Şimdi Ara

Haylou Solar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala kargo bekliyorum not:turuncu online alışveriş sitesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• çok faydalı inceleme
  • Arkadaşlar ürün geldi güzel gerçekten her şey stabil endişeniz olmasın ancak ekran kolay çiziliyor kasası da aynı şekilde kolay çiziliyor alabileceğim ekran koruyucu var mı

• Ben de sipariş verdim bugün, Mi Band 4 vardı bende onu da ikinci el satışa koydum, o da güzeldi ama böyle saat görünümlü bir şey almayı istiyordum iyi denk geldi bu ürün umarım pişman olmam yorumları gayet iyi görünüyor. Konuyu da konu sahibi arkadaş veya isteyen biri şöyle iyi bir düzenlese olur aslında bu saatin geleceği var gibi
  • Arkadaşlar uyku takibi adım sayar nabız sonuçları gayet iyi bu cihazı imkanı olanlar kaçırmasın

• Ürün geldi bugün elime, ilk izlenim olarak gayet güzel. Görünüşü premium hissi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 30 Haziran 2020; 15:25:57 >
  • ixsmail kullanıcısına yanıt
    hocam sizde bluetooth ile bağlanmama sorunu var mı? İlk bağlarken bağlıyorum sonra telefonun bluetoothunu kapatıp açınca otomatik bağlanmıyor tekrar bağlayamıyorum?
  • Ben de siparişini verdim,kargo gelmiş evde. Akşam inceleyip ilk izlenimlerimi yazarım buraya müsait olduğumda.
  • ben de sipariş ettim bakalım, güzel görünüyor
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende öyle bir sorun

• ixsmail kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sıkıntı programın kapalı olmasıymış, bazen ram temizleme yapınca tüm programlar kapanıyor, haylounun programı da kapanınca bağlantı kopuyormuş bluetoothla alakası yok yani program arka planda açık kalcak sürekli. Teşekkürler
  • Telefon konuşması yapabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth kapsama alanı çok çok düşük. Yani yan odadan bile nerdeyse zorlanıyor. Onun haricinde gerçekten şık,tatlı bir saat. Bildirim sorunu yok direk gösteriyor. Ekran kalitesi de güzel,yazılar vs pixeller sayılmıyor. Ekranda parmak izi kalıyor. Kasa premium hissi veriyor ama kolay çizilebilir bi halide var bilemedim. 300 liraya artık analog saat bile şık bulamayabiliyorsunuz bence o yüzden başarılı. Fiyatını karşılıyor. Güncelleme alırsa zaten tadından yenmez.
  • Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Arkadaşlar bu saatte kadranı istedigimiz gibi ayarlayabiyor muyuz yoksa saatin sunduğu birkaç seçenekten birini mi kullanmak zorundayız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    5 tane tema var onları ayarlayabiliyorsun sadece. Başka seçenek yok malesef şimdilik.
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    inşallah biraz daha secenek gelir
  • must@fa M kullanıcısına yanıt
    yok malesef
  • Arkadaşlar cihazı bugün kullanmaya başladım yalnız adım sayar doğru çalışmıyor neden olabilir?

• Son durumlar nedir saat ile ilgili ? Mi band 5 i bekliyordum. Spo2 olmayacağı için rafa kaldırdım. Bu saat iyi gibi duruyor.

Telefon a düşen bütün bildirimleri düşüyor anladığım kadarı ile. Smile desteği var mı mesajlarda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 16 Temmuz 2020; 12:56:48 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.