye düşünüyorum.

Daha çok "keşke zamanında kassaymışım, bugün rahat olurdum" dersiniz.

• İngilizce iyise girilir bence en azından tecrübe olur

• Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Dersler Türkçe, Assignmentler, sınavlar falan ingilizce ama o kadarını yaparım diye düşünüyorum.

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt

O sırada tek derdi vizeleri vermek olan TIPÇILAR

Hazırlık yazında bu topa girilir mi? (Machine Learning Bootcamp, CS'ciler içeri)
  • Tam bir program varsa ona gore yorum yapabilirim

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Var

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1mkaBSgbipaV3gVghHimCpERZsIIt2aGgfWetBG3UK4I/htmlview

Ama dediğim gibi vakıf kimdir nedir kime açık bilmiyorum sadece bölüm resmi gruplarında paylaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard76 -- 4 Nisan 2023; 23:36:46 >

Yani mufredat agir degil, teorik hic degil guzel tecrübe olur da guidelar niye hep lisans öğrencisi yahuHazırlık yazında bu topa girilir mi? (Machine Learning Bootcamp, CS'ciler içeri) belesse denenebilir, sarmazsa salinir.

• hacettepe ceng talebesi olarak yazın bu boş beleş işlerdense tıbbiyeye geçiş için tekrardan yks'ye hazırlanmanız en doğrusu olacaktır.

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Arada phd, master falan da gördüm ama lisans olması da ilginçmiş, ne ara öğrendiler de öğretecekler diye düşündürmedi değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.