Şimdi Ara

Hazar Gölü Efsanesi Fragman-1 (Gerilim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür:Belgesel, Gerilim, Gizem, Korku

Onlar Artık Saklanmıyorlar

Nisan 2012'de bir film ekibi Antalya'dan Elazığ'a Hazar Gölü Efsanelerini konu alan bir belgesel film yapmak için giderler.İki hafta insanların pek uğramadığı bir yerde kalırlar.Başlarda farkında olmadan kameralarıyla bir takım tuhaf "şeyleri" kaydederler.Farkında vardıklarında tuhaflıklar daha çok belirgin hale gelir.Ekibin başında şu an ismini yazamadığımız ama daha önce uzun metraj film yapmış bir yönetmen bulunmakta.

Bunun bir film olmadığını,gerçekten yaşandığını ve bu gerçeği de zaman içinde bu blogda paylaşacağımızı belirtmek isteriz.Elimizdeki yirmi saatlik ham görüntülerle kurguya oturmuş bulunuyoruz.Ekipteki herkesin orada yaşadıklarıyla ilgili düşüncelerini de blogda paylaşacağız.

Hazar Gölü Efsanesi Resmi Site

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cice1903 -- 14 Mayıs 2012; 0:37:39 >

• çok kötü yaaa
  • Fragmanda bile anormellik bir durum yok
  • buda yeni modamı oldu ? daha karadedeler cıkalı 1 sene oldu ayıptır ne kadar özenti bi milletiz biz
  • kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeralbaris

buda yeni modamı oldu ? daha karadedeler cıkalı 1 sene oldu ayıptır ne kadar özenti bi milletiz biz

mocumentary.araştır,60-70 yıldır var:)bu sinemanın eğlence kısmı.şöyle düşünmek lazım.bir lunaparka gidiyorsun para ödüyorsun ve korku tüneline giriyorsun.tam olarak bence bu.ben mesela korku tüneline girmem,çarpışan arabalar favorimdir.tam olarak böyle bir ayrım işte.kimi aksiyon sever,kimi korku,kimi romantik komedi.
  • Karadedeler gibi bisey heralde buda
  • quote:

buda yeni modamı oldu ? daha karadedeler cıkalı 1 sene oldu ayıptır ne kadar özenti bi milletiz biz

bu filmi bir insan begenir veya begenmez onu anlarımda kusura bakma senin yorum çok cahilce bu tür 1980 den beri var sen yeni moda oldu diyorsun sinema kültürün yok bari bilmiş yorumlar yapma ayrıca sizin gibiler yüzünden türk sineması gelişmiyor. Türkiyede bu türde filmlerin moda olmasını bırak çok çok geç kaldı bu türün ülkemize gelmesi, Yabancılar bu türle ilgili bir sürü film yaparlar süper dersiniz en önce izlemeye gidersiniz türkler çekince hemen özenti olur ben sizin gibi kafaları hiçbir zaman anlayamadım.
  • quote:

Katılıyorum
  • oha lan benim 22 senedir yaşadığım yer doğma büyüme sivriceliyim ben. de ben bu çekim ekibini niye hiç görmedim lan zaten bi avuç yer sivrice.. yaşananlar gerçektir falan diyor da (inanan varsa tabi) inanmayın arkadaşlar möt kadar yerde duyulmayacak bişey değil. ayrıca bizim buralarda gölde falan böle cinli perili şeyler hiç duymadım görmedim efsaneler var ama korkutucu şeyler değil pek. bi kadın beddua etmiş şehir sulara gömülmüş gibi şeyler. nasıl şaşırdım bee

