Şimdi Ara

Haylou Solar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba mayıs ayında satışa sunulacak olan ve piyasaya göre çok çok uygun bir akilli saat olucak olan haylou solar hakkında tahminlerinizi merak ettim şuan akıllı bir saat almayı düşünüyorum bu saatin satışa çıkmasını beklemek istedim güzel bir şey çıkar da kaçırırım korkusuyla Haylou Solar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhanesn01 -- 21 Nisan 2020; 12:20:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hala beklemedeyim baya da takipteyim ama Türkiye'ye hala gelemedi, sanırım Çin'de bile 18 Mayıs'ta satışa sunulmuştu. Burda ise ilk modeli LS01'e hep denk geliyorum. Hali hazırda Xiaomi Mi Band 4 kullanıcısıyım fazlasıyla memnunum, tema desteği özellikle üçüncü parti yazılımlarla fazlasıyla iyi. Ama açıkcası akıllı bileklik dışında daha büyük ekran avantajı da barındıran bir akıllı saat de almak istiyorum aksesuar anlamında da iyi bir seçenek olacak benim için. Tabiki bu model biraz akıllı bilekliğin saat formuna döndürülmüşü sonuçta çoğu akıllı saatte bulunan telefon görüşmesi yapma, içine müzik atıp telefondan bağımsız dinleme, dahili GPS gibi özellikleri yok şahsen ben de bu özellikleri aramıyorum ama fiyatına göre konuşacak olursak 1 aya yakın şarj süresi, spor modlarının yeterliliği, müzik çalar kontrolü, çağrı reddetme, nabız sensörü, bildirimleri normal bir bilekliğe göre daha büyük ekranda okuma ve su geçirmez metal gövde tasarımı ile çok iyi diyebilirim. Xiaomi'den memnun olduğum için ona bağlı Haylou'nun da giyilebilir ürünlerinin kötü olduğunu düşünmüyorum, bugün de aşağıda paylaştığım yeni bir reklamını yayınlamışlar, kayışın istediğimiz gibi değiştirilebiliyor oluşuna dikkat çekmişler bu güzel bir avantaj ama özellikle deri kayışa gidecek bir tema ya da deri kayış takılmasa bile şık ve kullanışlı bir analog saat teması malesef yok çok basit yapmışlar, reklamdan da anlaşılabiliyor. Youtube'da izlediğim incelemelerden çıkardığım sonuç tema desteğinin arttırılması gerekiyor özellikle analog saat teması sadece 2 tane, fena değil gibi dursa da tatmin edici değiller daha iyisinin gelmesi şart, başka da göze batan bir yanı yok bence bu haliyle de gayet iyi alırım, Türkiye'ye de herhalde bu ay içinde gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher155 -- 9 Haziran 2020; 7:58:37 >

• Çinde bir sitede 212 tl ye satıldığını görmüştüm geçenlerde ama tabii ki de türkiye ye gelmeden almak istemiyorum umarım bir an önce gelir de inceleme şansımız olur

• Fena bi model değil ancak suya dayanıklılığı keşke 5 ATM olsaydı.
  • Arkadaşlar hepsiburadada satılıyor ben aldım kargoda şu an fiyat 329tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixsmail

Arkadaşlar hepsiburadada satılıyor ben aldım kargoda şu an fiyat 329tl
    Hocam geldiğinde ilk izlenimlerini paylaşırmısın. Bende alıcam bu saatten ancak hiçbiyerde yorum inceleme bulamadım. Türkçe sil desteği, spotify şarkı değiştirme ve always on display sürekli açık ekran varmı? Bunları cevaplarsan çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must@fa -- 20 Haziran 2020; 11:21:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ixsmail kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bizi bilgilendirirsen seviniriz hatta ben senle iletişime geçeyim

• Arkadaşlar mesajlarınızı yeni gördüm kusura bakmayın ürün elime geçtiğinde +- olarak yorumlarımı yaparım

• Uygun olursa size de ,bir youtube videosu çeker linkini memnuniyetle paylaşırım sizinle

• Saat çok şık duruyor, keşke 20 mm ve açık ekran teknolojisi olsaydı, pace modelleri gibi.fiyatı da çok uygun.

• https://www.youtube.com/watch?v=iPDsu7f5lcQ&feature=youtu.be şöyle Türkçe bir inceleme buldum buyrun

• mi band 5 ten sonra bu arkadaşı aldım çinden ikisini deneyip beğendiğimi kullanmayı düşünüyorum diğerini hediye ederim
    https://tr.aliexpress.com/item/4001064703276.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.605378a6X5L9qW

bana maaliyeti 226 tl oldu kupon cart curt
  • Hediyeyse denemek isterim 😁

• Gokhanesn01 G kullanıcısına yanıt
    canın sağolsun hocam benim yeğene verirdim diye düşündüm ama
  • Yok hocam takıldım yorumlarını bekliyoruz 😁

• Cihazda Tr yok ve büyük ihtimalle diğer cihazları gibi hiçbir zamanda olmayacaktır. Yoksa gayet şık ve mantıklı bir cihaz olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Saat çok şık duruyor, keşke 20 mm ve açık ekran teknolojisi olsaydı, pace modelleri gibi.fiyatı da çok uygun.
    Sürekli açık ekran yokmu bunda? Ne güzel saatti halbuki

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    Sürekli açık ekrandan kastım bip ve Pace modelleri gibi ekran teknolojisi olması,sürekli açık ekran özelliği vardır büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Sürekli açık ekrandan kastım bip ve Pace modelleri gibi ekran teknolojisi olması,sürekli açık ekran özelliği vardır büyük ihtimal.
    Always on display benim dediğim hocam. Bunda varmıdır?

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam Türkçe inceleme yok galiba şuan ama yakında çıkar.Bilen arkadaşlar cevap verir umarım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.