• Kötü bile diyemiyorum o derece kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

oha lan benim 22 senedir yaşadığım yer doğma büyüme sivriceliyim ben. de ben bu çekim ekibini niye hiç görmedim lan zaten bi avuç yer sivrice.. yaşananlar gerçektir falan diyor da (inanan varsa tabi) inanmayın arkadaşlar möt kadar yerde duyulmayacak bişey değil. ayrıca bizim buralarda gölde falan böle cinli perili şeyler hiç duymadım görmedim efsaneler var ama korkutucu şeyler değil pek. bi kadın beddua etmiş şehir sulara gömülmüş gibi şeyler. nasıl şaşırdım bee

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Kötü bile diyemiyorum o derece kötü
    Smokin That Weed sakin ol gelip seni yemeyecekler:) ThunderVolt ben sinema konusunda kötü diyene sormayı alışkanlık haline getirdim.nesi kötü?iyi demiyorum yanlış anlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Kötü bile diyemiyorum o derece kötü

Hocam düşüncene saygım var ben filmi begendigim için paylaştım sen neden begenmedin anladığım kadarıyla sinemadan anlıyorsun en azından yorumundan öyle anlaşılıyor senin düşüncelerini duymak isterim ne kötü mesela ne olsa iyi olurdu merak ettim dogrusu.
  • içimde filmin yapımcılarının burada olduğuna dair garip bir his var fake kaynıyor ortalık..
  • quote:

içimde filmin yapımcılarının burada olduğuna dair garip bir his var fake kaynıyor ortalık..

filmin yapımcısı,yönetmeni,senaristi,oyuncusu benim.sen hele söyle önce neden kötüymüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidarta21

quote:

içimde filmin yapımcılarının burada olduğuna dair garip bir his var fake kaynıyor ortalık..

filmin yapımcısı,yönetmeni,senaristi,oyuncusu benim.sen hele söyle önce neden kötüymüş.

Sen nerden çıktın hocam ben burda dururken yönetmenlik benim hakkım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cice1903

quote:

quote:

Sen nerden çıktın hocam ben burda dururken yönetmenlik benim hakkım :))

şaka bi yana beyler korkmaya girdik bu başlıga ama eglenceye döndü burası bence film hakkında konuşalım bu tür filmler türkiyede fazla yapılmıyor sonuçta yapımcı yönetmen felan denk gelir bakarsa başlıga ona karşı ayıp olmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cice1903 -- 14 Mayıs 2012; 0:17:48 >

• bi kere yalan hikaye. ve bu gerçek diye yutturulmaya çalışılıyor. ilk blair witch project filminde denendi bu. el kamerasıyla çekilip hikaye gerçektir diye yutturulmaya çalışıldı ve tuttu. ama sonra yalan olduğu ortaya çıktı vs. geçen sene karadedeler diye bi fiyasko çıkardılar 'gerçektir, gerçek görüntüler vs.' ama ıı tutmadı. bu da karadedelerin 1 e 1 kopyası. ve adım gibi eminim bu da tutmayacak. hayır yani film çekmek istiyorsan müsait bi konusu var, tam korku filmlik güzel mekanlar da var ne gerek var yani işin ucuzuna kaçıp el kamerasıyla para kazanma uğruna saçma sapan uğraşlar içine girmeye? ayrıca fragmanda korku filmini andıran herhangi birşey yok.. arkadaşıma izlettim anlamadı ne olduğunu.. korku filmi diyince durup bi düşündü.. sonra hafif bi gülümseme

• ben filmin yapımcısı,senaristi,yönetmeni ve oyuncusu olarak başlığı açan arkadaşı uyarıyorum buradan.arkadaşım bu filmin türü korku değil gerilim bence düzeltirsen yanlış anlaşılmaları da engellersin:)
  • quote:

ben filmin yapımcısı,senaristi,yönetmeni ve oyuncusu olarak başlığı açan arkadaşı uyarıyorum buradan.arkadaşım bu filmin türü korku değil gerilim bence düzeltirsen yanlış anlaşılmaları da engellersin:)

Ne bilim hocam filmin sahibi öyle yazmış bende böyle paylaştım ama düzeltirim şimdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.